320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest noormehest loodetakse palju: http://www.transfermarkt.ee/johannes...spieler/251303

    Kommentaar


      Siis hakkame ilmselt selliseid pealkirju lugema:

      Kommentaar


        Mis siis ikka, seda oli arvata, et lihtne ei saa olema vigastusi ja Hummelsi eemalolekut arvestades. Eilses mängus jäi vast kõige kahvatumaks põhikoosseisust Kimmich, kelle löökidest, tsenderdustest ja söötudest saaks vähemalt 30 minutilise kompilatsiooni pealkirjaga "Lõin palli vastu prantsusmaa mängijat". Schweinsteiger tegelikult kuni oma "Baotengi tegemiseni" oli täitsa ok, päris mõne kriitilise hetke päästis enne ära. Götze on ikka praevorstipealinnas täitsa käest ära läinud, tuleks vist tagasi osta Dortmundi ja mängima jälle panna. Hector on muidu tore mees aga mõne tsenderduse võib vist peapeale kah panna, ei pea kõiki mööda maad kasti lükkama. Boetangi vigastus oli selline korralik kirss veel tordil ja eha Mustafi liiga hästi sisse ei elanudki mängu. Mülleri vormikõver on kah päris all nagu Götzelgi ja ma oleks ausalt oodanud Podololski proovimist vähemalt.

        Kokkuvõttes võib/peab turniiriga rahul olema vist, eks selline kehvapoolne maik jäi asjale juurde, sest eks sisimas ju unistati ikkagi tiitlist. Huvitav kas Löw'i millalgi ka kellegiga asendada plaanitakse, sest kohati tundub, et tema bestb4 hakkab läbi saama.

        Positiivse külje pealt õnneks on meil noort materjali, et tulevikku vaadata erinevalt makaronimeestest, kellede fännid siin oma madalat IQd ja 2 siidri joovet demonstreerida armastavad.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Vigastused said + ebaõige kollane Hummelsile said saatuslikuks. Hummels, Gomez ja Khedira olnuks täna hädavajalikud. Pärast Boatengi vigastusd olid asjad juba totaalselt perses. Götzest ja Schweinsteigerist ei hakka rääkimagi. Saksa füsiod paraku ravisid terveks tüübi, kelle mängimine koondisele ainult kahju tõid. Weigl poleks kindlasti temast halvemini hakkama saanud.

          Siiski mõni aeg kestva pettumuse järel võib helgemalt tulevikku vaatama hakata. Enamus mehi on kõik parimas vanuses veel kindlalt järgmise MM-i ajal. Lisaks on noori peale tulemas. Selleks on vaja paar vana peeru kiiresti koondise juurest eemaldada.

          Kui nüüd Schweinsteigeril vähegi mõistust peas on, siis ta loobub koondise esindamisest nagu Lahm ja Mertesacker tegid.

          Midagi peab füsio osakonnas ka ette võtma. Liiga palju tekib neid vigastusi turniiri jooksul. Kokkuvõttes need otsustavaks saidki. Lisaks peaks mingi Gomeze suguse ründaja koolitama. Paraku pole kedagi sellist Bundesligast veel küll vaateväljas.
          Ei olnud sellel Schwinil häda midagi, arvestades tema vanust ja seda kaua vigastatud oli, siis tegi korraliku turniiri.
          Käega mäng oli lihtsalt tööõnnetus ning selliseid asju juhtub ikka. Mis pahaseks teeb on see, kuidas see kohtuniku vile selles olukorras ja üldse tervikuna kõlas ja kui Islandi vastu prantslastel oli 120% ja päris tahtlik käega mäng, siis seda ära ei vilistatud.

          See selleks. Saksamaa kaotas, kuna realiseerimisvõime on lihtsalt 0, ründesse pole kedagi panna, Gomez sai tähtsal hetkel viga ja asendusi pole. Götzel on küll tarvis hingetohtri juurde minna, tema olukord ei ole normaalne. Üleöö on andkeast mängijast saanud käpard ja seda isegi mitte keskpärases võtmes. Ei usu, et kõik oskused järsku ära kadunud, aga miskit sellel vennal peas lihtsalt ei toimi.

          Kommentaar


            Algselt postitas v1per Vaata postitust
            Mis pahaseks teeb on see, kuidas see kohtuniku vile selles olukorras
            Ei, see oli paraku ikka puhas käsi ees palli peale minek. Üritas küll kätt kasutada vaid vastase segamiseks aga puutus palli - ehk käsi ei olnud loomulikus asendis ja pall muutis kõigele lisaks ka trajektoori. Ja seda, et kusagil Islandi mängus või eilses mängus mõni otsus vilistati või ei vilistatud ei puutu asja. Konkreetne olukord oli käega mäng karistusalas.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Uskumatu, kuidas suudeti ikka endale ise ära küpsetada. Teist.mängu.järjest.

              Ju siis pidi niimoodi minema. Midagi taga nutta siin ei ole. Ehk Schweini oskab ise nüüd aru saada ja teiste kombel koondisekarjäärile kriipsu alla tõmmata.

              Peale Boatengi platsilt minema lonkamist oli selge. Tegelikult oli juba veidi varem selge. Momendist, kui schweini kingituse tegi. Sest äralööjaid ju platsil ei olnud.

              Müllerist - ohh jah..
              Götze - wtf mees. milleks sa olemas oled . millest sa elad ja hingad?


              Kimmichu üle hea meel. Väga hea kooliraha poisile.
              Weigl oleks võinud rohkem platsil olla.

              Gomezist kahju. Oleks seda nuppu tahtnud vajutada.

              Boatengist kahju. kahju. Kahju.


              Samas midagi hullu ka ei ole - keegi ei käskinud juba liiga vara tiitlile mõtlema hakata. All good. Edasi. Nelimiinus.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Veidi kainema mõistuse juures nüüd ja paneks veel mõned mõtted kirja.
                Nagu mainitud sai, siis ründajat on meil vaja. Gomez ei kesta igavesti ja nagu näha, siis vanusega hakkavad ka hädad kergemalt külge. Üpris kurb on mõelda, mis oleks saanud, kui Gomez oleks meeskonnast eemale jäänud ning see ei olnud mitte kaugel. Alustasime ju ka Mario Götzega, aga kuna too oli oma pitsavormis, siis õnneks sai Gomez oma võimaluse.
                Teine märkus on see, mida ma juba mitu korda olen maininud, aga need Boatanki ja Kroosi diagonaalid on lihtsalt jumalikud. Ma võikski neid vaatama jääda. Eilne plaan oligi keskväli kontrolli alla saada ja sealt diagonaalidega anda Hectori/Kimmichi peale, kelle ülessandeks oli panna cross kasti. Ja siin see asi põhimõtteliselt lõppes. Raske on neid mehi süüdistada ka. Kimmich on kaitsva suunitlusega keskpoolik, kes viimasel hooajal mänginud Bayernis episoodiliselt ja siis ka pigem keskkaitses. Vanust on tal 21 aastat. Mängis oma koha kenasti välja, aga ründes jäi puudu. Lihtsalt ei ole seda tehnikat ega kiirust, et äärel ära teha ja raske on teda süüdistada ka. See ei ole tema õige positsioon ja ongi kogu lugu. Vaatasin ka värava olukorra üle ja kuigi Kimmich eksis, siis Mustafil oli seal sama suur süü, sest tema pani Kimmichi sellise surve alla, tra no ei olnud vaja seal kastis seda söötu lükata, pikk ette ja asi tahe.
                Siis Jonas Hector, kellel pm suurte mängude kogemus puudub ja mängib ta ka sellises klubis(Köln), kus ta ei pea nii ees mängima ja tema peamiseks ülessandeks ei ole vastaste vasakut äärt exploitida. Ülimalt ümmargune mees, aga no kui paremat pole võtta..
                Siit tulebki see valus kala sisse, et ääred on nõrgad ja kui äärekaitsjad ka ründefaasis palju juurde ei anna, siis kogutulemus ongi selline nagu ta eile oli. Ilus baranka.
                Äärekaitsjate lahendusteks midagi tegelikult paistab. Ma ei ausalt ei tea, mis Schmelzeriga toimub, aga ründefaasis oleks ta kindlasti olnud etem, kui Hector + tal on see kogemus, mida Löw hindab. Dortmundi kollased oskavad täpsemalt rääkida, et kas pole piisavalt vormis või Löw on lihtsalt veidi mööda? Paremal äärel veidi üllatav, et Weiser ei ole piltigi mahtunud. Hertha eest tegi täiesti korraliku hooaja ja see mees oskab ette võtta ja palli kasti ka lasta. Tagant järgi on hea muidugi kireda, et nii ja naa.
                Reusi eemalejäämine oli valus pauk ja nüüd tagant järgi vaadates oleks Karim Bellarabi olnud suhteliselt ideaalne variant äärele, mille oleks võinud realiseerida. Sane tulek jäi ka hilja peale ja no MIKS tra ei oleks võinud talle anda Slovakkia vastu minuteid, no miks.
                Üldiselt mängis meeskond ikkagi minu arust väga hästi ja see realiseerimine andis soovida. Õnne polnud ka mitte vähimatki.
                Kohtuniku osas etteheiteid väga ei ole, läks mõlemale poole ning mõned pehmed ka. Samas tõesti no miks on vaja panna vilistama makaron Rizzoli, kui eelmises ringis Saksamaa lükkas Itaalia välja. Ma ei väida, et ta kedagi soosinud oleks või kellegi vastu oleks vilistanud, aga no see ei lähe kokku. Kindlasti kuskil sügaval alateadvuses mängib see mingit vähimatki rolli ja kõik need asjad otsustavad. Olgu mis tahes proff ta.
                Müller ja Götze tegid väga väga kehva turniiri ja Götze saab tõenäoliselt Bayernist ka kirve. Hummels - Boateng töötas väga väga hästi. Keskväli oli Khedira kaotusele vaatamata siiski kontrolli all ja kuigi Piggy oli sitt(liiga aeglane lihtsalt + see mööda löödud penalti ja eilne kingitus), siis Kroos näiteks oli minu arust väga väga faking hea. Özil liikus eile kenasti ja tekitas teravust. Can võitles mehiselt, aga kippus ikka sinna rünnakule tormama pea ees. Võibolla tõesti oli mänguplaanis ees.
                Mis seal ikka, i fucking love this team <3

                Kommentaar


                  Ei leia ka et kohtuniku taha midagi jäi. Kroosiga nõus et turniiri parim esitus, aga tõesti, ründajaid/realiseerijaid on vaja.

                  Kommentaar


                    Tuli uudis, et Löw jätkab... kahjuks... vist...
                    Võib-olla on see minu kiiks, kuid mulle tundub küll, et ta on ennast kuidagi ammendanud seal koondise eesotsas.
                    Ei pea silmas üldsegi seda õnnetut kaotust Prantsusmaale, vaid kogu turniir mängiti sellist ilusat ja ümarat jalgpalli, mis tulemuseni ei viinud kuidagi ideetu paistis see asi... kuigi jah, eks ründe faasis nappis muidugi ka materjali.

                    Minu isiklik lootus oli, et Löw läheb ja üritatakse Jupp Heynckesit koondise juurde meelitada - see oleks tase olnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas v1per Vaata postitust
                      Tuli uudis, et Löw jätkab... kahjuks... vist...
                      Võib-olla on see minu kiiks, kuid mulle tundub küll, et ta on ennast kuidagi ammendanud seal koondise eesotsas.
                      Ei pea silmas üldsegi seda õnnetut kaotust Prantsusmaale, vaid kogu turniir mängiti sellist ilusat ja ümarat jalgpalli, mis tulemuseni ei viinud kuidagi ideetu paistis see asi... kuigi jah, eks ründe faasis nappis muidugi ka materjali.

                      Minu isiklik lootus oli, et Löw läheb ja üritatakse Jupp Heynckesit koondise juurde meelitada - see oleks tase olnud
                      Mina olen rahul, et Löw jätkab, selle mängu ajasid ümaraks vigastused ja puudujad, mitte taktika.
                      Jupp oli minu lemmik aga unistada vanurist, kes kunagi pole rahvuskoondist juhtinud on ka natukene naiivne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Ma ei ausalt ei tea, mis Schmelzeriga toimub, aga ründefaasis oleks ta kindlasti olnud etem, kui Hector + tal on see kogemus, mida Löw hindab. Dortmundi kollased oskavad täpsemalt rääkida, et kas pole piisavalt vormis või Löw on lihtsalt veidi mööda?
                        Kloppi ajal oli ta Dortmundis pidevalt pildil, viimane hooaeg ta samuti midagi valesti ei teinud, aga pildil ka sellisel määral ei püsinud. Yogiga on nad mitu aastat juba raksus, kindlasti alates 2013. aastast(mõlemad on seda ka avalikult öelnud), samas, miks mitte võtta siis Durm Hectori asemel, ilmselt on põhjus küllaltki puudulikus mängupraktikas(=vigastused)...
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Kloppi ajal oli ta Dortmundis pidevalt pildil, viimane hooaeg ta samuti midagi valesti ei teinud, aga pildil ka sellisel määral ei püsinud. Yogiga on nad mitu aastat juba raksus, kindlasti alates 2013. aastast(mõlemad on seda ka avalikult öelnud), samas, miks mitte võtta siis Durm Hectori asemel, ilmselt on põhjus küllaltki puudulikus mängupraktikas(=vigastused)...
                          Durm on vigastatud ja mängib teisel äärel või viimasel ajal üldse on äärepoolik mitte kaitsja olnud.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Hector oli küll üks Saksamaa parimaid sel turniiril. Ilmselt liigub kuhugi Kölnist minema kah. Durm siis juba võtta, kui paremkaitsjana koondisesse ja kindlasti pole tal mingit probleemi paremajalgsena paremkaitses.

                            Kommentaar


                              Wow. Lugesin tagantjärgi paar teemat läbi ja ... no ei oskagi öelda, kas need trollivad ITA fännidest c*ntid on vähem mõistlikud kui siinsed fännid või ei.

                              Täiesti käsitelematu austuse puudus. Swaini on koondise legend. Vana on alati võidelnud ja andnud koondise eest kõik. Sh mälestusväärses pronksimängus Portugali vastu kodusel MMil ja turniiril kus Saksamaa tuli MAAILMAMEISTRIKS - koosseis mille vaimseks liidriks ta ilma igasuguse kahtluseta koos klubikaaslane Lahmiga oli.

                              Tõsi - ta viimane hooaeg polnud kõige õnnestunum. Ja ka EM ei olnud tema jaoks unistuste turniir. Aga suuresti valatakse ta p*saga üle ühe apsaka pärast. Loll olukord see käe üles toppimine, ei vaidlegi. Aga selle ühe hetke pärast hakata ajama, et "aeg puutsad varna riputada nagu Lahm (mis muide oli liiga faking vara - täiesti selgelt polnud koondis tema asendamisega hakkama saanud)" on full retard.

                              Ja see sama olukord, millest juba enne juttu oli - no ei ole vaja selles kohtunikku süüdistada. Idiootselt toppis selle kämbla üles, puutus käega palli, suund muutus. Oli kastis. Penalt. Kui keegi nüüd tahab öelda, et käsi oli ebaloomulikus asendis siis... kamooon.

                              Löwi kohta ka sama - okei, tegi selles mängus minu meelest ka NATUKENE mööda valikuid. Ma olen teadagi Pepi stiili mitte pooldav tegelane eksole. Seega meeldiks mulle otsekohesem mäng. Samas, mängu domineeriti ka Prantsusmaa vastu. Paraku ei suudetud võimalusi realiseerida ja siin tuli mängu ka sobivate mängijate puudumine. Tipuründajast oli ilmselge puudus. Lisamärkusena - mulle oleks meeldinud kui oleks saanud noored (eelkõige maintet Sane ja Weigl ja ehk mõni veel) rohkem võimalusi, aga siiski purjetati välja poolfinaali mis ei tohiks olla niivõrd pettumust valmistav ka.

                              Saksa koondise toetaja alates 2002. aastast.
                              Rainis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Wow. Lugesin tagantjärgi paar teemat läbi ja ... no ei oskagi öelda, kas need trollivad ITA fännidest c*ntid on vähem mõistlikud kui siinsed fännid või ei.

                                Täiesti käsitelematu austuse puudus. Swaini on koondise legend. Vana on alati võidelnud ja andnud koondise eest kõik. Sh mälestusväärses pronksimängus Portugali vastu kodusel MMil ja turniiril kus Saksamaa tuli MAAILMAMEISTRIKS - koosseis mille vaimseks liidriks ta ilma igasuguse kahtluseta koos klubikaaslane Lahmiga oli.

                                Tõsi - ta viimane hooaeg polnud kõige õnnestunum. Ja ka EM ei olnud tema jaoks unistuste turniir. Aga suuresti valatakse ta p*saga üle ühe apsaka pärast. Loll olukord see käe üles toppimine, ei vaidlegi. Aga selle ühe hetke pärast hakata ajama, et "aeg puutsad varna riputada nagu Lahm (mis muide oli liiga faking vara - täiesti selgelt polnud koondis tema asendamisega hakkama saanud)" on full retard.
                                No ei nõustu. Loomulikult on Schweinsteiger legend ja minevikus on tal hindamatud teened Saksamaa koondise edus. Samuti ei olnud mul midagi eriti tema selleks turniiriks kaasamise vastu. Enam-vähem sai hakkama. Arvestades ikkagi, et tema mängimise tingis üksnes Khedira vigastus. Muidu saanuks ehk mingid kopikad mängu lõppudes.

                                Aga no putsade varna riputamise kohta.

                                Loomulikult mitte üksnes penalti tekitamise pärast. Aga oli näha, et kohati vedas ta antud tasemel mängu üksnes jeeli-jeeli välja. Minu meelest on igati normaalne hetk putsad varna riputada. KOONDISE tasemel. Klubitasemel veab kindlasti mingil tasemel välja paar aastat.

                                Aga no, minul tulevad küll külmajudinad peale, kui ma mõtlen sellele, et Schweinsteigeril kahe aasta pärast toimuval MM-il koondises mingi mänguline roll oleks. Valikturniiril võiks aga minu meelest nooremaid kasutada. Et näiteks Weigl MM-il juba tegija oleks. Noortele mänguaja andmine on hädavajalik. Eriti sellisel üleminekuperioodil. Valikgrupist saadakse nkn edasi. Samas on see hea võimalus mõnede mängijate välja kasvatamiseks koondise tasemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X