320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rääkides saksamaa ja türgi vahelistest mängudest, siis aastal 2008, kui need kaks riiki kohtusid EMi poolfinaalis, vaatasin ma mängu Berliini kesklinnas Fanmeile'l. Mis seal siis juhtus ? juhtus see, et pärast lõpuvilet panid türklased oma türgi lipud kotti, võtsid sealt saksa lipud välja ja hakkasid saksamaa võitu tähistama:P omamoodi elamus oli:P

    Kommentaar


      Vaat see on jalgpall... sama mis eile Belgradis, et vastas fännid plaksutasid meile ... ilusa mängu vastu ei saa vaielda

      Kommentaar


        Kes soovib koondise järelkasvumeeskonna mängu vaadata kodus Ukrainaga,siis siin on link: poolajaks seis 1-1 tegemist siis u-21 koondisega.




        Lõppskooriks 2-1 Mäng ise kyllaldki jõuline ja võimalusi mõlemale poole aga lõpuks siiski natuke parem võitis,tõsi avavärava lõime suluseisust.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Võõrsil tänase mängu link Kazastani vastu

          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Keegi Miroslav on seisu õigeks seadnud teise poolaja alguses.

            Kommentaar


              Jha seda polnud raske realiseerida,aga milliseid võimalusi ikka raisku lastakse see on lihtsal kohutav,momentide poolest võiks seis olla 6-0
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Lõppskooriks 3-0 võõrsilt Kashhide vastu,väravad siis: Klose,Gomez,Podolski.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ei pidanud vajalikuks eraldi dopingu teemat püstitada, ehkki:

                  Germany's 1954 World Cup winners 'were doped'
                  AFP


                  BERLIN, Germany (AFP) – Germany's legendary 1954 World Cup winning side are said to have been injected with the banned substance methamphetamine, a new university study has revealed.

                  Germany lifted their first World Cup title in Berne, Switzerland, when they beat Hungary 3-2 in the final and shocked the eastern European side led by the legendary Ferenc Puskas, but the study claims the winners were doped.

                  Despite highly-fancied Hungary taking a 2-0 lead after just eight minutes, underdogs Germany fought back at Berne's Wankdorf Stadium with winger Helmut Rahn scoring twice, including hitting the 84th-minute winner.

                  The study, published on Monday, says the team, dubbed 'the heroes of Bern', believed they received vitamin C injections before the final, but were actually given methamphetamine, a substance given to German troops in World War II.

                  The study by Leipzig University, called 'Doping in Germany' and funded by the German Olympic Committee, is due to be published in 2012 and reveals doping was first used in high-level sport in West Germany as early as 1949.

                  Kommentaar


                    methheads :lol: ma olen keemias nõrk, kas see tähendab, et pilves peaga tehti finaal öra?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Seekord on siis Löw koondisesse võtnud Rootsi vastu mänguks ka Holtby, Schürrle ja Götze. Häid noori Saksamaa koondisesse jagub

                      Kicker.de

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        methheads :lol: ma olen keemias nõrk, kas see tähendab, et pilves peaga tehti finaal öra?
                        See "pilves olek" on väga eksitav termin. Enamus amfetamiini tüüpi ergutid teevad su vastupidiseks - väsimatu, reaktsioon kiireneb jne ... Ja sõjapidamine oligi see industry mis need asjad välja aretas ja täiendas.
                        Loomulikult ei pea keha sellist "treeningut" kaua vastu, aga sellise otsustava lahingu puhul väga nutikas samm.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          See "pilves olek" on väga eksitav termin. Enamus amfetamiini tüüpi ergutid teevad su vastupidiseks - väsimatu, reaktsioon kiireneb jne ... Ja sõjapidamine oligi see industry mis need asjad välja aretas ja täiendas.
                          Loomulikult ei pea keha sellist "treeningut" kaua vastu, aga sellise otsustava lahingu puhul väga nutikas samm.
                          Tol ajal tõenäoliselt igal MM-il osalenud meeskonnal oli suhteliselt hästi varustatud rohukapp ja oli veel aastakümneid hiljemgi. Ehkki jah, üksnes sakslaste puhul on need jutud liikvel olnud juba algusest peale.

                          Võib kahelda, kas FIFA-l sel ajal üldse mingisugust dopingu eeskirja olemas oli. ROK-il on küll vähemalt mingisugune. Ja no, üleüldse oleks absurdne 1954. aastal jagatud medaleid uuesti jagama hakata praeguste paragrahvide alusel.

                          Kommentaar


                            Ei noh, ma ei näe absoluutselt mingit alust mingiks ümberjagamiseks. Jalgpallis selline asi puudub. UEFA on nii võimas orgabisatsiion, et neid WADA ei murra. Sponsorite rahad on vaja hoida mängus ja mingeid dopinguskandaale vaja pole.

                            Kommentaar


                              Lisaks Götzele on ka koondisesse lõpuks kutsutud Hummels, Schmeltzer ja ka Grosskreutz. Dortmundist kokku nüüdseks siis juba 4 meest. Samas Löw ei kilka sugugi rõõmust järelkasvu osas, kurdab hoopis, et vasakkaitsja ja ründaja kohale pole praegu ühtegi head noort võtta.

                              Kicker.de

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                                Seekord on siis Löw koondisesse võtnud Rootsi vastu mänguks ka Holtby, Schürrle ja Götze. Häid noori Saksamaa koondisesse jagub

                                Kogu nimekiri on siis sedakorda selline:

                                Tor
                                12 Rene Adler 15.01.1985 Bayer Leverkusen 9 -
                                1 Manuel Neuer 27.03.1986 FC Schalke 04 15 -

                                Abwehr
                                2 Andreas Beck 13.03.1987 TSG Hoffenheim 8 -
                                20 Jerome Boateng 03.09.1988 Manchester City 11 -
                                13 Mats Hummels 16.12.1988 Borussia Dortmund 1 -
                                17 Per Mertesacker 29.09.1984 Werder Bremen 73 1
                                4 Sascha Riether 23.03.1983 VfL Wolfsburg 2 -
                                3 Marcel Schmelzer 22.01.1988 Borussia Dortmund - -
                                5 Heiko Westermann 14.08.1983 Hamburger SV 23 3

                                Mittelfeld
                                14 Mario Götze 03.06.1992 Borussia Dortmund - -
                                16 Kevin Großkreutz 19.07.1988 Borussia Dortmund 1 -
                                8 Lewis Holtby 18.09.1990 FSV Mainz 05 - -
                                6 Sami Khedira 04.04.1987 Real Madrid 16 1
                                18 Toni Kroos 04.01.1990 FC Bayern München 12 -
                                21 Marko Marin 13.03.1989 Werder Bremen 15 1
                                10 Lukas Podolski 04.06.1985 1. FC Köln 83 42
                                7 Bastian Schweinsteiger 01.08.1984 FC Bayern München 83 21
                                15 Christian Träsch 01.09.1987 VfB Stuttgart 4 -

                                Angriff
                                19 Cacau 27.03.1981 VfB Stuttgart 16 4
                                23 Mario Gomez 10.07.1985 FC Bayern München 40 14
                                9 Patrick Helmes 01.03.1984 Bayer 04 Leverkusen 13 2
                                11 André Schürrle 06.11.1990 1. FSV Mainz 05 - -



                                Özil ning Bayerni kvartett Lahm, Badstuber, Müller ja Klose saavad sel korral puhata või on muidu vigastustega hädas (á la Klose). Üldpildis just sellised valikud, nagu on ka spekuleeritud, ehkki Kevin Großkreutzi asemel võinuks ehk ka kellegi teise kutsuda. Ise väidaksin, et Großkreutz on Dortmundi noortest (Hummels, Schmelzer, Götze ja veel kutseta jäänud Bender) see kõige vähem andekas, kuid muidugi see on üksnes subjektiivne arvamus. Ja mis seal ikka, ka kõva üritamisega saab mingil määral muid puudujääke kompenseerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X