320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    täica pucis kui hea asi.
    Vaatasin ka ära ja ei saa sellest kiidulaulust aru. Ma üldiselt selline tüüp, et kui midagi vaatama hakkan, siis bingen ühe päevaga ära. Seda sarja vaatasin nädal aega ja jäin 3x magama. Slow build up ja kuidagi üldse ei kerinud.

    //The Chestnut Man siis

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Vaatasin ka ära ja ei saa sellest kiidulaulust aru. Ma üldiselt selline tüüp, et kui midagi vaatama hakkan, siis bingen ühe päevaga ära. Seda sarja vaatasin nädal aega ja jäin 3x magama. Slow build up ja kuidagi üldse ei kerinud.

      //The Chestnut Man siis
      Paar tähelepanekut. Politseinikud lähevad igalepoole üksi, lennujaamas kõik seisid ja Hess sai lõpus nägemise tagasi, aga siis kaotas selle jälle. Muidu päris ok sari.Meeldivalt vähe osi ka.

      Kommentaar


        You season3 tuli välja täna, see suht aus vaatamine olnud

        Kommentaar


          Algselt postitas -21- Vaata postitust
          Kuna siin järsku kõigile "mis ise teeks" stsenaariumid meeldima hakkasid, tuli esimese soovitusena see meelde https://www.imdb.com/title/tt8228288/?ref_=fn_al_tt_1

          Vanakooli klassik Cube ilmselt märkimist ei vääri.
          Krt mul just tuli selle jutuga Cube meelde! Soovitan! https://www.imdb.com/title/tt0123755/

          Kommentaar


            Disney plus pealt tuleb üks sari, mis mönule peaks meeldima. Y: the last man. Köik mehed surevad ära, eriti need keskealised töllid ja kusjuures köik naised jäävad alles, eriti hotid.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Disney plus pealt tuleb üks sari, mis mönule peaks meeldima. Y: the last man. Köik mehed surevad ära, eriti need keskealised töllid ja kusjuures köik naised jäävad alles, eriti hotid.
              saab siis pesa ka see mees w?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                saab siis pesa ka see mees w?
                Ma ei tea ausalt öeldes. Üks vaatab siin körvalt ja ma kuulen aint kuidas naised vaidlevad seal. jube tüütu.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  HBO (telia)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vaatasin Squid Game ära, et saada aru, millest hype. Pärast esimest osa oli selge, et täispask. Aga ei suuda alustatud pooleli jätta elus kahjuks.

                    p.s. 5. mängu ajal see investor-kukk. Oleks võinud lihtsalt 5 sek kauem venitada viimast hüpet ja oleks ainsana võitnud. What gives nagu? Mul jäi kerides vahele mingi reegel, et vähemalt 2 finalisti peab jääma ja 6. mängu?

                    Ja see, et 001 on see põhivend seal, oli ka suht obv mingi esimesest stseenist, kus ta oli.

                    Suurimaks pettumuseks see, et oled kindel, et saast ja ikka ei suuda eemale hoida või pooleli jätta.

                    Kommentaar


                      See pealesurutud viaplay, täitsa ok sarju seal avastanud omale, Billions, For Life

                      Kommentaar


                        Justifiedi vaatamine on, ee, justified?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Justifiedi vaatamine on, ee, justified?
                          Justified on korralik sari, eriti esimesed kolm hooaega.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Justified on korralik sari, eriti esimesed kolm hooaega.
                            Jep, hea redneckimadin, kus iga põõsavend räâgib nagu filosoof

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Jep, hea redneckimadin, kus iga põõsavend räâgib nagu filosoof
                              Olyphanti Deadwood parem imo. Vähemalt luulelisem ja brutaalsem!

                              Kommentaar


                                Viis osa vaadatud ja siiani meenutab kõige enam Cowboy Bebopi kummalisel kombel. Kas läheb mingi hetk tõsisemaks ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X