320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes on näinud seriaali "Ancient Aliens"?
    muljeid palun
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Kes on näinud seriaali "Ancient Aliens"?
      muljeid palun
      Päris tore sari ulmefännidele. Dokist on asi muidugi kaugel, iga koopamaaling kujutab tulnukaid, iga suurem vana kivi on ufode poolt paika pandud jne - oma teooriaid esitatakse faktidena ja "päris" teadlastele sõna ei anta.

      Aga kui kriitikameel säilitada, siis on seal ka päris huvitavaid lugusid. Näiteks mingist USA lätlasest, kes väidetavalt ehitas oma tagaaega ihuüksi püramiidid, või suitsiidimetsast Jaapanis. Kujutlusvõimest tegijatel juba puudu ei tule. Päris lõbus ajaviide.

      Kommentaar


        Ancien Aliens on üks paremaid teadusalaseid saateid üldse. Iga teadussaade, mille iga teine lause algab "what if...", on kuldaväärt.

        tumblr_m5beqsiIAr1qz5njno1_1280.jpg
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          kohutav saade. Nägin kõrvalt, kuidas ema iq langes, kui vaatas seda. Panin kiiresti kinni vanematel selle. Ulmekirjanike hostitud jura, kus nähakse, mida tahetakse näha ja fakte ignoreeritakse.

          Kommentaar


            Sorry the video or page cannot be found. The page may have been removed, had its name changed, or is just temporarily unavailable. Please use search or visit our home page. Thank you.


            See võtab kogu selle jama hästi kokku
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Kogu see "history channel" on juba nii palju ajalugu täis, et ei jõua ära huomata. Huvilisena olin kunagi rahul Elioni üle minnes, et ohho, siin ka ju ajaloo kanal. Siis paari aastaga asendusid kõik saated, mis vähegi ajalugu puudutasid mingite tõsielu pasandustega, kus paksud 'muricanid istuvad pandipoes ja redneckid sõidavad rekkatega. Et siukest sitta põhjendada, reklaamib kanal ise, et they are "making history every day".

              ancient aliensist niipalju, et see on uskumatu, et selline jutt tuleb täiskasvand meeste suust välja
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Ma avastasin enda jaoks Hannibali. Esimesed osad on olnud väga head.
                Eile riivas silma, et 17.07 hakkab Fox toda seriaali näitama. Ma usun, et eestikeelne tõlge tuleb kasuks
                Kes tahab kogeda tasapisi hulluks pööramist, siis on see päris hea võimalus
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Eile riivas silma, et 17.07 hakkab Fox toda seriaali näitama. Ma usun, et eestikeelne tõlge tuleb kasuks
                  Kes tahab kogeda tasapisi hulluks pööramist, siis on see päris hea võimalus
                  Pean nõustuma. Sain just esimese hooajaga ühele poole ja tegemist kvaliteetsarjaga ilmselgelt. Antud sari vajab muidugi korralikult süvenemist, kogu tegevustik ja ülesehitus on tõsine mindfuck. Dr. Lecterit mängiva taanlase Mads Mikkelseni näitlejatöö on lihtsalt vaimustav.

                  Kommentaar


                    Veits panin mööda, sest opis Sony Entertainment hakkab esmaspäeviti (s.o. 15.07) kell 22 Hannibali eetrisse lükkama.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      House of Cards - kui esimesed 8-9 osa ära kannatab, tasub ära. Ma saan aru, et oli vaja sissejuhatused teha stooriliinidele, aga mingi hetk oli juba korralik venimine. Isegi minu jaoks, kes USA seadusandlikust süsteemist on kursusetöid kirjutanud. Eriti ei aidanud, et Spacey mängis alguses puhast karikatuuri ja prominentselt figureerib kiilakas kongresmän (ma kujutan ette, et lihtsam on kongressist leida ükssarve kui juusteta kongressmäni).

                      Viimased kaks osa oli juba väga head ja järgmiseks hooajaks lubab.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        The Newsroom on väga hea... just sayin'

                        Kommentaar


                          Poolteist kuud pole (kiires) netis olnud ja ainult 70 sarja pean tõmbama et järgi jõuda. Slow summer much?

                          Kommentaar


                            sa vaatad kõike mis välja tuleb ? :O
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Thumbs up for "Wicked Tuna" & "Scam City", õnneks saavad mõlemad ka uued hooajad. Samal ajal jääb mulle arusaamatuks "Bloody Tales of Europe" saate idee ja ülesehituslik pool. All @ National Geographic

                              History on muidu täiesti allakäinud jah, kirss tordile on jääaja rekkamehed ja "bamazonas", "Highway Thru Hell" on esimesele päris mõistlik alternatiiv hoopis ülalmainitud kanalil.
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Hakkasin ühe inimese soovitusel American Horror Story teist hooaega vaatama. On's mõtet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X