320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ikka õige autor tagant ära kaob, siis keerataksegi mingi pask kokku. Kuidas see mees üldse raamatuid nüüd lõpetama peaks? Kohutav pettumus terve see hooaeg.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Ma endiselt arvamusel, et sa ei saa viimase hooaja esimestes osades põhivõlle nottima hakata, sest uusi ei jõua sisse tuua ning intriig kaoks ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99
        line of duty võib ka pucinisse mina. Kui keegi oleks palunud kirjutad "most obvious S05e06", siis väga raske oleks olnud nii obvious sitta kirjutada.
        Kahjuks küll. Autori käekiri on meile juba väga tuttav, ning seekordsed lahendused olid korduvad. Nad oleks võinud siis kasvõi mõnes teises miljöös selle osa filmida, et ei tekiks üks ühele samu olukordi mõne eelmise hooaja lõpplahendusega võrreldes.

        Hooaja algus oli paljulubav though. Corbetti ja McQueeni ümber ehitatud episoodid olid head..

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99
          kordan eelnevat ning palun ikka mingi 10t postitust, heitmeili jne selle üle, kuidas tegelt draakonite vahtimine on cool ja so 2019 ning hoopis mina elan oma elu valesti "ja üleüldse" (nagu legendid ütlevad).
          Iseenesest mingid mehed vaatavad ju aastate kaupa mourinho bussiparkimisi või viike huddersfieldidega. Draakonid nendest kehvemad ikka olla ei saa ju.

          Aga tegelikult poolel internetiseltskonnal on elu möödunud diablost skyrimini mõõgakaklusi pidades, ime siis ka et kui tuleb vahelduseks laupäevahommikusele heraklesele üks kõrge produktsiooniväärtusega fantaasiasari on kõik hooked. Naistele ja muudele elukatele läheb ka peale kuna nende 4 osa peale, mida ma nägin, on tegu suht ajuvaba seebiga siiski.

          Kommentaar


            Tisse pole, pano pole = sitt seriaal.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kui ma kolmandat osa kaitsesin, sest tõesti oli raju andmine, siis nüüd ütlen, et kui kunagised seriaalkirjutajad tahavad näha õppetundi "kuidas sari täiesti putsi keerata ABC", siis GoT on näide. Mul on selle sarja jooksul olnud üks hetk, kus ma tõsiselt mõtlesin, et jätan katki. Viimase osa puhul oli täpselt sama tunne. Aga kuna nii vähe on jäänud, siis vean välja.
              Sansa saab troonile, minge kõik teised persse.
              Totaalvihane mõnu.

              P.S. Võtan tagasi.

              Kommentaar


                Netflixi Black Summer reanimeeris minu silmis küll allakäinud zombie-seriaalide žanri. Pinge, mis FWDis oli langemas ja WDis juba ammu kadunud, oli täitsa kenasti olemas, kirjutajatel polnud ka tahtmist mingit õdede Bröntede perekonnasaagat kirjutada ning värskendav on ka vaadata zombie seriaali, kus make-up aristid ei võitle omavahel, kellel pikemad. Jah, aeg ajalt on inimesed ikkagi liiga saamatud, aga see on vist tõele lähedam kui mõõkadega pähe raiumine. Kellele muidugi õlalt- värisev- kaamera ei sobi, ei peaks aega raiskama.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  korraga lendab nool.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Oijah, Gomorra on parim sari, mida ma iial olen vaadanud. 100 hooaega veel samas taktis, palun.

                    Kommentaar


                      Jon ja Dany võiks üksteist ära tappa, minu mõõk on igastahes Sansa taga. Gendry oleks ka hea valitseja, kui Davos ta hand of the king oleks.

                      Igastahes fuck game of thrones. Vaadake HBO uut sarja. Chernobyl on kuld.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Jon ja Dany võiks üksteist ära tappa, minu mõõk on igastahes Sansa taga. Gendry oleks ka olla hea valitseja, kui Davos ta hand of the king oleks.

                        Igastahes fuck game of thrones. Vaadake HBO uut sarja. Chernobyl on kuld.
                        Tyrion tapab Daeneryse. Jon läheb kuhugi piirkonda kurvastusest valitsema. Sansa saab trooni.

                        #eritisittennustaja

                        Kommentaar


                          Ma paneks Brani troonile. Vurab toolis ringi ja peksab segast. Täpselt nagu Savisaar. Ülejäänud kamp võib kuke suhu minna.
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            Ja sellest ei saa ma jätkuvalt aru, et miks korraldatakse võistlus kõige suurema idioodi leidmiseks, et see siis kindlustatud asula kaitset organiseeriks.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              Päris mõnus episood oli! The Mad Queen!!!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                                Ma paneks Brani troonile. Vurab toolis ringi ja peksab segast. Täpselt nagu Savisaar. Ülejäänud kamp võib kuke suhu minna.
                                Kaldteed on vaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X