320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väidetavalt on Piggyl ka midagi viga. FML

    Kommentaar


      Ma tean, et see on küll ebapopulaarne arvamus, aga vähemalt treeningul võiks proovida Podolskit tipuründajana. Seda positsiooni mängis ta Kölnis ja samuti on ta koondises mänginud sellel positsioonil ajal kui veel kahe klassikalise ründajaga mängiti. Tegelikult on see ainuke koht, kus temast võiks koondisele kasu olla lisaks maskotiks olemisele, äärele tal küll asja pole enam. Aga jah, loodame et Löw midagi toimivat suudab välja mõelda prantslaste vastu.

      Kommentaar


        Ma isiklikult loodaks hoopis Sane kasutamist, kuid see on märg unistus

        Kommentaar


          Löwil tuleb ikka nüüd üks masterplan valmis mõelda. Hummelsi asendamine pole õnneks kõige keerulisem. Minu esimene asendus oleks Mustafi nagu seda oli ta ka Ukraina vastu. Khedira asendamine vast kõige raskem. Esimene asendaja Schweini ei kesta nagunii tervet mängu ära ning seda enam, et ta on jälle natuke katki on veel kahtlasem, et ta mängu alustab. Gomezele asendust pole ning Götze ei vea ees välja. Millegi pärast on selline tunne, et Löw tahab kasutada neid mängijaid ikka, kes on sel turniiril mänguaega saanud ning eksperimenteerima ei hakka.

          Ehk võiks neljapäeval näha alg-11 midagi taolist:

          Götze

          Dräxler-Özil-Müller

          Kroos-Kimmich

          Hector-Boateng-Mustafi-Höwedes

          Neuer

          Kommentaar


            Algselt postitas Brick Vaata postitust

            Ehk võiks neljapäeval näha alg-11 midagi taolist:

            Götze

            Dräxler-Özil-Müller

            Kroos-Kimmich

            Hector-Boateng-Mustafi-Höwedes

            Neuer
            Höwedes oleks Payetile vastu panna ilmselge lollus.

            Kommentaar


              Sorri, aga see on nii loll lineup, et ei oskagi midagi öelda.
              Kimmich pole teab mis ajast keskel mänginud ja Kroosiga null kogemust ning topime nüüd keskväljale ja keerame sellega jälle paremkaitse perse? Kroos ja Kimmich mõlemad suhteliselt väikse kehaehitusega ja kerged poisid, neid lükataks seal Matuidi/Pogba poolt nagu naksti nahhui.(eeldusel, et tuleb la France).Höwedes ei paku RBs mitte midagi ja sellel positsioonil on ka kehv.
              Ja no Götze on lihtsalt nii kehv olnud, et ta ei vääri sellel EMil enam mitte ühtegi minutit ka. Müller on ka sitt olnud, aga vähemalt võitleb ja üritab ning suudab ka mõne peapalli võita lisaks sellele, et jaksab joosta.

              Minu variant:

              -----------------Müller-------------------
              Draxler---------Özil------------Schürrle
              -----------Kroos-----Can/Weigl---------
              Hector---Boateng--Mustafi*--Kimmich
              ----------------Neuer--------------------

              * või Höwedes, pigem usaldab Löw vast Höwedest.
              Müller paremal on täiesti mõttetu üritus iga mäng olnud, ta ei paku sealt mitte midagi, ei suuda ette võtta ühtegi kaitsjat, ainus lootus on see, et Kimmich teda toetab. Schürrle on 50-50, ma kardan, et ta on kohutavalt sitt, sest Löw pole oma lemmikut üldse kasutanud. Podolski variant tundub ka täiesti mõeldav.
              Can/Weigl läheb vast pigem Cani poole kaldu. See on suht keeruline. Canil on kindlasti parem mootor ja jõulisem. Samas ta veidi ettearvamatu ja võib minna neile julmadele soolodele, mis võivad kätte maksta. Weigl on kindlasti parem palliliigutaja ning selline liikuvam mees kui Can. Kaitsefaasis vast suht võrdsed, pakun et Weigl veidi parem täklaja. Samas kogemus mängib siin Cani kasuks ja Löw eelistab pigem seda. Samas Weigl on nagu Kimmich, Bundesligas end tõestanud ja kuigi ei saa seda võrrelda, siis niipalju kui teda näinud olen, siis mänginud ikka väga kindlalt.

              Kommentaar


                Natuke ebavajalikku statistikat taktikajuttude vahele. Saksamaa on mänginud korraldajariigi vastu 11 korda. Kokku on kaotatud nendest mängudest 2, viimati 50 aastat tagasi Inglismaa vastu. Sellele järgnenud 8 mängu on kõik võidetud.

                Tundub,et Schweinsteiger saab mängida. Osales täna treeningul täies mahus. Lisaks toimus ka üks salajane treening, kus Saksa meedia andmetel mängis paremal äärel Leroy Sane.

                Kommentaar


                  Piggy väidetavalt korras ja starter. Selle peale ütleks ainult FML. Tal oli juba nn. tervena raskusi ja ma ei usu, et ta hetkel üle 75%i isegi on ning kahtlen, et tema 100st %-ist jääks ka väheks Prantsusmaa vastu.
                  Samas oli üllatav näha, et Löw sellise väljaütlemise tegi, äkki paneb kaitsjate ette siiski 3 meest? Kroos - Basti - Can/Weigl, see oleks paberil päris kena ja ette Drax - Müller - Özil äkki.
                  #SCHLAND

                  Kommentaar


                    Raske mäng tuleb kindlasti ja kahjuks tuleb tödeda, et prantslased on sel korral favoriidid. Weigl oleks huvitav valik, tehnikat tal on ja tulevik tundub helge aga kas nii oluline mäng on debüüdiks sel turniiril õige... Canil oluliselt rohkem kogemusi.
                    Põnevusega ootan õhtust mängu ja treeneri taktikat.

                    Kommentaar


                      Olen juba enne turniiri ja alagrupis öelnud, et Weiglit tuleks proovida. Kui saab täna võimaluse siis usun, et veab välja.

                      Kommentaar


                        Can saab siis täna oma võimaluse. Ma ise arvan, et prantslaste vastu ongi selline robustsem mängija nagu Can parem valik kui Weigl.
                        Tundub, et Löw paneb täna 4-3-3 asetuse mängima.

                        Kommentaar


                          Ja tehtigi ära, see on tase

                          Kommentaar


                            Ei no palju õnne, kinkinge see faking EM kohe ära siis. KUIDAS ****************'' te kingite jälle PENALTI? No tule taevas appi. Piggy käi ***** tont.

                            Kommentaar


                              Kus se käsi oli R.I.P.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kas Saksamaa koondis harjutab võrkpalli treeningutel? Või millest sellised brainfardid?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X