320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesliin nüüd küll puine pole, eks näis kuidas realiseeritakse võimalused. Ja Kroos teeb täna hea mängu. Erinevalt EM-ist on ta täna omal kohal.

    Muide täna on ka üks juubilar - Jogi 100. mäng koondise peatreenerina. Loodetavasti tuleb võit.

    Üle kannab Saksa kanal nimega ZDF ( STV paketis olemas). Kui STV-d pole, siis netist leiab sellelt aadressilt ZDF-i http://schoener-fernsehen.com/ (paremalt tuleb kanalite seast ülest leida).

    Kommentaar


      oh jumal see kaitse....
      kohutav mäng, loovus 0, rünnakuteravus 0, kaitse kohutav, keskväli kohutav... parim mängija =!? hui oli keegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        oh jumal see kaitse....
        kohutav mäng, loovus 0, rünnakuteravus 0, kaitse kohutav, keskväli kohutav... parim mängija =!? hui oli keegi.
        Pole sellel mängul häda midagi
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Mäng läbi ja natuke jäi v6idust puudu intriige on mängus kyll ja rohkemegi 1:1 FT
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Minu arvates selline tüüpiline Itaalia-Saksamaa vastasseis. Polnud väga halb ega samuti väga hea. Muidugi Bender ja Reus oleks võinud viimasel minutil kuidagi palli kahepeale tühja väravasse lükata.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Mäng läbi ja natuke jäi v6idust puudu intriige on mängus kyll ja rohkemegi 1:1 FT
              Lõpu"löök" oli nagu Debsi ema, naeruväärselt hale, 3 meetrilt tühjast väravast viimasel hetkel niimoodi mitte skoorida, valuslt haledad, prügiliiga kõrgtase, ja muidugi kõik need jubedad daivimised - uued sukeldumise kuningannad on sündinud, Löw ja tema üksteist luike
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Lõpu"löök" oli nagu Debsi ema, naeruväärselt hale, 3 meetrilt tühjast väravast viimasel hetkel niimoodi mitte skoorida, valuslt haledad, prügiliiga kõrgtase, ja muidugi kõik need jubedad daivimised - uued sukeldumise kuningannad on sündinud, Löw ja tema üksteist luike
                count tase vennike,keep going
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Lõpu"löök" oli nagu Debsi ema, naeruväärselt hale, 3 meetrilt tühjast väravast viimasel hetkel niimoodi mitte skoorida, valuslt haledad, prügiliiga kõrgtase, ja muidugi kõik need jubedad daivimised - uued sukeldumise kuningannad on sündinud, Löw ja tema üksteist luike
                  Ma saan aru kui Delfis mõni laps teeb emade kohta nalju, aga isegi sina oled nii sitt ja hale. Hale vend oled ei muud

                  Mine kaebama nüüd kuidas ma sulle nähvasin jälle. Nagu sa seda juba eelmine kord tegid tropp

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    count tase vennike,keep going
                    Ära talle väga kurjasti ütle, läheb muidu jälle bännimise teemasse nutma, kuidas vaesekest diskrimineeritakse. Õrn süda ja poeedi hing, juu nõu.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Khedira 6 kuud väljas, asi on halb...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Khedira 6 kuud väljas, asi on halb...
                        Kui Gündogan ja Schweinsteiger terved on, siis pole suurt probleemi. Lisaks veel Benderid varus ja Kroos saab ka seda positsiooni mängida.

                        Uudis: Neuer, Lahm, Özil Inglismaa vastu ei mängi. Löw annab neile puhkust.

                        Kommentaar


                          Kes Neueri asemel kindad kätte tõmbab huvitav. Ter Stegen? Siiralt tahaks Weidenfellerit koondise eest platsil näha. Aga...
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Kes Neueri asemel kindad kätte tõmbab huvitav. Ter Stegen? Siiralt tahaks Weidenfellerit koondise eest platsil näha. Aga...
                            Üldiselt kickeris on spekuleeritud, et Weidenfellerist saab läbi aegade koondises kõige vanemalt debüteerinud väravavaht.

                            edit: Löw kinnitas pressikal, et Weidenfeller saab väravas olema.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              FOTOD JA VIDEO: Saksamaa vutikoondis sõitis treeningule... metrooga!

                              Saksamaa jalgpallikoondis kohtub täna Londonis, Wembley staadionil peetavas maavõistluses Inglismaaga. Kui üldjuhul on sakslased inglasi jahmatanud jalgpalliväljakul, siis seekord tehti seda juba päev enne matši.

                              Kommentaar


                                Suurepärane uudis. Nullimängu võiks teha.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X