320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis teema selle Chernobyliga on? Vene keeles ikka räägitakse? Või on inglise keeles vene aktsendiga?

    Kommentaar


      CBS ei ole võimeline vaadatavat sarja tegema. S.W.A.T-i vaatan 12nda õlle kõrvale kui mõte enam ei tööta, kuid see läheb ka ikka totaalselt käest ära, kui pool igast osast kulub ühe rühmaliikme kolmeinimese biseksuaalsele suhtele

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99
        inglise keeles, vahepeal tuleb po russki sisse, aga harva. üldiselt, viimase aja üks parimaid sarju. aga mu maitse muidugi erinev keskmisest draakonikiimlejast!
        See on ülihea sari ja su maitse ei erine selle sarja osas, rahvas on seda ülimalt hästi hinnanud senimaani. Kriitikud on veidi rahulikumalt võtnud.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Nüüd võib ametlikult väita, et GOT viimane hooaeg läheb ajalukku televisiooni kõige suurema raisatud potensiaaliga. Viimane osa oli täiesti naeruväärne. Rohkem nagu paroodia.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Mul ei ole küll tõestust (ja ei kavatse seda hankida), aga olen täiesti kindel, et "Sajandi armastus", "Tüdruk nimega Elif" et al omavad paremat hooaega, kui see pläust, mis kaheksandasse kirjutati.

              Hea argument muidugi grrmartinile võtta 20 aastat viimase kahe raamatu jaoks.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kurat, see oli tõeliselt võigas. Ei oskagi sõnadesse panna.
                Mul on liiv ja sul on savi.

                Kommentaar




                  teaserid on päris paljulubavad olnud

                  Kommentaar


                    oh jah. Hea, et GOT vaatamisega kuskil novembris alustasin. Oleks kaks aastat seda lõpplahendust pidanud ootama, oleks veel rohkem pettunud. Viimane osa oli veel eriti kuskilt teisest seriaalist sisse toodud.

                    Kommentaar


                      Noh, see polnud ideaalne viimased kaks hooaega, aga mingit sellist hüsteeriat ka kaasa ei teeks. Lülita aju välja ja naudi ilutulestikku pmst.

                      Kommentaar


                        No sellest viimasest hooajast ei mahu mulle ikka kõige rohkem pähe see öökunni labane surm. Tüübist maalitakse mitu hooaega jõhker tegelane ja siis surm on stiilis, et libiseb vannitoas ja murrab kaela.

                        Sorry. Ei viitsinud spoilerit panna, aga kes huvitub, siis teab nkn juba.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          No sellest viimasest hooajast ei mahu mulle ikka kõige rohkem pähe see öökunni labane surm. Tüübist maalitakse mitu hooaega jõhker tegelane ja siis surm on stiilis, et libiseb vannitoas ja murrab kaela.

                          Sorry. Ei viitsinud spoilerit panna, aga kes huvitub, siis teab nkn juba.
                          See oli veidi lamp jah. Samas oli tegu ikka väga hästi tehtud osaga. Ma isegi ei ütleks selle lõpuosa kohta midagi, aga mulle meeldis, mis meeleolu ta jättis. Trööstitu.

                          Kommentaar


                            Nii nunnu lõpp!

                            Kommentaar


                               
                              1. Trooni sulatamine. midavittu? 2. Draakoni ninaga laiba toksamine ja minema lend 3. Jon Snow täpiks ratsutamine.
                              Mitte, et ma oleks oodanud viimases kaadris kellegi jalgu või et kõik oleks surma saanud, aga midagi jäi nagu puudu.
                              Kuidagi need põhivendade surmasaamised olid eelmises osas ka rohkem sellised, ma ei teagi, ettearvatavad, neutraalsed ja igavad. Lannisteride viimane embus kivivalingu all, selleasemel, et päid lendaks, vendade surmaheitlus jne. Üllatav oli kõigi Starkide väljavedamine viimastes hooaegades.

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et sa oled pettunud, aga alla 24h pärast linastust võiks spoilereid kasutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X