320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin, et vaatan vahelduseks paljukiidetud joonissarju. Alustasin BoJack Horsemaniga ja vaatasin suhteliselt kiiresti ka esimese hooaja ära. Ometigi teise hooaja alguses panin stopi peale. Üsna kvaliteetne kraam, aga mingil põhjusel jätab ikkagi külmaks. Naljad ei ole keskeltläbi piisavalt naljakad ja süžee ei ole samuti nii põnev, et korralik bingewatching teha. Ei teagi, võib-olla jään seetõttu millestki ilma. Pigem tundub sari, mida 1-2 osa kaupa vaadata.

    Seejärel üritasin vaadata Bill Burri sarja F Is For Family. See ei klikanud üldse. Bill Burrist pean väga lugu, aga see sari oli nagu tema rantimised, aga ilma säravate kohtadeta. Muutus kiiresti tüütuks.

    Järgmisena võtan Archeri ette.

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Järgmisena võtan Archeri ette.
      Archer on epic!
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
        Mõtlesin, et vaatan vahelduseks paljukiidetud joonissarju. Alustasin BoJack Horsemaniga ja vaatasin suhteliselt kiiresti ka esimese hooaja ära. Ometigi teise hooaja alguses panin stopi peale. Üsna kvaliteetne kraam, aga mingil põhjusel jätab ikkagi külmaks. Naljad ei ole keskeltläbi piisavalt naljakad ja süžee ei ole samuti nii põnev, et korralik bingewatching teha. Ei teagi, võib-olla jään seetõttu millestki ilma. Pigem tundub sari, mida 1-2 osa kaupa vaadata.

        Seejärel üritasin vaadata Bill Burri sarja F Is For Family. See ei klikanud üldse. Bill Burrist pean väga lugu, aga see sari oli nagu tema rantimised, aga ilma säravate kohtadeta. Muutus kiiresti tüütuks.

        Järgmisena võtan Archeri ette.
        Tagurda nüüd BoJacki juurde tagasi. See sari avab ennast aja möödudes üha rohkem.

        Kommentaar


          Ma pean tunnistama, et Teie olete ikka parajad emmid - ootan nüüd millal siis Ozarki neljas (14-ne osaline) ja viimane hooaeg tuleb ka.

          Kusagil on kindlasti mingi lugeja olemas, kuid mul on tunne, et SOA on lükatud troonilt, sest mida osa edasi, seda enam "fuck" kõlas.

          Vaatamata sellele, et kohati on nõrku kohti, siis osatäitjad, karakterid on kõik nauditavad. Mu lemmik on vast Ruth.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            mõned mis sai kodus olemise ajal läbi vaadatud

            Banshee - An ex-con assumes the identity of a murdered sheriff in the small town of Banshee, Pennsylvania, where he has some unfinished business.

            Kui The Shield mu all time lemmar, siis Banshee selle esikoha omale võtnud. Hea tasakaal politsei olemise ja kohaliku kasiino röövimise vahel. Transvestiidist ninja-häkker parim tegelane sarjas.


            Strike Back - Follows the actions of Section 20, a secretive unit of British military intelligence. A team of special operations personnel conduct several high risk missions across the globe.

            Põmst call of duty telesarja kujul.


            Tales from the Loop - The townspeople who live above "The Loop," a machine built to unlock and explore the mysteries of the universe, experience things previously consigned to the realm of science fiction.

            Kellele sci-fi huvi pakub, siis suht musthave vaatamine. Võrreldes eelmise kahega väga rahulik ning visuaalselt ilus kulgemine. Rõhku pandud rohkem inimeste elukäikudele maailmas, kus su kasutada tehnoloogia, mida väga ei mõisteta

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Kui The Shield mu all time lemmar, siis Banshee selle esikoha omale võtnud. Hea tasakaal politsei olemise ja kohaliku kasiino röövimise vahel. Transvestiidist ninja-häkker parim tegelane sarjas.
              Banshee>=The Shield väide on küll Blasphemy.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rögin Vaata postitust
                Netflixis After life on väga tore sari. Näitlejad on hästi valitud ja suudavad sind emotsionaalselt kaasa tirida. Väga pikk vaatamine ka ei ole - 2 seasonit (12 osa) . Kui Ricky Gervaisi looming (Derek,Extras jne) peale läheb siis meeldib ka see.
                Lihtne. Eluline. Naljaks. Geniaalne.

                Koos Sex Educationiga vast kaks parimat huumori sugemetega Netlfixi seriaali. Mõnes asjas on inglased tublid ka.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Täna oli S01E01 päris heal uuel Eesti kohtuteemalisel reality-sarjal. Kohati natukene pikaks venis, kuid vaatan kindlasti veel.

                    Kommentaar


                      Nimi ja kanal?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Nimi ja kanal?
                        Kindlat kanalit ei ole, üle kannavad kõik peamised meediaväljaandjad. Peaosades Martin Helme, Ülle Madise ja Paul Keres. Villu Kõvel ka kõrvalosatäitjana oluline roll mängida.

                        Kommentaar


                          Netflixist on midagi head vaadata mis mõtted mujale viiks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Netflixist on midagi head vaadata mis mõtted mujale viiks?
                            see Marcella vast piisavalt ok, et viib mõtted mujale, aga midagi ülivaimustavat ka ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Netflixist on midagi head vaadata mis mõtted mujale viiks?
                              Warrior Nun oli hea, Alba Baptista

                              Kommentaar


                                Liiga peen huumor

                                e: plasticule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X