320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Nägin mängu. Üsna masendav oli kusjuures. Argentiina ründas ja Saksa tegeles enda värava puhtakshoidmisega enamuse ajast. Vähe kreatiivsust nagu alati. Olles väga suur saksa koondise fänn eesti koondise kõrval julgen siiski öelda, et hästi on, kui sakslased täidavad eesmärgi, mida nad on täitnud alates aastast 54' ehk siis jõuvad veerandfinaali. Midagi rohkemat oleks kahjuks utoopiline loota...
    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

    Kommentaar


      #17
      saaga Scholl
      Nüüd on siis selge lõplikult, et Scholli MM-ile Saksa koondisega ei sõida ja selge on ka see, et ta vähemalt oma sõnul ei mängi enam kunagi rahvusmeeskonna eest
      Eks teda nüüd materdatakse selle eest meedias päris kõvasti, ma kardan ja osaliselt on selleks ka põhjust, kuid 'õnneks' on Effe-stoori rambivalguse enda peale tõmmanud.
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #18
        lisaks Eesti-Ukraina mängule on ka Saksa koondise osas selgunud esialgsed post-MM plaanid:

        Sofia, 21. august, Bulgaariaga
        Sarajevo, 12. oktoober, Bosnia ja Hertsegoviina
        Gelsenkirchen, 20. november, Holland

        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          #19
          Lugesin kinnitust, et Jens Nowotny MM-il kaasa teha ei saa. Kes asemele? Frank Baumann Werderist?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Ma usun, et häid kaitsjaid me keskele leiame alati.Aga Scholli ja Deisleri puudumine jätab meid sõna otses mõttes külma kätte.Praeguse seisu juures peanma alagrupist edasisaamist juba tubliks saavutuseks.

            Kommentaar


              #21
              Nüüd on siis Völler oma valikud teinud. Koondislaste nimekirja võib leida MM-koondiste teema alt. Deisler on niisiis ikkagi nimekirjas...koos Ballackiga võivad nad moodustada väga tugeva keskväljakupaari. Ründajatest on Neuville paaris viimases euromängus hea mulje jätnud. Aga eks Saksa jalgpalli asjatundjad oskavad täpsemalt kommenteerida. Kardan, et Saksamaa pole nii nõrk, nagu mõned praegu arvavad.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Ei tee paha siingi nimed üle korrata:

                Väravas Hans-Jörg Butt (Leverkusen), Oliver Kahn (Bayern), Jens Lehmann (Borussia).

                Kaitse: Jörg Heinrich, Sebastian Kehl, Christian Wörns, Christoph Metzelder (kõik Borussia), Thomas Linke (Bayern), Marko Rehmer (Hertha), Christian Ziege (Tottenham).

                Keskväli: Michael Ballack, Carsten Ramelow, Bernd Schneider (Leverkusen), Sebastian Deisler (Hertha), Torsten Frings (Bremen), Dietmar Hamann (Liverpool), Jens Jeremies (Bayern)

                Rünnak: Gerald Asamoah (Schalke), Oliver Bierhoff (Monaco), Marco Bode (Bremen), Carsten Jancker (Bayern), Miroslav Klose (Kaiserslautern), Oliver Neuville (Leverkusen)

                Sisuliselt üllatusi polnud, kuna teada oli, kes jäävad eemale (Scholl, Nowotny) ning ka Ballacki ja Deisleri nimetamine oli üsna kindel juba mõned päevad tagasi. Metzelderi nimetamine oli mõnevõrra üllatav minu jaoks, aga no eks see ole tingitud vast Nowotny vigastusest. Võib-olla mitmetele pettumuseks jäeti Max välja ja Jancker sisse (võrdlus - ühelt 18 väravat BL-is sel hooajal, teisel null ), aga selle ütles Rudi kunagi ammu juba välja, et Janckeri võtab ta kindlasti meeskonda ja eks ta arvestas siin vist rahvusvahelise kogemusega Eks ole näha, kas see konkreetne valik õigustas end. Samamoodi on Bierhoffiga - mitmed võivad öelda, et ühe nende kahe asemel (Jancker või Bierhoff) pidanuks Maxi sisse panema, aga eks treener teab mis ta teeb.
                Ma ei jagaks mcnamara optimismi (tema poolt vaadates vist küll pessimism) selles Saksamaa võimalikus tugevuses. Mul on suur-suur kahtlus, et veerandfinaali jõudmine, mille mehed on endale miinimumeesmärgiks seadnud, on juba tubli saavutus ja ülejäänu oleks juba suur eneseületus (samas eks veerandfinaal on ka turniiril suhtkoht kaugel, ent mitte kolmekordse maailmameistri jaoks). Kuid sinna pole enam kaua jäänud, mis tähendab seda, et eks me varsti saame teada
                ¡No Pasarán!

                Kommentaar


                  #23
                  Minu jaoks ongi küsimärk, kes siis ründajatest väljakule jooksevad.


                  Ise pakuksin Bierhoff ja Klose.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    #24
                    aga kus on siis Ricken.

                    Kommentaar


                      #25
                      Ricken jäeti päris lõpu eel välja, koos Maxi,Baumanni ja Rostiga.Lars ei ole see hooaeg Borussia eest väga särav olnud -loodetavasti on tema kord homme särada!

                      Kommentaar


                        #26
                        jalgpall

                        sakslased on juba MM-i võitnud, kuna nad on lihtsalt niivõrd kõvad ja leverkusen on UEFA meister, pange tähele, nad ei hiilga tehnikaga ega taktikaga, aga neil on tohutu meeskonnavaim(jürgen klinsmann)

                        Kommentaar


                          #27
                          Originally posted by SaamuelLiuhkam


                          sakslased on juba MM-i võitnud, kuna nad on lihtsalt niivõrd kõvad ja leverkusen on UEFA meister, pange tähele, nad ei hiilga tehnikaga ega taktikaga, aga neil on tohutu meeskonnavaim(jürgen klinsmann)
                          Saamuel - ma ei mõtle seda halvasti, aga mõtle enne sisu läbi, kui sa postitad. Siis ei tundu see nii totter lugeda.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #28
                            Ma ei tea, mis teie, Saksamaa jalgpalli huvilised ja spetsialistid, arvate, kuid vähemalt minu arvates on Lars Ricken Saksamaa viimase kümnendi üks talendikamaid mängijaid, kunagi oodati ju mehelt päris palju, aga vähemalt niipalju, kui mina tean, pole ta talle seatud lootusi täitnud.

                            Kommentaar


                              #29
                              Originally posted by SaamuelLiuhkam


                              sakslased on juba MM-i võitnud, kuna nad on lihtsalt niivõrd kõvad ja leverkusen on UEFA meister, pange tähele, nad ei hiilga tehnikaga ega taktikaga, aga neil on tohutu meeskonnavaim(jürgen klinsmann)



                              Mida see peaks tähendama.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                #30
                                Originally posted by SaamuelLiuhkam
                                pange tähele, nad ei hiilga tehnikaga ega taktikaga, aga neil on tohutu meeskonnavaim(jürgen klinsmann)
                                liuhka vaatas ilmselt kanal kahte eile õhtul ja tsiteerib "Jalgpall: Võrratu mäng" nimelises saates esinenud Klinsmanni...toretore

                                Kommentaar

                                Working...
                                X