320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    No aitame veidi välja, saab miskit aimu siit, nagu siin ka Pints vihjas. https://bebeamy.com/
    Huvitav. Management preilil toimib. Ei tasu arvata, et tema seal klaviatuuri klöpsib ja tsikiga suhtled kui juurde maksad. Olen umbes samasugust teksti samasugusele tibile kirjutanud
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Kas nägu on ilus? Millegi pärast igal pool varjatud
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Huvitav. Management preilil toimib. Ei tasu arvata, et tema seal klaviatuuri klöpsib ja tsikiga suhtled kui juurde maksad. Olen umbes samasugust teksti samasugusele tibile kirjutanud
        Et siis kui Pisi-Pintsi pead paitan, niisked niuded õhetamas kuumast vestlusest, võin ühtäkki avastada et kriban hoopis kasutajaga Kaala või tema kirjutatud tekstiga (a la nagu Amazon Customer Service skriptid)? Eks seda oli ka arvata, arvestades mahte ja selle põlvkonna kohati piiratud võimet end sõnadega väljendada või vestlusi arendada.

        Kuna kasutaja Plastic on peale vihjet blogile kadunud, siis võime eeldada, et Pisi-Plastic näeb hetkel selline välja?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Et siis kui Pisi-Pintsi pead paitan, niisked niuded õhetamas kuumast vestlusest, võin ühtäkki avastada et kriban hoopis kasutajaga Kaala või tema kirjutatud tekstiga (a la nagu Amazon Customer Service skriptid)? Eks seda oli ka arvata, arvestades mahte ja selle põlvkonna kohati piiratud võimet end sõnadega väljendada või vestlusi arendada.

          Kuna kasutaja Plastic on peale vihjet blogile kadunud, siis võime eeldada, et Pisi-Plastic näeb hetkel selline välja?
          See uus Pintsi skript on kuidagi imelik, teile ei tundu?

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ma ei viitsi ilmselt seda vaadata, aga mingi pildi või screenshoti võite siia üles laadida küll.
            Küsi ja sulle antakse.

            Reeglina.

            Aga sellise "oot kes too on ja mix ma teda teadma peaks" suhtumise peale käsi ei tõuse screenshoti tegema

            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ja kes see Bebe Amy on?

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              https://naine.ohtuleht.ee/159397/pee...jai-luhikeseks
              Leidsin siukse ägeda õhtulehe artikli
              Korralik karakter oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Et siis kui Pisi-Pintsi pead paitan, niisked niuded õhetamas kuumast vestlusest, võin ühtäkki avastada et kriban hoopis kasutajaga Kaala või tema kirjutatud tekstiga (a la nagu Amazon Customer Service skriptid)? Eks seda oli ka arvata, arvestades mahte ja selle põlvkonna kohati piiratud võimet end sõnadega väljendada või vestlusi arendada.

                Kuna kasutaja Plastic on peale vihjet blogile kadunud, siis võime eeldada, et Pisi-Plastic näeb hetkel selline välja?
                Vabandan, olen ikka kohal ja parima tervise juures õnneks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Pints juba tsiteeris klassikut: "Kõik on taunod."

                  Kuskohast ma neid onlyfanse näha saan? Rahajõmm plastic, aita välja?
                  See liiga NSFW siia ma kardan.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See uus Pintsi skript on kuidagi imelik, teile ei tundu?
                    Ma räägin juba ammu et on, imelik noh.
                    Olgu õeldud, et OnlyFansi ma siiski külastanud kunagi pole.

                    Kommentaar


                      Billions S05E08 väljas. Nahh see Taylor seal teeb veel, täiesti arusaamatu.

                      S01 oli muidu üks lemmikuid sarjadest üleüldse, kurb, kuidas üks sari suudab nii devalveeruda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Vabandan, olen ikka kohal ja parima tervise juures õnneks.
                        Vaaritan toidu valmis ja siis piilun ka selle teise osa ära.
                        Oli väga hirmus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Vaaritan toidu valmis ja siis piilun ka selle teise osa ära.
                          Oli väga hirmus?
                          Mulle hakkab Kalvi-Kalle üha rohkem meeldima. Ta neist kõige stiilipuhtam vend. Suht agile ja suht hästi omades kategooriates suudab jala pealt mõelda ja ennast väljendada. Seal tekib väike beef ka osade vahel, Kalvi-Kalle suht viisakaks jääb sellises olukorras tbh, väike respekt isegi.

                          Ja no kas oli väga hirmus - ma ei tea, kui sul on tihti kellegi teise käitumise või teo pärast kõrvalt liiga piinlik, siis see on vast parim exposure therapy.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Mulle hakkab Kalvi-Kalle üha rohkem meeldima. Ta neist kõige stiilipuhtam vend. Suht agile ja suht hästi omades kategooriates suudab jala pealt mõelda ja ennast väljendada. Seal tekib väike beef ka osade vahel, Kalvi-Kalle suht viisakaks jääb sellises olukorras tbh, väike respekt isegi.

                            Ja no kas oli väga hirmus - ma ei tea, kui sul on tihti kellegi teise käitumise või teo pärast kõrvalt liiga piinlik, siis see on vast parim exposure therapy.
                            Tänud et võtsid vaevaks vastata.
                            Kohe saab kartulipuder valmis ja olen juba elevil.

                            Kui kunagi plaanid Kalvi-Kallet esindama hakata, siis luban enda pakutud nime kasutada.
                            Plastic United Talent Agency (P.U.T.A).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Et siis kui Pisi-Pintsi pead paitan, niisked niuded õhetamas kuumast vestlusest, võin ühtäkki avastada et kriban hoopis kasutajaga Kaala või tema kirjutatud tekstiga (a la nagu Amazon Customer Service skriptid)? Eks seda oli ka arvata, arvestades mahte ja selle põlvkonna kohati piiratud võimet end sõnadega väljendada või vestlusi arendada.
                              Erootilise tekstiga mehe aju arvelt köige paremini profiiti löigata oskab ikka teine mees, köik ju pole supertalendid kel nii ilu kui aju
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Erootilise tekstiga mehe aju arvelt köige paremini profiiti löigata oskab ikka teine mees, köik ju pole supertalendid kel nii ilu kui aju
                                Puci, sa mingi korra kvartalis tood selle teema välja. "Sõber" tegeleb selle teemaga või? : D

                                Kommentaar

                                Working...
                                X