320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    FlashForward, IT Crowd, Lost, Sanctuary, South Park ja Stargate Universe on praegu vaatamisel.

    Vanad suured lemmikud on Battlestar Galactica (uus variant), Farscape, Firefly, SG1 ja SGA.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      #47
      IT-Crowd, Black Books, Briti Office ja Family Guy esimesed kolm hooaega on sellised sarjad, mida ma vaatan taas ja taas. Ülinaljakad sarjad. Kusjuures IT-Crowdi näeb teisipäeval Soome pealt peale Meistrite Liigat. Noh, äkki keegi pole näinud või nii.

      Harjumusest olen jäänud vaatama Family Guy`d, How I met you motherit ja Big Bang Theoryt, kuigi nende sarjade tase kukub aasta-aastalt kolinal alla. South Parki vaatan ka ja tõele au andes peab möönma, et South Park on ehk ainus Ameerika sari, mis on peale mitut-mitut hooaega veel värske ja naljakas.

      Mingeid kriminaalsarju ja muud tõsist andmist ma ei viitsi vaadata. Shieldsi vaatamine jäi pooleli, House`i enam ei viitsi vaadata ja nii edasi.

      Matt Groeningu fenomenist ei saa ma seniajani aru.

      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      The Wire
      HAHAHAA, selle klipiga tuli kohe see meelde:"They speak English in what? English, motherfucker, do you speak it?"

      Peaks Pulp Fictioni vist jälle ette võtma.

      Kommentaar


        #48
        30 Rock, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, It's Always Sunny in Philadelphia, CSI-d, NCIS, Castle, Bones näituseks.

        Californicationi kolmanda hooaja peaks millaski plaanidesse mahutama, niikaua kui Rescue Me uut hooaega ootan.

        Kommentaar


          #49
          Sarjad mille kõik hooajad olen pidanud vajalikuks arvutisse tõmmata on Black Books, Complete Savages, IT Crowd. Lisaks tunduvad üsna šeffid veel King of Queens ja 2,5 men. AHJAA ja muidugi 3. kivi päikesest, mis kahjuks TV6 pealt nüüdseks läbi on saanud.

          Kommentaar


            #50
            "Tuvikesed" on hea sari.

            Kommentaar


              #51
              Ma vaatan nii häbiväärselt vähe televiisorit, et jääksin sarjade vaatamisega hätta - kohe kuidagi ei jõuaks iga nädal teatud kellaajaks televiisori ette. Seetõttu langevad minu valikust kohe välja seriaalid, kus peab eelmiste osade sündmuseid teadma.
              Ainuke asi, mida püüan hetkel vaadata (eriti veel seetõttu, et kellaaeg on paras) on eelpool mainitud Top Gear, kui see siia teema alla ikka läheb. IT Crowd nimelise sarja kolm hooaega vaatasin puhtalt seetõttu ära, et "sattus kätte" ja kindlasti ei kahetse - väga kõva.
              Muidu piraati panna ja midgi netist tõmmata ei viitsi - niikuinii ei leia seda momenti, kus seda kraami vaadata. Telest vaatan aga peamiselt ainult sporti, dokumentaali ja populaarteaduslikke saateid.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #52
                Lost, Põgenemine, heroes, meelehetel koduperenaised, üksus, jericho esimene hooaeg, 24, A-rühm, Las Vegas, Simpsonid, Nip/Tuck, CSI-d, Kelgukoerad - on päris mõistlikud sarjad, Inetu Betty ka kohati vaadatav.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Right. Siis ma soovitan veel selliseid absurdihuumorisarju nagu Osoon, Võsareporter ja Kuidas Alasti Hea Välja Näha.
                  Fitti, tahad vaielda?

                  Tegemist on sarisaadetega ja eeltoodud printsiipidele nad vastavad. Samas on muidugi selge, et antud teemas on silmas peetud ikkagi eelkõige lavastatud telesarju.

                  Kommentaar


                    #54
                    Mis veel ära märkimata või siis ei pannud tähele - Bottom, Fawlty Towers, The Persuaders.

                    ja Miami Vice'i on küll juba korduvalt mainitud, aga kolmas hooaeg, mis hetkel tv3-st jookseb, on tõesti ülim.

                    aa, ja võmmisarjadest rääkides oli kunagi üks selline Michael Manni produtseeritud jube hea asi nagu Robbery: Homicide Division, Tom Sizemore'i ja veel terve hulga suurepäraste näitlejatega, mis küll kahjuks ühe hooaja järel ära killiti, sest keegi loll pani selle Law&Orderiga samale ajale jooksma vms.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #55
                      Keegi Everybody loves Raymondist ka lugu peab? Minu arust päris asjalik.
                      Seinfeld oli ka muidugi tase. Neid uuemaid komöödiaid polegi väga vaadanud aga katsun midagi siin teemas mainitust ette võtta.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Jah, eriti see et doktorihärra arust tuleks kõigile broad-spectrum antibiootikume süstida. Huvitav, mis selliste inimeste immuunsüsteemist siis järgi jääb?
                        No Housi põhi diagnoos on ju surm ja ega ta tavaliselt kellegile lootust ei anna
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #57
                          House'i olen ka ise viimased poolteist hooaega üritanud vaadata. Algul oli selline eelarvamus, et järjekordne lääge arstisari, aga kui ühte osa juhuslikult vaatama sattusin, siis hakkas meeldima.

                          Kommentaar


                            #58
                            Scrubs 1-8 seasons

                            Kommentaar


                              #59
                              top gear, the simpsons, kelgukoerad, A-rühm,

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                No Housi põhi diagnoos on ju surm ja ega ta tavaliselt kellegile lootust ei anna
                                House diagnooside puhul meenub see asjaolu et mees on ise ka kuskil välja öelnud et ta ei saa ka tihtipeale aru mis mula ta sarja tarbeks suust välja ajab. Nii et liialt ebarealistlik minu jaoks. Näitlejad on muidugi head ja humoorikaid seiku mahub ka sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X