Lehekülg 107, kokku 109 EsimeneEsimene ... 75797103104105106107108109 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 2173

Teema: TV Sarjad

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

The 20 Best TV Dramas Since ‘The Sopranos’

Umbes pooled siit nähtud (boldis):
    1) The West Wing
    2) The Shield
    3) The Wire
    4) Battlestar Galactica
    5) Deadwood
    6) Lost
    7) Veronica Mars
    8) Grey's Anatomy
    9) Friday Night Lights
    10) Mad Men
    11) Breaking Bad
    12) The Good Wife
    13) Adventure Time
    14) Enlightened
    15) The Americans
    16) Rectify
    17) The Leftovers
    18) Transparent
    19) Jane the Virgin
    20) Atlanta

Kõige viimane sari mida siit vaatasin oli The Leftovers. Kustutamatu mulje jättis. Suht raske vaatamine on muidu, sest esimene hooaeg on aeglase progressiga ja kohati segadusttekitav. Tekitab väga palju vastamata küsimusi. Esimesed omfgwtf episoodid tulevad alles teise hooaja keskel, but it's worth the wait. Ühesõnaga, kui tahad midagi enamat lihtsalt actionist ja lahedast süzeest, midagi sellist mis sind mõtlema paneb ja sinu mõttemaailma provotseerib, siis The Leftovers on sinule!

Mida teie sellest listist soovitate?

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Häbi tunnistada, et ma olen ainult näinud Shieldi kõik hooajad, Deadwoodi ja ühe osa The Wire'i, sest üks mu hõumi mängib seal ühes episoodis. Aga sinu soovitatud Snowfall oli täitsa kobe vaatamine, hangin S02 ka vist.

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Krt, maitse asi, aga mulle tundus Snowfall nagu veel natuke igavam Narcos Mexico. Midagi nagu ei klikkinud.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Krt, maitse asi, aga mulle tundus Snowfall nagu veel natuke igavam Narcos Mexico. Midagi nagu ei klikkinud.
    Narcos Mexico tundus mulle just täitsa lamp, võrreldes Kolumbia madistamisega ikka leige

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Sellest listist on vaid Grey's Anatomy mu seriaalide listis.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Häbi tunnistada, et ma olen ainult näinud Shieldi kõik hooajad, Deadwoodi ja ühe osa The Wire'i, sest üks mu hõumi mängib seal ühes episoodis. Aga sinu soovitatud Snowfall oli täitsa kobe vaatamine, hangin S02 ka vist.
    The Shield on mega. The Wire on mega. Breaking Bad on mega. Ülejäänu osas olen liiga vähe näinud

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Eesti kanalite pealt vaatad ainult malluka suve muidu?

Eesti koondislane Kasutaja szandor avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

sellepärast sa õnnelik ei olegi

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Ülejäänud sarjadega the juri is still out?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Eesti kanalite pealt vaatad ainult malluka suve muidu?
    Ma reaalselt vaatan vaid ETVd meie kanalitest, väga harva midagi teistest kanalitest.

Hetkel on mu seriaalide listis:
    NcIS
    FBI
    Arrow
    The Flash
    Supergirl
    The Legacies
    Bull
    Riverdale
    Grey's Anatomy
    STATION 19
    Good Doctor

Tuleb paar uut asja ka varsti ja The Punisheri uus hooaeg.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

My 2 cents; Minu üks lemmikutest FamilyGuy on nii allakäinud viimased hooajad, et edasi selle jälgimine on mul juba kahtluse all. Viimane osa oli juba nii huumorivaene, et kurikuulus kanaga madistamine oli asendunud mingi ilaga, kus Peter kakles Alec Baldwiniga (Just temaga kuna Trumpi ma seal ei tundnud ära).
    Ühesõnaga R.I.P. Griffins. Jääb üle vaid youtube, kus vanu väljarebitud kilde aegajalt vaadata.

In sweet memory of it

Messi...The never ending legend!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Sex Education. Scully on seksterapeudist m to the i to the l to the f, kelle 16-st aastane poeg on oma seksuaaleluga pahuksis, kuid see ei takista tal teistele koolikaaslastele toimivat nõu jagamast. Lahe kraam. Koomiline reaalsus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    The 20 Best TV Dramas Since ‘The Sopranos’

Umbes pooled siit nähtud (boldis):
    1) The West Wing
    2) The Shield
    3) The Wire
    4) Battlestar Galactica
    5) Deadwood
    6) Lost
    7) Veronica Mars
    8) Grey's Anatomy
    9) Friday Night Lights
    10) Mad Men
    11) Breaking Bad
    12) The Good Wife
    13) Adventure Time
    14) Enlightened
    15) The Americans
    16) Rectify
    17) The Leftovers
    18) Transparent
    19) Jane the Virgin
    20) Atlanta
    See on ikka väga isiklike eelistuste teema. Miks ulmesarjadest just Battlestar Calactica - ulmefänn ilmselt päris nii ei arva. Nagu tavaks, alustasid võimsalt, aga lõpuks jõuti pseudofilosoofilise poosetamiseni, mis tundus mulle hirmus väsitav. Vist vaatasin siiski lõpuni - lõppu samas ei mäleta.
    West Wing oli kahtlemata väga hea ja professionaalne sari. Isegi kui jänkide poliitiline süsteem nii peenusteni ei huvita, oli seda põnev vaadata. The Good Wife oli ülihea stsenaariumiga - täielik nauding neid tegevusliine jälgida.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Võrdluseks võiks tuua siis nt IMDB sama top 20. Ma loodan, et mõni vahele ei jäänud. Türgi, India ja teisi selliseid sarju esialgu ei arvestanud.

1. Game of Thrones

2. Breaking Bad

3. The Wire

4. Sherlock - läheb vast ikka arvesse?

5. Firefly?

6. True Detective, kuna neil iga hooaeg uus teema, siis kas sobib?

7. Fargo, sama mis eelmisega?

8. Black Mirror?

9. Stranger Things

10. House of Cards

11. Narcos

12. Westworld

13. Peaky Blinders

14. Rome

15. The Haunting of Hill House

16. The West Wing, tuli ka välja 1999 ja ilmselt oli juba suht valmis kui The Sopranos esimene osa välja tuli.

17. House

18. Deadwood

19. Battlestar Galactica

20. Better Call Saul

Ehk siis 5 on sama. Siint ma olen näinud 17/20, sealt ajakirja tabelist ainult 7.

Võrdluseks minu isiklik top 20. Fargo, True Detective ja Black Mirror jäävad välja, ma ei tea kas nad täiesti siia kategooriasse lähevad.

1. The Wire - Ma arvan, et ükski sari ei hakka mulle kunagi rohkem meeldima kui see.

2. Westworld - Ma olen selliste sarjade räme fänn, kus sa ei saa midagi aru ja tuleb kogu aeg mõelda, et wtf toimub. Teine hooaeg oli minu arust ka hea, aga kindlasti nõrgem kui esimene.

3. Breaking Bad - loog.

4. Deadwood - ka loog.

5. Stranger Things

6. Mr Robot - Ma olen endiselt fänn, ka peale kolmandat hooaega.

7. Game of Thrones - No esimesed neli hooaega olid võimsad. Ootan juba neid fucking raamatuid.

8. The Crown - Üks läbi aegade kallemaid sarju, aga raha on läinud õigesse kohta.

9. Mad Men - Kriitikute lemmik, mind lõpuks tüütas ära veidi, põhiteemad jäid liiga üksluiseks. Isegi Jon Hamm võib natuke ära tüüdata.

10. Better Call Saul - ka loog

11. The Shield - Tüütas ka lõpuks veidi ära.

12. Peaky Blinders - Super muusika ja Tom Hardy on ka sees.

13. Justified - Sellest sarjast kuidagi vähe juttu. Väga äge asi ja pigem veidi alahinnatud. Ägedad pahategelased on seal.

14. The Handmaid`s Tale - Elisabeth Moss on üks erakordselt hea näitleja.

15. This is Us - Vot see on õige draama.

16. Dexter - Esimene sari, mida ma ei vaadanud telekast kohalikelt kanalitelt. Kahju, et viimaste hooaegadega üldmuljet rikkusid.

17. Daredevil - Ideaalne näide kuidas teha superkangelaste teemat.

18. Narcos

19. Boardwalk Empire - Ägedad tegelased ja palju tapmist. Lõpuks hakkas ka ära tüütama.

20. House of Cards - Kevin oleks võinud mind sebida, ma poleks menti läinud.

Igastahes ärge tehke sarju liiga pikalt, lõpetage õigel ajal ära, 7-8 hooaega ühtlast kvaliteeti luua on raske. Väljaarvatud Deadwood, see jäi oma tipphetkel pooleli.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Pose oli päris karm vaatamine, 1980 ja transade ning homode elust. Alguses armusin ühte peategelasse ära, hiljem selgus, et ainult paar näitlejat on heterod ja ülejäänud transseksuaalid ja homod. Kohati oli väga raske seda nende ballide ja modelliteemat vaadata ning tundus veidi üle võlli, aga mul pole mitte mingit aimu transseksuaalidest, kokkupuude on null ja see sari haris mind päris palju. Need haigla stseenid olid eriti karmid ja paar korda tuli vist mingi imeväike pisar ka mööda põske alla.

Ekre keskmisele valijale seda sarja ei sooivita. Teiste kohta ma ei tea. See on mingil määral tehtud ühe kuulsa dokumentaali ainetel. Paris is Burning, ehk kui sa suudad natuke laiemalt seda maailma näha, siis see sari on päris hariv, aga ka väga masendav, sest ka tänapäeval on paljudes kohtades seis sellinne nagu seal sarjas.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Pose oli päris karm vaatamine, 1980 ja transade ning homode elust. Alguses armusin ühte peategelasse ära, hiljem selgus, et ainult paar näitlejat on heterod ja ülejäänud transseksuaalid ja homod. Kohati oli väga raske seda nende ballide ja modelliteemat vaadata ning tundus veidi üle võlli, aga mul pole mitte mingit aimu transseksuaalidest, kokkupuude on null ja see sari haris mind päris palju. Need haigla stseenid olid eriti karmid ja paar korda tuli vist mingi imeväike pisar ka mööda põske alla.

Ekre keskmisele valijale seda sarja ei sooivita. Teiste kohta ma ei tea. See on mingil määral tehtud ühe kuulsa dokumentaali ainetel. Paris is Burning, ehk kui sa suudad natuke laiemalt seda maailma näha, siis see sari on päris hariv, aga ka väga masendav, sest ka tänapäeval on paljudes kohtades seis sellinne nagu seal sarjas.
    Vastupidi Karl. Ma just soovitaks seda keskmisele EKRE valijale. Võib-olla jõuab ka neil kohale, et inimene on inimene.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust

Ära muretse, nii nimetatud partei valijatel kui üldse normaalsetel inimestel on sada muud asja teha, kui vaadata mingit seepi homode ja transade tegemistest.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Ära muretse, nii nimetatud partei valijatel kui üldse normaalsetel inimestel on sada muud asja teha, kui vaadata mingit seepi homode ja transade tegemistest.
    No neist nimetatud parteiga seotud inimeste alternatiivsetest tegevustest võis täna juba mingit aimu saada.

https://www.postimees.ee/6500404/sin...YwoGwOLNKXZzgM

Normaalsete inimeste osas ei oska arvamust öelda, sest filmid nagu Milk ja Brokeback Mountain on küllalt populaarsed ka pealtnäha normaalsete inimeste seas.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Good stuff.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •