320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    olgem ausad, see on õig valik ju
    Nu minuarust oli Boateng veel nõrgem,aga see minu isiklik arvamus.Lollakatest pallikaotustest on vaja lahti saada eriti oma väljakupoolel,Inglased ei pruugi selliseid asju andestada meile.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Nu minuarust oli Boateng veel nõrgem,aga see minu isiklik arvamus.Lollakatest pallikaotustest on vaja lahti saada eriti oma väljakupoolel,Inglased ei pruugi selliseid asju andestada meile.
      Ta mõtles arvatavasti selle õige valiku all seda, et siis vennad omavahel madistamas väljakul.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Praeguse seisuga on kahtluse all, kas Schweinsteiger saab pühapäeval mängida.

        Kommentaar


          No küll ta saab. Ilma temata pole meil selles mängus midagi teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            No küll ta saab. Ilma temata pole meil selles mängus midagi teha.
            Polnud ka Schweine`ga koos midagi teha...mõni mäng tagasi
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Ära segast peksa - Inglismaa pole Saksamaad suurvõistlustel võitnud juba aastakümneid.

              Kommentaar


                Kui veel statistikasse laskuda, siis vist viimased kaks korda 90 ja 96 saad inglastest lahti penaltitega ja aastast 1966 on Saksamaa alati MM veerandfinaalis olnud. Tundub, et Schweinsteigeri ja Boatengi valmisoleks selgub alles enne mängu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Ära segast peksa - Inglismaa pole Saksamaad suurvõistlustel võitnud juba aastakümneid.
                  EM 2000 nüüd nii ammu ka ei olnud...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Ära segast peksa - Inglismaa pole Saksamaad suurvõistlustel võitnud juba aastakümneid.
                    Hingamisharjutused, eksole..."mõni mäng" = alagrupi mängule viidates, 2010 MM-i omale siis, jah
                    Mina vihjasin mängija väljakul olemasolule, või selle puudumisele, mitte kahe meeskonna omavahelistele ajaloolistele mängudele
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Ma isegi läbi pimeda viha suutsin kahtlustada, et on variant, et sa Serbia mängule vihjad. Aga kuna paistab, et sa selgelt seda mängu ei näinud, siis ei ole mõtet sind süüdistada rumaluste rääkimises. Kahju, et hiljem selgus nagu siin üks spetsialist ka varem ennustas, et Serbia on jube luuserite punt. Ent siiski oli seal kõva koosseis ja Schweini ja co suutis nad mehe vähemuses teisle poolajal korraliku surve all hoida. Ehk siis endiselt arvan, et Saksamaa selle MMi siiani parim poolaeg pärineb sealt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        EM 2000 nüüd nii ammu ka ei olnud...
                        Just, just...hea meeldetuletus. Tollane saksa tiim on väga sarnane selle aasta itaalia ja inglismaa omale. Sarnane äraaetud vanurite turjal sõitmine käis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Ma isegi läbi pimeda viha suutsin kahtlustada, et on variant, et sa Serbia mängule vihjad. Aga kuna paistab, et sa selgelt seda mängu ei näinud, siis ei ole mõtet sind süüdistada rumaluste rääkimises. Kahju, et hiljem selgus nagu siin üks spetsialist ka varem ennustas, et Serbia on jube luuserite punt. Ent siiski oli seal kõva koosseis ja Schweini ja co suutis nad mehe vähemuses teisle poolajal korraliku surve all hoida. Ehk siis endiselt arvan, et Saksamaa selle MMi siiani parim poolaeg pärineb sealt.
                          Post scriptum....ma nägin seda mängu, ja küll ka minul on analüüsimisvõime..
                          Internet on siinkohal ju kõikvõimas
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            Cacau inglismaaga ei mängi.

                            Gomez impact-sub? Kena.

                            Kommentaar


                              See on tõesti huvitav uudis. Nii, et Miro all the way. Ja kui taga oleme,siis Gomez 70ndal sisse.

                              Kommentaar


                                Mis Kiesslingil viga on ,et teda kasutada ei kõlba?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X