320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma olen avastanud enda jaoks Uue Paavsti sarja etv 2 pealt. Polnud varem muidugi isegi kuulnud sellest aga kus meil parimad esimese hooaja vaatamise saidid on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ma olen avastanud enda jaoks Uue Paavsti sarja etv 2 pealt. Polnud varem muidugi isegi kuulnud sellest aga kus meil parimad esimese hooaja vaatamise saidid on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ma olen avastanud enda jaoks Uue Paavsti sarja etv 2 pealt. Polnud varem muidugi isegi kuulnud sellest aga kus meil parimad esimese hooaja vaatamise saidid on?
        Sulle meeldib vein, sa oled chillax, sa oled salliv, miks sa ise paavstiks ei hakka?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Sulle meeldib vein, sa oled chillax, sa oled salliv, miks sa ise paavstiks ei hakka?
          kardinalide kostüümid meenutavad Liverpooli liiga palju
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            kardinalide kostüümid meenutavad Liverpooli liiga palju
            Veits turtsatasin

            Kommentaar


              Ma olen ses osas eriti huumorivaenulik inimene, et ma ei saa naljadest aru, aga What We Do In Shadows on üsna mitu naeru välja saanud. Eriti neetud müts ja takso.

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Ma mõne Bojacki episoodi ajal mõtlesin, et näiteks Da Vinci ja Mozart oleksid teispoolsuses päris uhked, nähes, kui geniaalset kunsti ka 21. sajandil teha suudetakse. Kindlalt minu isiklikus seriaalide edetabelis 1. kohal (nt Fargo ja Narcose ees).
                Selle postituse jätkuks: BJ Horsemani kõige eelviimases osas lõi stsenaristil sisemine Puškin välja ning tõi sellega episoodile nt imdb-s hindeks 10.0. Pigem kipun arvama, et üsna teenitult.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Sulle meeldib vein, sa oled chillax, sa oled salliv, miks sa ise paavstiks ei hakka?
                  Pakkumine on ahvatlev. Kuid pean tagasi lükkama, sest ma olen moslem.

                  Kommentaar


                    Homelandi viimane hooeg tõotab tulla imeline

                    Kommentaar


                      persse, kas seda exitit saab kuskilt subtiitritega või ei saa?

                      Kommentaar


                        High Fidelity'st on tehtud 10x30min sari peaosas Zoe Kravitziga. 2 episodes in ...


                        pro-Kanye karakter ja Biggie Me and My Bitch on ehk suurimad muutused. see ongi siuke hea vorm, mille külge saaks hästi iga subkultuuri referentsid sisse tikkida.


                        -e- Produced by Questlove on vist parim kirjeldus. ja Zoe pisut siuke robotlik. imiteerib Cusacki selle asemel, et enda seest leida toon/intonatsioon?
                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        persse, kas seda exitit saab kuskilt subtiitritega või ei saa?
                        5 osa on, tiksub nädala kaupa või nii. 1337/piratebay uploader: [BRSHNKV]
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          grazie mille!

                          Kommentaar


                            Panin mingi uue sarja tõmbama. Aprillis vast on aega vaadata. Reiting on suht ok ja teema tundub põnev



                            Kommentaar


                              Westworld on tagasi. Koos Jessie Pinkmaniga. Shit is just too cool.

                              Kommentaar


                                Perepea osad ilma Peter Griffinita sakivad - samamoodi nagu Simpsonites osad ilma Homerita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X