320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ründes igerik ja debütant...
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Mustafi peaks noortekoondislane olema. Kus on Müller??
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Ilmselt lihtsalt puhkab. Jättis tänase mängu vahele kerge vigastuse tõttu, treenib ikka korralikult edasi.

        Kommentaar


          Draxler võiks ka mänguaega saada.

          Kommentaar


            Mitmete vigastus- ja vormiprobleemide tõttu on heade esituste eest Dortmundi ridades Tšiili vastu paremkaitses alustamas Grosskreutz. See tähendab, et Lahm ongi DMC!

            Ühest küljest on mul tõesti ääretult hea meel, kuna mehe mott on alati kõrgel. Teisest küljest ei tulegi kohe esmapilgul mõnest teisest(big five) koondisest ette nii universaalset venda alustamas(oma paljudes positsioonides, harjus ta paremakaitsega ju Pisczceki opi aegadel), kuna igale kohale on alati mitmeid ja mitmeid "naturaalseid" vendi...

            Siiski, edu Kevinile, Kicker.de annab talle selle hooaja esituste lõikes kõrgema hinde kui Lahmile, mõlemad on kategoorias "outstanding", kui ma nüüd õigesti aru sain...
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar



              Alates 6.10 võtab Pep sõna Lahmi DM koha osas ja olen sama meelt.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Ründes igerik ja debütant...
                Tõesti huvitav
                Klose tunneb asja, koondise eest lööb väravaid ka "vanaduspõlves". Väravainstinkt ei kao.
                FC Bayern München!

                Kommentaar


                  U-21s Hispaania 2-0 Saksamaa. No, muret pole vaja tunda seisu ja vastase kohalt, ühtegi Bayerni kutti meie tiimis polnud.

                  Kommentaar


                    trummipõrin......Leno järjekordne kala ka sellest mängust. Avavärav siis.

                    Kommentaar


                      Kuna Lasogga sai trennis viga, siis on ründajatest olemas vaid Klose.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Vastaseks Tšiili kell 21:45. Klosel võimalus legendaarsest Müllerist mööduda lõppude lõpuks. Põhis alustab 6 Bayerni meest.

                        Kommentaar


                          Kui ma neid äärekaitsjaid vaatan, siis tuleb nutt peale
                          Ülejäänud koosseis on kõva.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Kui ma neid äärekaitsjaid vaatan, siis tuleb nutt peale
                            Ülejäänud koosseis on kõva.
                            Paremkaitse ok aga Jannsen...
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Jansen sai viga, Schmelle tuli tema asemel sisse mingi aeg ja on teinud kohutavalt palju vigu, õnneks Tšiili pole ära karistanud. Mäng on selline suht ühe värava alt teise alla, sakslased midagi erilist väga pole suutnud luua tegelt. Värav tuli sellest kui Özil sai kastis pärast seina palli, suutis ilusti kontrolli alla saada, leidis täiesti vaba olnud Götze, kes vasakuga kenasti tagumisse nurka keerutas.

                              Kommentaar


                                Lahmi on igal juhul koondises paremkaitsesse tagasi vaja. Siis pole nii suurt probleemi kui üks mängija kaitseliinist otsustab totaalselt halva mängu teha. Löw on juba terve mängu vihane ja masenduses. 70 minuti paiku viskas ka pintsaku seljast.
                                Ja Özil vilistatakse välja vahetuse ajal.

                                Kokkuvõtteks suht kesine mäng. Oli õnne, et Tšiili oma võimalusi ei kasutanud. Üks tähelepanek minu poolt, et uus away vorm ei näegi nii halb välja kui arvasin.
                                8. mail teatatakse MM koosseis ja 13. mail on sõprusmäng Poolaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X