320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma vaatan reeglina 3. ekraanilt töö kõrvale, kuna tegin pmst terve aega tööd, siis tuligi kokku jah. + ma reeglina alates mingi 5. osast kui osatäitjate olulisus on reeglina selge, scrollin tihtipeale mingit suvadialoogid (reeglina mingid lambised suhteteemad, mis peaks justkui minema character developmendi alla, kuid tegelt täiesti lambised) ja need aknast kaugustesse vaatamise kaadrid edasi. Mida edasi sari areneb, seda rohkem neid suvadialooge tuleb, seega ma arvan, et ma mingi 50 min sarja vaatan keskmiselt 25-30 minutiga
    Okeii, nüüd ma olen küll kõike näinud
    Miks üldse selliseid seriaale vaadata, millest 50% liiga igav on, et seda vaadata?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Okeii, nüüd ma olen küll kõike näinud
      Miks üldse selliseid seriaale vaadata, millest 50% liiga igav on, et seda vaadata?
      Kui walking deadist kogu dialoog välja lõigata, saab maailma halvimast sarjast täitsa okeika b-film zombiefännile (Y)

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Okeii, nüüd ma olen küll kõike näinud
        Miks üldse selliseid seriaale vaadata, millest 50% liiga igav on, et seda vaadata?
        selleärast, et 50% sarjast ei ole halb. Kuid vaatad mingit sarja mingi 6. hooaega a la mad men, siis fakt on see, et mingid karakterid ei ole seal üldplaanis kuigi olulised või lausa vastukarva. samal ajal on sellest samast karakterist mingi 6 minutiline stseen, kus ta ajab kellegiga mingit iba. Sisulist väärtust nagu juurde ei anna.

        ja see 50% ei ole ka nii, et 50 jutust scrollin edasi. Ülipalju on mingeid looduse ja muidu lambi stseene, kus keegi kõnnib 30 sek koridoris. siis fast forward ja vaatab edasi. Mõnel sarjal on see õnnestunud, sest loob olustikku (nt true detective S01), kuid mõnes ülilamp jällegi.

        Ja noh, juba alustatud asja lõpuni viimata jätmine tekitab errorit ja ikka tahaks näha, et mis saab lõpus. Seepärast saigi näiteks John Wick vaadatud läbi u 20 minutiga, sest kaklusstseenid kerisin edasi (kõige halvem filmikogemus elus btw).

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          ma vaatan reeglina 3. ekraanilt töö kõrvale, kuna tegin pmst terve aega tööd, siis tuligi kokku jah. + ma reeglina alates mingi 5. osast kui osatäitjate olulisus on reeglina selge, scrollin tihtipeale mingit suvadialoogid (reeglina mingid lambised suhteteemad, mis peaks justkui minema character developmendi alla, kuid tegelt täiesti lambised) ja need aknast kaugustesse vaatamise kaadrid edasi. Mida edasi sari areneb, seda rohkem neid suvadialooge tuleb, seega ma arvan, et ma mingi 50 min sarja vaatan keskmiselt 25-30 minutiga


          Ma ei oleks ainult siis üllatunud olnud, kui selle oleks kirjutanud Iceman.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Vaatasin the Wiret. Algas kohe dialoogiga, kruttisin edasi. Siis lendas arusaamatult palju tegelasi peale, et kruttisin tundmatud ja igavamad näod edasi. Siis tuli veel suvadialooge (reeglina mingid lambised poliitteemad, mis peaks justkui minema character developmendi alla, kuid tegelt täiesti lambised) ja jätsin ühe episoodi üldse vahele. Tulistamist ja värki oli vähe. Hooaja lõpuks mingi arusaamatu montaaž ka, pooled näod tundmatud. Poolteist tunniga sai esimene hooaeg vaadatud. Ei soovita kellelegi seda sarja.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Vaatasin the Wiret. Algas kohe dialoogiga, kruttisin edasi. Siis lendas arusaamatult palju tegelasi peale, et kruttisin tundmatud ja igavamad näod edasi. Siis tuli veel suvadialooge (reeglina mingid lambised poliitteemad, mis peaks justkui minema character developmendi alla, kuid tegelt täiesti lambised) ja jätsin ühe episoodi üldse vahele. Tulistamist ja värki oli vähe. Hooaja lõpuks mingi arusaamatu montaaž ka, pooled näod tundmatud. Poolteist tunniga sai esimene hooaeg vaadatud. Ei soovita kellelegi seda sarja.
              Jah, heal juhul võib vaadata mingilt 5ndalt ekraanilt söömise, porri vaatamise, jalgpalli ja igasugu muude tegevuste kõrvale.

              Kommentaar


                oot, ma saan nüüd aru, et te võrdlete a la the wire, OZ, true detective't või twin peaksi mingi successionite ja suitsidega jah

                selvä

                e: eika, level muidu aus ja õige, kuid täpsustuse huvides, siis tulistamisstseenid mind väga ei köida ja edasi keritavad olid just need!

                Kommentaar


                  aa üks asi jäi veel piinama ja tahaks teada, et kas siin ka ma ainus pelmeenipoolitaja. et kui te neid täiskasvanute saite ja videosid vaatate meelelahutuse egiidi all, siis ma saan aru, et te siis vaatate algusest lõpuni (ja siinkohal mõtlen video lõppu ) ära jah?

                  Kommentaar


                    krt mul olid vist Billions ja Ballers mõttes üheks sarjaks muteerunud. (samas mõlemad väidetavalt Entourage'i järglased ka) aga Cohen tundub kindlalt huvitavam.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      aa üks asi jäi veel piinama ja tahaks teada, et kas siin ka ma ainus pelmeenipoolitaja. et kui te neid täiskasvanute saite ja videosid vaatate meelelahutuse egiidi all, siis ma saan aru, et te siis vaatate algusest lõpuni (ja siinkohal mõtlen video lõppu ) ära jah?
                      Mina küll internetist mingeid saite ega videoid ei vaata. Ma ostan ajakirju. Seal kerimise võimalus puudub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        krt mul olid vist Billions ja Ballers mõttes üheks sarjaks muteerunud. (samas mõlemad väidetavalt Entourage'i järglased ka) aga Cohen tundub kindlalt huvitavam.
                        billions ja entourage? neil küll seost ei ole...

                        Kommentaar


                          Ma pole ammu midagi nii veidrat lugenud kui viimasel kahel leheküljel.

                          Jätkata.

                          "Successions" on muidu päris hästi kirjutatud ja dialooge tasub isegi kuulata.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            aa üks asi jäi veel piinama ja tahaks teada, et kas siin ka ma ainus pelmeenipoolitaja. et kui te neid täiskasvanute saite ja videosid vaatate meelelahutuse egiidi all, siis ma saan aru, et te siis vaatate algusest lõpuni (ja siinkohal mõtlen video lõppu ) ära jah?
                            Might surprise some, aga kõik ei vaata täiskasvanutele mõeldud audiovisuaalset meelelahutust sugugi selle ploti pärast. Nagu sorry, pärast kuuendat sellist videot ma enam ei usu, et kõiki korterid nii müüakse või kontrolltöö hindeid enam muud moodi parandada ei saagi.
                            See ikka puhta visuaali peal väljas olev stuff

                            Seevastu ei kujuta ennast ette vaatamas seriaali kus sisu oleks 0 aga visuaali oleks hää

                            Kommentaar


                              Walking deadi uus hooaeg hakkas, see sari on ikka nii sitt, et paneb mõtlema, kas see üldse kunagi oli parem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas baller Vaata postitust
                                Walking deadi uus hooaeg hakkas, see sari on ikka nii sitt, et paneb mõtlema, kas see üldse kunagi oli parem.
                                Eelmine hooaeg mõned osad oli suht head ja andis lootust, et äkki siis on ka sellelt midagi oodata. Esimene ei olnud paljulubav. Õnneks täna tuli Mr Roboti neljanda hooaja esimene osa välja, pidi jälle olema ülimalt hea. Hetkel endiselt mu top 12 sarjade seas. Kolmanda hooaja paar osa oli põnevuse osas Troonide Mängu ja Breaking Badi parimate osade seas. Ehk ma olen viimase hooaja osas ka väga hästi meelestatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X