320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sopranod

    Vaatasin siis mina ka nüüd see aasta selle legendaarse sarja ära ja lükkan ta rahulikult enda läbi aegade lemmikute tabelis kõrgele. Jagama esimest kohta Breaking Badiga.

    Et kes seda sarja vaadanud pole, siis võib-olla on järgmistes postitustes spoilereid ja neid tasub vältida. Tore oleks, kui järgnevad postitajad kasutaks spoilereid.

    Lappasin seda teemat veidi ja üritasin meenutada, aga ei tule ette, et siin väga oleks arutatud Sopranode lõpustseenist.

    Mida arvate Sopranode lõpust?
    Lõpp lõpuks, pigem, milline oli parim hooaeg? Kolmas. Parim tegelane? restoraniomanik.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
      Lõpp lõpuks, pigem, milline oli parim hooaeg? Kolmas. Parim tegelane? restoraniomanik.
      Häid karaktereid jagus kamaluga; Phil Leotardo, Paulie, Tony jne.

      Mulle väga meeldis ka Lilyhammer.

      *Põnevusega ootan The Many Saints of Newarki

      Kommentaar


        DC's Legends of Tomorrow

        Full trippy värk John Constantine on pmst mu lemmik superkangelane

        Kommentaar


          Sopranod
          Seriaal ajast, mil polnud voogedastust ja seriaalide uputust. Näidati seda laupäeva õhtuti ETVs hooaja kaupa. Selle vaatamine oli üks kuramuse jant, sest tol ajal oldi laupäeva õhtul kodus üliharva, seega sai vhs-i peale lastud ja pühapäeva õhtuti vaadatud.
          Tõsi on see, et oli aastaid top1 seriaal minu jaoks, nüüd on vaimustus kuidagi lahjenenud.
          Lõpp jättis imeliku tunde sisse, aga ju siis pidigi nii olema
          Ootan samuti põnevusega eellugu.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
            Lõpp lõpuks, pigem, milline oli parim hooaeg? Kolmas. Parim tegelane? restoraniomanik.
            Kolmas oleks minu valik ka. Aga nõrka hooaega polnud. Mu jaoks parim tegelane Tony, aga kui teda mitte arvestada, siis Paulie.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar




              Marveli uus asi on päris huvitav, esimene episood oli paljulubav.

              Kommentaar


                AlRawabi School for Girls, Jordaania minisari Netflixis, vahelduseks täiesti arvestatav vaatamine. Peateglasteks eliitse kooli tüdrukud, kellel näiteks afgaanide probleemidest ei tohiks olla õrna aimugi, aga oh seda imet, ka neile pole kõik lust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  AlRawabi School for Girls, Jordaania minisari Netflixis, vahelduseks täiesti arvestatav vaatamine. Peateglasteks eliitse kooli tüdrukud, kellel näiteks afgaanide probleemidest ei tohiks olla õrna aimugi, aga oh seda imet, ka neile pole kõik lust.
                  Läks peale. Algas inglise keeles mingi igava monoloogiga, mõtlesin et mis Jordaania sari see veel selline on, aga ju siis on võõrkeelsetel sarjadel automaatselt dubbimise teema peal. Viga parandatud. Nüüd vaatan araabia keeles norrakeelsete subbidega, ning peab tõdema, et sari muutus koheselt palju huvitavamaks!

                  Kommentaar


                    kas see poissmeeste pidu on sama epic nagu rannamaja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      kas see poissmeeste pidu on sama epic nagu rannamaja?
                      Jah, absoluutselt kõik on taunid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Jah, absoluutselt kõik on taunid.
                        +1

                        Kaameratöö oli kohati kaootiline, mis mingil määral mõistetav (kehvad valgustingimused ja ringi siiberdavad tegelased) aga potentsiaali on saatel kamaluga. Ainukene häda, mul tekkisid pärast süümekad, et nende otude üle irvitasin ja meel läks kurvaks sekundiks kaheks.

                        Kommentaar


                          Pool tundi vaadatud ja see on ikka rajum küte.

                          Rannamaja on selle kõrval nagu Õnne 13.

                          Kommentaar


                            say no more!

                            Kommentaar


                              oot, mida nagu. sõnatu pmst.

                              Siin ainult 1 osa korraga või... megakurb hetkel.

                              Kommentaar


                                Mõnu, kas sina kirjutasid ÕL arvustuse poissmeeste peole vä?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X