320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Netflixist on midagi head vaadata mis mõtted mujale viiks?
    Norsemen

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      mõned mis sai kodus olemise ajal läbi vaadatud

      Banshee - An ex-con assumes the identity of a murdered sheriff in the small town of Banshee, Pennsylvania, where he has some unfinished business.

      Kui The Shield mu all time lemmar, siis Banshee selle esikoha omale võtnud. Hea tasakaal politsei olemise ja kohaliku kasiino röövimise vahel. Transvestiidist ninja-häkker parim tegelane sarjas.
      Banshee on fucking awesome! Vaatasin kolmandat korda algusest lõpuni ja mõne aasta pärast jälle!

      Mõnumeeter 10 - tisse näeb vähemalt igas teises osas ja naised on ilusad!
      Valumeeter 10 - pead lendavad sõna otseses mõttes ja kaklusstseenid on nii hästi koreografeeritud, et ei peagi haigutades telefoni poole vaatama nagu tavaliselt vaid vastupidi, tekitavad reaalselt pinget.
      Ajumeeter - realistlikkust oodata ei tasu, aga samas midagi hinge kriipima ka niiväga ei jää, et seda selles loodud maailmas juhtuda ei saa vms. Aga algusteema ajal kuvatakse väikseid mõistatuspildikesi ekraanile, mis spoilerdavad tulevat osa justkui, kuid ega nendest enne aru ei saa, kui see koht kätte jõuab, mis on omamoodi äge ajugümnastika.

      + Kõige parem theme song ever, millest üle kerida ei saa https://www.youtube.com/watch?v=g5Afk39ucIE

      Telia HBO-s on see olemas, kel võimalus.

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Banshee on fucking awesome!
        yo tänks soovituse eest, vaatasin 2 esimest osa ära, jätkan lähiajal järgmistega. Peategelane on Shea Whigham-light muidugi ja näeb ka üldiselt välja, nagu Eesti ehitaja

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          yo tänks soovituse eest, vaatasin 2 esimest osa ära, jätkan lähiajal järgmistega. Peategelane on Shea Whigham-light muidugi ja näeb ka üldiselt välja, nagu Eesti ehitaja
          Pidin googeldama, kes see on sihukene, aga ma boardwalk empiret ei jaksanudki kaua vaadata. On see ikka oma aja investeeringut väärt, arvestades, et peaky blinders näiteks mulle ei sobi üldse?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Pidin googeldama, kes see on sihukene, aga ma boardwalk empiret ei jaksanudki kaua vaadata. On see ikka oma aja investeeringut väärt, arvestades, et peaky blinders näiteks mulle ei sobi üldse?
            peaky blinders ja BWE on öö ja päev

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Pidin googeldama, kes see on sihukene, aga ma boardwalk empiret ei jaksanudki kaua vaadata. On see ikka oma aja investeeringut väärt, arvestades, et peaky blinders näiteks mulle ei sobi üldse?
              ega ma ei ole kumbagi vaadanud, ma üldse väga kehva seriaalivend - Billionsit proovin ikka vaadata samas.
              Aga Shea on mänginud hulgaliselt filmides igast tentsikuid, aseministreid jne, huvitaval kombel on ta 2020.a. film The Quarry suht sama süžeega nagu Banshee. Tundub, et lõpuks on välja murdnud kõrvalosadest.

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Banshee on fucking awesome! Vaatasin kolmandat korda algusest lõpuni ja mõne aasta pärast jälle
                võtsin Bansheest ja Strike Backist lähtuvalt ülejäänud Cinemaxi tooded sarjad ka ette. Õnneks ei ole palju ja hooaegu pole hulgi, et jõuab ära vaadata ja hinnata. Siiani täiesti lootustandvad asjad

                Kommentaar


                  "Uue aja asjad" on lahe maallaste kraam.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Ted Lasso on täitsa kena vaatamine olnud, soovitan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Veel üks äsja Netflixi jõudnud sari, mis esimese osa põhjal huvi pakkus, on Giri/Haji. Ühel ilusal päeval ehk leian aega sellega jätkata.
                        Giri/Haji on tore kraam. Täpsemalt - seal on kõike. Tekkis huvi, eks? Aga jah - kohati vaataks nagu muru kasvamist, siis komöödiat, siis mungakloostri klassiõhtut, siis tapatalguid jne. Lühidalt - pange silm peale.
                        Ja kui muidu huvi ei tekkinud, siis imdb's on Plot Keywords: lesbian daughter
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ei mäleta (otsida ka vist ei oska), kas HBO The Watchmen on siit läbi käinud. Looja ja kirjutaja kõndis oma ajast (küll aastakese, aga siiski) ees. Eks seda ennustatavust ühiskonna tajuvuse ja allhoovuste järgimisega saavutatakse, antud juhul on seda ikka ülihästi tabatud. Rassiliste eelarvamustega inimestele muidugi ei soovita, vaevalt et seriaal midagi neis eelarvamustes muudab, lihtsalt raiskate oma aega.
                          Muidugi eriline kiitus veel seriaali muusika eest, next level.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Cobra Kai https://www.imdb.com/title/tt7221388/

                            Kuigi ma olen Karate Kidi põlvkonnast ja seda filmi vaadanud kümneid kordi siis olin selle Cobra Kai suhtes skeptiline ja mõtlesin et milleks on vaja vanale asjale elu sisse puhuda. Seda suurem heameel oli näha, et tegelikult on päris hea asjaga valmis saadud. Sarja tempo, muusika ja lihtne jälgitavus on meeldinud ka teistele vaatajatele ja IMDB hinne 8,8 on "noortesarja" kohta hea saavutus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              Ei mäleta (otsida ka vist ei oska), kas HBO The Watchmen on siit läbi käinud. Looja ja kirjutaja kõndis oma ajast (küll aastakese, aga siiski) ees. Eks seda ennustatavust ühiskonna tajuvuse ja allhoovuste järgimisega saavutatakse, antud juhul on seda ikka ülihästi tabatud. Rassiliste eelarvamustega inimestele muidugi ei soovita, vaevalt et seriaal midagi neis eelarvamustes muudab, lihtsalt raiskate oma aega.
                              Muidugi eriline kiitus veel seriaali muusika eest, next level.
                              ma ei saanud suht kellagi aru. visuaalselt ilus, aga vajas keskendumist, mida mul polnud või muud lisainfot. seletusvideod ka kuskil youtube "watch later" listi tuhandepealises meres alla vajunud.

                              Westworldiga oli mul pisut samamoodi. teine hooaeg oli pasam. nüüd lugesin, et seal hakati mäda panema ka - prooviti üllatada inimesi redditis, kes ennustused sisse laksinud.

                              The Last Panthers pole keegi tsekanud? soovitate?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                ma ei saanud suht kellagi aru. visuaalselt ilus, aga vajas keskendumist, mida mul polnud või muud lisainfot. seletusvideod ka kuskil youtube "watch later" listi tuhandepealises meres alla vajunud.

                                Westworldiga oli mul pisut samamoodi. teine hooaeg oli pasam. nüüd lugesin, et seal hakati mäda panema ka - prooviti üllatada inimesi redditis, kes ennustused sisse laksinud.

                                The Last Panthers pole keegi tsekanud? soovitate?
                                Watchmeni sarja alla tasub 2009. a film vaadata, aitab pisut. Lugu tegelt on suht lihtne, altajalugu, kus koomiksikangelaste loo all on sügavam ühiskonna kõverpeegel, lõpp muidugi läheb superkangelase elusaatuse lahkamiseks, aga seda tugevam on sarja esimene pool. WV kohta ma enne ei saanud muhvigi, kui olin esimese hooaja explained video YT abil ära vaadanud, alles siis oli, aa, okei, krt, kui hea.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X