Lehekülg 97, kokku 104 EsimeneEsimene ... 478793949596979899100101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 2063

Teema: TV Sarjad

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Wayward Pines äkki ?
    Just, tnx

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Mida teha pärast jalgpalluri karjääri? John Carew otsustas vähemalt natuke tegeleda näitlemisega norralaste teleseriaalis. Nimeks siis Heimebane / Home Ground ja sisuks ühe Norra väikelinna võistkond, mis otsustab oma peatreeneriks tuua naise. Ütleks, et oli selline keskmiselt hea vaatamine. Osad mängijad olid küll päris ebausutavad. Näiteks nende meeskonna põhiväravavaht võinuks vabalt kaalust mingi 25-30kg alla võtta

Selle sarjaga tuli meelde muidugi ka inglaste "Dream team" sari, mida ma alati peale koolipäeva lõppu soomlaste Neloneni pealt vaatasin. See oli ikka korralik seebikas meestele
    Joga Bonito!!!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    seda gay latiinot müüdi minu jaoks nagu superkangelast ja siis, kui viimases osas selgus, et asi on kõik täiesti tavaline, siis otsutasin, et ikka ei meeldi, kuigi kogu ülejäänud sõit oli meeldiv. tundub, et kogu raamat/sari oli tagant ette kirjutatud.
    põhimõtteliselt mu nägu 13RW viimast osa vaadates
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    põhimõtteliselt mu nägu 13RW viimast osa vaadates
    Esimene hooaeg?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Esimene hooaeg?
    yeah. teine on mul ka taustaks läbi tiksunud, aga ei mäletagi, mis selle kohta öelda. peale PSA'd lülitusin peamiselt twitterile vist. kohtupink oli muidugi teises hooajas ja teistsuguse pr strateegiaga. ei leidnud viisi, kuidas "Kaks tilka vett" teemasse postitada.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

South Parki uus hooaeg hakkas. Endiselt sitt. #cancelsouthpark

whytf Kasutaja Parlour avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2016

Algupärane

Ikka on mingi all-season-long story ja see houmou pc principal teema?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Allseason polnud, aga see principal oli alles ja osa oli kuidagi, noh, mage.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Kuulge, kes vaatas siis jagage oma vaateid seriaali "Pank" esimese osa kohta.
    Soovitatavalt rohkem kui 1 sõnaga (hea/halb, geniaalne/pask jne) ?

Tahaks ausalt teada mida inimesed väljaspool pangaseinu sellest arvavad.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

Pealiskaudne, külm, poosetav. Nagu halvemat sorti Eesti muusikavideo.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Segu "Sügisballist", "Püha Tõnu kiusamisest", "Novembrist" ja NO-teatri aritmeetilisest keskmisest. Koeralaip ja toores maks oli puudu ainult. Tarbetult teatraalsed karakterid (Eesti Panga juht näiteks), lohisevad süva-allegoorilised monoloogid, vahestseenid, ebaproportsionaalne osa kunstkenitlemist. Esimene osa võttis ootused maha, edasi saab minna kas paremaks või samamoodi. Teisel juhul jääb kolmas osa minust juba vaatamata.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Muidu oli nagu enamvähem, aga tempo oli minu maitse jaoks ilmselgelt liiga kiire.

Sergo poes sõbrale "see on liitintress".
    Pangainimene, kes kuuleb kõrvalt "sa tead, mis on liitintress. tule homme kell 9 panka tööle"
    Sergo läheb kell 9 panka
    Pangamees "oled sa seda tööd enne teinud?"
    Sergo "ei"
    Panganaine räuskab midagi
    Pangamees "siin on sinu laud"
    Sergo hakkab midagi tegema.

Vähe selline "oot, mis juhtus"? Ma muidugi finantsidioot ja ei saanudki aru, et mida need inimesed seal toas tegid. Mis olid riskid? Kust tuli kasv? Mille pealt tuli kasv? Miks kiire kasv oli halb? Et nende paariminutiliste peostseenide asemel võinuks olla mõned dialoogid (nt kasvõi kuradi töövestlus, kus kõik ära selgitataks, mis toimub). Ehk ägeda kunsti tegemise asemel oleks rohkem reaalseid ja usutavaid dialooge ära kulunud. Aga vaadates tegelaskujude teatraalsust (eriti kettasse ajas mindki see Dvinjaninovi tegelaskuju), siis usutavus polnudki eesmärk kui selline. Millest mul on kahju.

Võibolla eksin, aga taaskord üritatakse vist mingi ilgelt pikk ajavahemik kümne tunniga ära näidata. Üldiselt sarjad toimivad ikkagi selle pealt, et minnakse süvitsi, saad tegelaskujudest rohkem teada ja inimestele kaasa elada. Aga hetkel on selline kiire möll, et suht pohui on. Eks näis, kuidas edasi läheb.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Lugesin mingit arvamusartiklit, kus autor oli näinud kolme esimest osa. Tema põhi etteheide oli samuti teatraalsus esimeses osas. Aga kuna järgmistel on teine rezhisöör, siis pidid need paremad olema.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

Üldiselt meeldis. Paar kohta nagu liialt venis minu arust (näiteks lõpupoole olev klubis tantsimine). Algus oli ka ikka uskumatult deep . Mitu aju peaaegu, et järgi ei jõudnud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Pealiskaudne, külm, poosetav. Nagu halvemat sorti Eesti muusikavideo.
    Jep. Jäi arusaamatuks, miks mulle nende tegelaste või selle panga käekäik vähimalgi määral korda peaks minema. Rohkem ei vaata.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Vara veel järeldusi teha selles suhtes kas edasi vaadata või mitte.
    Esimese osa pealt ikkagi ootan ka järgmisi, kuigi nendin, et suurt muljet ei jätnud.
    Pangahärra teatraalsus? Seda ei pannud üldse tähele, ilmselt selle tõttu, et kohaliku linateose puhul on see juba reegeltegelaskuju.
    Pööran selliste sarjade puhul alati tähelepanu ajastutruule keskkonnale, seega Datsuni ja koleülikondade eest ainult plusspunktid!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Vara veel järeldusi teha selles suhtes kas edasi vaadata või mitte.
    Esimese osa pealt ikkagi ootan ka järgmisi, kuigi nendin, et suurt muljet ei jätnud.
    Pangahärra teatraalsus? Seda ei pannud üldse tähele, ilmselt selle tõttu, et kohaliku linateose puhul on see juba reegeltegelaskuju.
    Pööran selliste sarjade puhul alati tähelepanu ajastutruule keskkonnale, seega Datsuni ja koleülikondade eest ainult plusspunktid!
    Datsun ja ülikonnad olid fine, Toomas Pisukese sõprade outfitid ka, aga laudadel laiutavate CRT monitoride kõrval flat-screen telekad seinal (1990ndad!), selgelt äratuntavalt hübriidbussis tehtud stseen (1990ndad!), WTCT logo majaseinal katusestseenis (1990ndad!)... Plot erroreid way liiga palju mu maitse jaoks.
    Aga sellega nõus, et teise osa vaatan kindlasti ära, päris loobumisvõitu esimese pealt ei anna.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nu tegelikult polegi selles seriaalis audentsust taga aetud. Lihtsalt üks kohalik suurima eelarvega seriaal, kuhu on püütud kunsti ka sisse sokutada ja suurele auditooriumile vast peale ei lähegi. Eks näis.

Mulle meeldis enim see, et iga nägu, iga tegelaskuju oli karakter - seda jama meite seriaalides juba väga ei kohta...nu jah, egas ma neid väga pole vaadanud ka.

Hetkel tundus, et esimene osa oli lihtsalt kiire ülevaade, et järgmistes osades sügavamalt asja kaeda.
    Harva on mõne seriaali esimene (ja ka teine või isegi kolmas) osa (siga) äge.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Datsun ja ülikonnad olid fine, Toomas Pisukese sõprade outfitid ka, aga laudadel laiutavate CRT monitoride kõrval flat-screen telekad seinal (1990ndad!), selgelt äratuntavalt hübriidbussis tehtud stseen (1990ndad!), WTCT logo majaseinal katusestseenis (1990ndad!)... Plot erroreid way liiga palju mu maitse jaoks.
    Aga sellega nõus, et teise osa vaatan kindlasti ära, päris loobumisvõitu esimese pealt ei anna.
    WTCT katusestseenis olid veel näha moodsad jahutuse välisosad ja vendi korstnad, eelmisel aastatuhandel nad kindlasti sellised välja ei näinud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud