320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin Netflixust paar lühikest doksarja ära. Esmalt spordidokk Losers, mis räägib ennast ületanud inimestest, kellel spordis miskit viltu läinud. Paar neist olid üsna tuntud - tegelikult minu jaoks ainult Surya Bonali, kes tegi kõige vingemaid lende iluuisutamises, aga oli vist vähe valet värvi. Teine spordiajaloos tuntum juhus oli 1999. aasta golfi Openi lõpp, kus prantslasest golfar juhtis enne viimast auku kolme löögiga, aga suutis kogu edu tuulde lasta. Lisaks sellele meeleolukas lugu Torquay Unitedi pääsemisest 1987. aastal täielikust hävingust jne. Osad jäävad alla poole tunni ja isegi curlingumeistrist või kelgukoerte rakendijooksust kannab tempo välja. Ei ole kuulsuste lood, nagu seda ESPNi 30 on 30 olid, aga toredad, lühikesed ja üldharivad.

    Järjekordne natsisari The Devil Next Door on Clevelandis elanud vanahärrast autotöötajast, kelles korraga tunti ära hirmuskuri Treblinka gaasikambri operaator Ivan Julm. USA-s musterelu elanud härra olevat IIMSi ajal olnud tõeline jõhkard, kes lõikas naistelt tisse küljest, viskas lapsi vastu seina puruks ja lõi inimestelt saabliga tükke küljest. Ühesõnaga ikka totaalne dick.
    Hästi paljude arhiivikaadritega sari hoidis mind öösel üleval kuni kella kolmeni, kuna tempolt ja meeleolult oli tegu paraja sõiduga ameerika raudteel. Ehk ühes osas lonkasid justkui süüdistuse tõendid ja Iisraeli riik tahtis mehe nuineljaks kuhugi üles puua, lisaks saadeti meest blameeriv materjal KGB-st, mis ajas Clevelandi juudid ja ukrainlased tülli. Teiseks ajas vanamees totaalkelbast enda tunnistuse ajal ja tegi kohtusaalis totrat teatrit. Sinna juurde veel Saul Goodmani meenutav kaitseadvokaat, veidi äpust päris kaitseadvokaat, meest kaitsvad neonatsid jne. Mingil hetkel saabus mängu ka täpsustamata jäetud eestlasest IIMSi aegne veteran, kes andis kaitsetiimile üle aastate jooksul tähtsate kuritegude osakonna prügikastist kogutud dokumente. Nimetult eestlasel olevat see kogu olnud seepärast, et mingid eestlased kartsid ka, et neid hakatakse kohtusse tooma.
    Ühesõnaga korralik möll ja lõpuks ei saagi aru, et kummal see kõik õige oli, sest ilmselt spoilerit pole vaja panna, härra suri enne lõplikku tõde ära.

    Kommentaar


      "Last Dance"...Kas ongi midagi paremat kunagi olnud, kui et see dokumentaal Jordanist ja Chicagost? Võimalik et ka pandeemia andis rohkem vaba aega vaadat telekat, kui tavaliselt, aga see seriaal oli miskit erilist. Lapsepõlves olin harjunud nägema Kalevi vägevaid esitusi NLiidu meistrikate võitmisel ja ka olümpial oli Sbornõi Sojuza võimas. Siis tuli mingi hetk euroopa meistrikad kossus, kus Kreeka lammutas ja pani teised paika- lausa pühkis teistega põrandat...Ja kui ma olingi oma arust nagu näinud, et koss on euroopas võimas, siis ilmus Soome TV kanalile NBA, kus näidati mänge eesotsas M.Jordaniga. Sellist korvapalli polnud ma veel enne kunagi näinud. Jordan jooksis, triblas, söötis ja skooris- tegi mida tuju ihkas. Ja mis teda eriti veel unustamatuks tegi, olid tema õhulennud. Muidugi see polnud veel legendaarse Bullsi ajastu vaid Magic Johnsoni ja L.Birdi oma, kuid siiani mäletan neid aegu kui noor Jordan andis endast parimat.
      Peale seda seriaali on palju selgem miks Jordan on parim kõikidest kes on kunagi kossu mänginud. Sellist võitlejat ei tule enam kunagi tagasi korvpalli areenile. Vihake või armastage teda, aga ta tegi kõik selleks, et meeskond võidaks. Oli see mänguväljakul või areenide taga kuid ta suutis Chicago viia tiitliteni. Ma ei teadnud miks Bulls omas nii palju vaenlaseid, kuid peale seda filmi sain aru, et see oli kõik vaid Jordani isiklik sõda. Minu oma aja lemmikud New Yorkist, Denverist ja Indianast osutusid lihtsalt Michaeli osavalt ettevalmistatud etturiteks. Lihtsalt vapustav on näha kuidas Jordan siiani on neist kõigist moraalselt üle ja usun, et ta peab nende kossuässadega sõda elu lõpuni. Image- krt seda teab?
      Minu isiklik väike meenutus nendest aegadest, kui Bulls hakkas tiitleid võitma. Me mängisime hoovil semudega kossu ja teised jagelesid omavahel, et kes on Jordan. Mul oli lihtne...ma olin alati Pippen
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Aga kes Rodman oli?

        Kommentaar


          See sari oli veidi liiga Jordani arvamuse poole kaldu. Hea ja tore meenutus, aga päris tõesena ma sellist asja ei võtaks. Endiselt, soovitan lugeda Sam Smithi Jordan Rulesi, David Halberstami Playing For Keepsi ja ükskõik millist Phil Jacksoni raamatut.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See sari oli veidi liiga Jordani arvamuse poole kaldu. Hea ja tore meenutus, aga päris tõesena ma sellist asja ei võtaks. Endiselt, soovitan lugeda Sam Smithi Jordan Rulesi, David Halberstami Playing For Keepsi ja ükskõik millist Phil Jacksoni raamatut.
            Dokk ei ole raamat, see on selge. Antud dokk ongi Jordani vaatenurk, maitsestatud kõrvalvürtsidega, aga MJ on sool ja pipar ja sellisena seda ka serveeritakse. Kellegi teise karjäärile ei vaadata ju samamoodi tagasi. Raamatuid võiks alati juurde lugeda, sest selle doki suurim pluss on tempo, mis teeb vaadatavaks ka 10 osalise spordisarja inimesele, kes kossu ei jälgi.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Kas see Rootsi/Taani "Silla" 3. ja 4. hooaeg on ETV-st ära jooksnud? Mingil põhjusel neid Jupiteris põle.

              Kommentaar


                On ETVst olnud, jah. Mingi viimase 1-2 aasta jooksul.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Agents of S.H.I.E.L.D uus hooaeg olemas ja väga palju lubav algus :P

                  Kommentaar


                    Vaatasin Jordani asja ära. Hea selle seriaali juures on see, et meelde tuli Horace Granti nimeline tegelane. Hoovikossus oli meie kamba prillipapa alati Horace Grant. Seriaal ise möhh, dokk? Pigem mitte.
                    The Haunting of Hill House. Viimane osa oli pettumus.
                    Sunderlandi mingi asi. Poomi plakat oli seina peal. See oli täitsa nitsevoo vaatamine.
                    Praegu sakslaste tehtud Dark. Algus lubab küll.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      In the light for recent events. Kohustuslik vaatamine.



                      Kommentaar


                        Korealaste My Mister on viimase aja uusi avastusi. Paras venimine on, aga mind ei häirinud.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          When They See Us
                          Sellega seoses on veel hiljem huvitav neti ja YT avarustest infot juurde otsida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            USA-s musterelu elanud härra olevat IIMSi ajal olnud tõeline jõhkard, kes lõikas naistelt tisse küljest, viskas lapsi vastu seina puruks ja lõi inimestelt saabliga tükke küljest. Ühesõnaga ikka totaalne dick.
                            i mean, this guy was a real jerk
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas baller Vaata postitust
                              Entourage on suht sarnane, ainult et naitlejatest.
                              No absull ei köitnud. Mõned osad vaatasin, aga rohkem ei suutnud. Ballersi vastu ei saa.

                              Kommentaar


                                sky-lt uus sari "devils" väljas. keskmisest parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X