320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mis pa*k see on prantsusmaa mängis alguses 3 minutit ja siis lihtsalt penalt? Kuidagi lihtsalt tassitakse meeskondi edasi.

    Kommentaar


      Taunid või silmahaiged olete?
      Aga nii jätkata ja küll ära tuleb! Edasi raisk!

      Kommentaar


        see on leiutatud käsi,kuna makaronid saadeti koju ja gg aga nuh 45 min veel ees
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Prantslastel on toss väljas. Riietusruumis on Platini ilmselt juba lõvipasteeti serveerinud ja teisele poolajale lennatakse silmad kinni peale.
          Tuleb pea selge hoida ja oma rida ajada, küll see värav ka tuleb.
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            see on leiutatud käsi,kuna makaronid saadeti koju ja gg aga nuh 45 min veel ees

            Kommentaar


              Müller on lihtsalt sitt, aga pole kedagi paremat asemele panna..
              Loodan, et Löwil mingi aeg hakkab koitma, et Piggy ei mängi välja ja toob asemele Sane, kes võiks Kimmichiga paremal äärel möllata, sest seal on Evra vastu sittakanti ruumi.

              Kommentaar


                Tore turniir oli. Poolfinaal nagu ikka. Klassika.

                Kommentaar


                  Tere.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Muidugi siis polnd lööki vastu sääremarja kui 20 minti paiku Kroosile pandi. Elagu UEFA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Tere.
                      Tere sullegi
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Kui sul ei ole ründajat, siis ei olegi midagi teha. Gomeze kaotus oli lihtsalt katastroof. Müller ei vedanud absoluutselt välja ja minu jaoks meeskonna kõige kehvem mängija terve turniiri peale. Nii suurt pettumust vist isegi mõnes muus võistkonnas ei paistnud välja?
                        Kimmich eksis teise värava olukorras, aga tra ta on 21 aastat vana ja see faking Pepi ideoloogia, et mängime tagant lühikesega tõmbas meile jälle kannaga munadesse.
                        Götze võib tagasi Mäkki minna.
                        Boateng pidi ka muidugi viga saama, mida tra seal füsios toimub, et järjest lähevad keset mängu mehed katki? Höwedes ja Mustafi ei täitnud oma kohta ära ja oligi keeks.
                        Aaa, Piggy võib sügavalt perse käia, tema on selle kaotuse patuoinas koos Löwiga. Tegi "oma" ära järjekordselt. Ehk on aeg loobuda.
                        Sees on nii valus ja tühi tunne, aga ma olen meeskonna üle uhke, tegelikult mängiti ikkagi hästi, aga täna ei olnud lihtsalt absoluutselt õnne ja vigastused/eemalejäämised andsid ka tunda.
                        Palju õnne Prantsusmaale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Muidugi siis polnd lööki vastu sääremarja kui 20 minti paiku Kroosile pandi. Elagu UEFA
                          Tegelt ma imetlen Saksa koondist ja siinseid fänne. Kõik on isegi ühte nägu ja sama mõistusega. Super kooslus.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Francesco, kuidas mäng meeldis?
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Francesco, kuidas mäng meeldis?
                              Mäng oli ilus. Aga silmale oli natuke kole vaadata neid "erilisi" valgetes särkides. Aga noh wrong turn film isegi ära vaadatud, et väga hullemaks ei läinud.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Francesco, kuidas mäng meeldis?
                                Kaugel Itaalia on? O wait, lutti saadi ju Saksamaalt ehk VALITSEVALT MAAILMAMEISTRILT, ITAALIA EI SAANUD MMIL ALAGRUPISTKI EDASI.

                                Kohe oli näha, et Rizzoli vilistab täiega prantslaste poole, kuna Saksamaa oli Itaalia välja lükanud. Sellist vile pole ammu näind, isegi Kassai kadestaks.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X