320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Watchmeni sarja alla tasub 2009. a film vaadata, aitab pisut. Lugu tegelt on suht lihtne, altajalugu, kus koomiksikangelaste loo all on sügavam ühiskonna kõverpeegel, lõpp muidugi läheb superkangelase elusaatuse lahkamiseks, aga seda tugevam on sarja esimene pool. WV kohta ma enne ei saanud muhvigi, kui olin esimese hooaja explained video YT abil ära vaadanud, alles siis oli, aa, okei, krt, kui hea.
    filmi olen näinud ja vist isegi novelli lugenud/proovinud, aga jah kuidagi jube keeruline oli minu jaoks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Väga timm seriaal see Watchmen (filmi põhjal eeldasin miskit muud). Rahulikku vaatamist ja peaks seeditav olema ju küll.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Haunting of the hill house loojatelt tuli haunting of the bly manor eile välja.
        Lisaks ei tea kas siit läbi käinud, aga the boys on väga aus vaatamine.

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Haunting of the hill house loojatelt tuli haunting of the bly manor eile välja.
          Tulin just siia vaatama, kas keegi selle kohta midagi arvanud...

          Vaatasin eile õhtul esimesed 3 osa (ehk 1/3 seriaalist) ära.
          Oli iseenesest pinev, aga midagi nagu jäi puudu. Haunting of the Hill House oli kuidagi mõjusam. Ka detailides.
          Kaks lihtsat näidet ehk kõvasti ülepingutatud aktsendid ja arvestatavalt üle võlli creepy'deks tehtud lapsed (vs Hill House'is tundus olema tegu valdavalt normaalsete inimestega, kellega juhtusid creepyd asjad)

          kellelgli veel arvamusi?
          On keegi lõpuni ära vaadanud?
          hakkab rohkem kerima keskel ja lõpuks?

          Kommentaar


            Vaatasin neljanda osa ära eile, suht samad mõtted.

            Kommentaar


              Ei tea kas olen siia kirjutanud, aga Kingdom on küll üpris mõnus sari. Selline elust enesest tüüpi teema. Karakterite ja süzee poolest ei ole just eriti sügavamõtteline, aga kuna teemaks on professionaalne kaklemine, siis mingit sügavust sealt väga ei ootagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Tulin just siia vaatama, kas keegi selle kohta midagi arvanud...

                Vaatasin eile õhtul esimesed 3 osa (ehk 1/3 seriaalist) ära.
                Oli iseenesest pinev, aga midagi nagu jäi puudu. Haunting of the Hill House oli kuidagi mõjusam. Ka detailides.
                Kaks lihtsat näidet ehk kõvasti ülepingutatud aktsendid ja arvestatavalt üle võlli creepy'deks tehtud lapsed (vs Hill House'is tundus olema tegu valdavalt normaalsete inimestega, kellega juhtusid creepyd asjad)

                kellelgli veel arvamusi?
                On keegi lõpuni ära vaadanud?
                hakkab rohkem kerima keskel ja lõpuks?
                Kokkuvotteks ei kolba see mitte kuskile, venivveniv möga.
                Kirjutavad, et ärge vorrelge neid, aga oleks see bly manor olnud esimesena, poleks see iial rohkem seasoneid saanud.

                Kommentaar


                  Vaatasin viimaks siiski Bojack Horsemani lõpuni ja ei kahetse. Alguses ei saanud see sugugi vedama ja viimaks ei saanud pidama. Ma ei nõustu kõikide antud sarja esitatud arusaamadega, aga mõistan. Läheb kindlasti mu lemmiksarjade top 10 hulka. Viimati vaatasin ka sarja nimega Toast of London ja pean tõdema, et nendel kahel sarjal on mingid kummalised sarnasused.

                  Kommentaar


                    Värdjad. Nad on suutnud teha ca 2h per osa sarja, mis enamasti toimub sombuses ilmas, ent on vaikselt tempokas, inglaslikult humoorikas. Ja see 2 tundi on üks mõnus vaatamine... ja ka siis ei saada selgust majja. Värdjad ma ütlen on need Shetlandi tootjad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mindhunterile tõmmati vesi peale
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mandalorian on üle prahi. Viimases osas on frog lady, kes räägib ainult konnade keelt, aga vajadusel oskab kasutada kõnesüntesaatorit.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          The Queen,s Gambit- Imeline! Vaatasin ära kogu sarja ühe hingetõmbega

                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Tekkis veidi aega ja kuna nimi tuli tuttav ette, siis võtsin Westworldi ette. Esimene hooaeg oli super. Kuigi oli palju loogikavigu ja küsimusi, et miks seda tegevust nüüd vaja oli ja no loomulikult A-rühma stiilis tulevahetused, kus üks pool ei saa teisele üldse pihta aga teine laseb nagu noor jumal. Aga kogu mõte, idee ja lugu seal taga tegi selle tasa - ehk super!
                            Aga siis tuli teine hooaeg ja nüüd vaatan kolmanda veel hambad ristis lõpuni. Liiga palju juba esimeses hooajas olnud probleeme aga enam pole seda, mis selle heastaks. Liiga palju on vaja ka ise puudu olevaid tühimikke enda mõtetega täita.
                            Ehk kui hakkad vaatama, lepi sellega kuidas esimene hooaeg lõppeb ja ära edasi vaevu vaatama.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Tekkis veidi aega ja kuna nimi tuli tuttav ette, siis võtsin Westworldi ette. Esimene hooaeg oli super. Kuigi oli palju loogikavigu ja küsimusi, et miks seda tegevust nüüd vaja oli ja no loomulikult A-rühma stiilis tulevahetused, kus üks pool ei saa teisele üldse pihta aga teine laseb nagu noor jumal. Aga kogu mõte, idee ja lugu seal taga tegi selle tasa - ehk super!
                              Aga siis tuli teine hooaeg ja nüüd vaatan kolmanda veel hambad ristis lõpuni. Liiga palju juba esimeses hooajas olnud probleeme aga enam pole seda, mis selle heastaks. Liiga palju on vaja ka ise puudu olevaid tühimikke enda mõtetega täita.
                              Ehk kui hakkad vaatama, lepi sellega kuidas esimene hooaeg lõppeb ja ära edasi vaevu vaatama.
                              Kiidan sind, mulle piisas kolmandal hooajal kahest osast. Esimene hooaeg oli tõesti hea.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Mul jäi kolmas hooaeg mingi metroo stseeniga pooleli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X