320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei mehed. Andke teada kui olete näinud.

    L'amica geniale

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Ok.
      Kokkuvõttes huvitav ülevaade, korrastab ajatelge mälus. Huvitav, mida USA lootis saavutada, kui saatis 19-aastaseid eesliinile (valdav enamus siiski ei näinud combatit), aga point on valid.
      Eriti kõigi nende arhiivlintide ajal Johnsoni administratsioonist, mis oli ju veel aeg, kui asi alles tuure sisse võttis. Kõigil selge, mis käkk koos on, aga noh, poliitika.

      Mulle väga istus iga osapoole kaasamine, ka vietkong ja p-vietnam, hipid, õpilased, protesteerijad kodus, need kel elu lihtsalt perse läks jne. + muidugi super soundtrack
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Better Call Sauli 5. hooaeg on olnud ilma liialdamata sama hea kui Breaking Bad. Täna ilmuv episood "Bagman" tõotab tulla üks vingemaid TV-episoode see aasta. Vinge Gilligan oli kuskil intervjuus öelnud, et see olevat kõige "raskem episood, mis ta kunagi on pidanud filmima".

        Sarja saab väga mugavalt Eestis jälgida ka Netflixist, kus uued osad pannakse üsna kiirelt ka sinna

        Kommentaar


          vittu, kus ma vihkan cliffhanger season endinguga sarju. La casa de papel... kurat 4 hooaega sama vea teinud ja vannun siin nüüd kõigi ees, et enne kui selle sarja viimane hooaeg ei ole läbi, ei vaata ühtegi osa.

          p.s. Tokio jätkuvalt ok

          Kommentaar


            Ma olen just jubedalt sundinud end vaatama, kuna esimesed osad on ikka totaalne kaamlitatt olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma olen just jubedalt sundinud end vaatama, kuna esimesed osad on ikka totaalne kaamlitatt olnud.
              aa ei. pmst suht pask sari, aga ma ma ei suuda alustatut pooleli jätta ja Tokio ka ok. Õnneks kerides läks S4 mingi 5-6h, ehk üks õhtu ja pudel viskit.

              Kommentaar


                Algselt postitas noname Vaata postitust
                Better Call Sauli 5. hooaeg on olnud ilma liialdamata sama hea kui Breaking Bad. Täna ilmuv episood "Bagman" tõotab tulla üks vingemaid TV-episoode see aasta. Vinge Gilligan oli kuskil intervjuus öelnud, et see olevat kõige "raskem episood, mis ta kunagi on pidanud filmima".

                Sarja saab väga mugavalt Eestis jälgida ka Netflixist, kus uued osad pannakse üsna kiirelt ka sinna
                Kuule, mind jäi üks asi häirima sealt. Millega Mike sinna kohta tuli, kus ta mehhiklasi snaiperdama hakkas, aga siis enam sealt muudmoodi ära ei saanud, kui ainult Sauli autoga?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuule, mind jäi üks asi häirima sealt. Millega Mike sinna kohta tuli, kus ta mehhiklasi snaiperdama hakkas, aga siis enam sealt muudmoodi ära ei saanud, kui ainult Sauli autoga?
                  Tal oli enda auto ju, aga kui ta Sauli kõrvale sõitis peale lahingut siis hakkasid mahlad välja jooksma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    Tal oli enda auto ju, aga kui ta Sauli kõrvale sõitis peale lahingut siis hakkasid mahlad välja jooksma.
                    Tõsi, minu paha. Vaata veel plastic-mode's.

                    Kommentaar


                      Keegi Westworldi kolmandat hooaega ka vaatab? Telias reliisitakse osad samal ajal, kui nt USA-s. Korralik tase.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Keegi Westworldi kolmandat hooaega ka vaatab? Telias reliisitakse osad samal ajal, kui nt USA-s. Korralik tase.
                        Loog, et vaatab. Üks lemmikuid ikkagi. Mr. Robot kahjuks lõpetas, nüüd siis peab Westworld lippu õleval hoidma. Selliseid sarju vähe, mis suudavad Troonide mängu parimate osade tasemel episoode toota, loodetavasti Westworld see hooaeg mõne sellisega hakkama saab.

                        Kommentaar


                          Esimene hooaeg sai aeglaselt käima, aga tagantjärele oli õigustatud, et kogu põhi luua. Teine tõmbas ootamatult vurri käima otsast lõpuni. Nüüd on kolmas väga.. laiali.. endiselt hea, aga raskemini jälgitav.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Ega jah, detailselt võttes on see sari korralik mindfuck. Üldiselt aga siiski normaalsesti jälgitav. Kogu teostus, visuaalid ja loodud keskkonnad, kus tegevus toimub, on muidugi puhas meistriteos.

                            Kommentaar


                              Vägistasin selle La Casa de Papel ehk Money Heisti esimesed kaks hooaega ära. Üldiselt ikka paras pettumus, sest sari läks osa-osalt aina debiilsemaks. Kui alguses lubas, et tegu on sellise Death Note'liku geniaalse politseibossi ja veel geniaalsema põhipäti vastasseis, kus üritatakse teineteist üle mängida, siis see lootus kadus päris ruttu. Teise hooaja lõpuks oli tegu juba sellise sarjaga, kus vilistati rahumeeli igasugusele loogikale. Kõik need armuliinid, milleks? Või see, kuidas ühtäkki ei suuda 10 automaadist tulistavat politseinikku mitte kellelegi pihta saada. Või kõik need suvaliselt lappesse minevad inimsuhted. Või see täiesti suvaline lõpplahendus, milleks 20 tundi sarja üles ehitati. Valus.

                              Teisalt ma saan aru, miks see Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal, Brasiilias, Argentinas ja igalpool mitte-inglise-keelsetes riikides täielik hitt on. Natuke meenutab Prison Break'i oma loogikalt. Alguses on justkui põnev, aga ühel hetkel läheb asi täiesti debiilseks. Aga kuna oled juba vaatama jäänud, siis tahad ikkagi ära näha, et mis saab. Et päris suvaline see Money Heist pole ja kui Prison Break on su meelest hea sari, siis peaks see ka meeldima. Muul juhul võib vist vaatamata jätta.

                              Kommentaar


                                Enne vaatamist mõtlesin, et Freud räägib Sigmund Freudi elust. Seda mitte - tegemist on krimilugudega, kus toimetab sügavas kokaiiniuimas noor Freud koostöös ungarlannast poolhullu selgeltnägija ning Viini politseiinspektoriga, kes samuti korduvalt ära pöörab.
                                Palju verd ja arutut tapmist, võikaid stseene hullumajast. Veits nagu Austria versioon Sherlock Holmesist. Sarja parim osa on autentsena tunduv 1886. aasta Viini õhkkond (mis sest, et filmitud on muidugi Prahas). K.u.K. politseinikud ja sõjaväelased oleksid otsekui Shvejki raamatust välja hüpanud. Nii et päris omamoodi groteskne meelelahutus: lähimas Netflixis saadaval.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X