Lehekülg 133, kokku 133 EsimeneEsimene ... 3383123129130131132133
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 656, kokku 2656

Teema: TV Sarjad

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    ma ei saanud suht kellagi aru. visuaalselt ilus, aga vajas keskendumist, mida mul polnud või muud lisainfot. seletusvideod ka kuskil youtube "watch later" listi tuhandepealises meres alla vajunud.

Westworldiga oli mul pisut samamoodi. teine hooaeg oli pasam. nüüd lugesin, et seal hakati mäda panema ka - prooviti üllatada inimesi redditis, kes ennustused sisse laksinud.

The Last Panthers pole keegi tsekanud? soovitate?
    Watchmeni sarja alla tasub 2009. a film vaadata, aitab pisut. Lugu tegelt on suht lihtne, altajalugu, kus koomiksikangelaste loo all on sügavam ühiskonna kõverpeegel, lõpp muidugi läheb superkangelase elusaatuse lahkamiseks, aga seda tugevam on sarja esimene pool. WV kohta ma enne ei saanud muhvigi, kui olin esimese hooaja explained video YT abil ära vaadanud, alles siis oli, aa, okei, krt, kui hea.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Watchmeni sarja alla tasub 2009. a film vaadata, aitab pisut. Lugu tegelt on suht lihtne, altajalugu, kus koomiksikangelaste loo all on sügavam ühiskonna kõverpeegel, lõpp muidugi läheb superkangelase elusaatuse lahkamiseks, aga seda tugevam on sarja esimene pool. WV kohta ma enne ei saanud muhvigi, kui olin esimese hooaja explained video YT abil ära vaadanud, alles siis oli, aa, okei, krt, kui hea.
    filmi olen näinud ja vist isegi novelli lugenud/proovinud, aga jah kuidagi jube keeruline oli minu jaoks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Väga timm seriaal see Watchmen (filmi põhjal eeldasin miskit muud). Rahulikku vaatamist ja peaks seeditav olema ju küll.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Haunting of the hill house loojatelt tuli haunting of the bly manor eile välja.
    Lisaks ei tea kas siit läbi käinud, aga the boys on väga aus vaatamine.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Haunting of the hill house loojatelt tuli haunting of the bly manor eile välja.
    Tulin just siia vaatama, kas keegi selle kohta midagi arvanud...

Vaatasin eile õhtul esimesed 3 osa (ehk 1/3 seriaalist) ära.
    Oli iseenesest pinev, aga midagi nagu jäi puudu. Haunting of the Hill House oli kuidagi mõjusam. Ka detailides.
    Kaks lihtsat näidet ehk kõvasti ülepingutatud aktsendid ja arvestatavalt üle võlli creepy'deks tehtud lapsed (vs Hill House'is tundus olema tegu valdavalt normaalsete inimestega, kellega juhtusid creepyd asjad)

kellelgli veel arvamusi?
    On keegi lõpuni ära vaadanud?
    hakkab rohkem kerima keskel ja lõpuks?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Vaatasin neljanda osa ära eile, suht samad mõtted.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ei tea kas olen siia kirjutanud, aga Kingdom on küll üpris mõnus sari. Selline elust enesest tüüpi teema. Karakterite ja süzee poolest ei ole just eriti sügavamõtteline, aga kuna teemaks on professionaalne kaklemine, siis mingit sügavust sealt väga ei ootagi.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Tulin just siia vaatama, kas keegi selle kohta midagi arvanud...

Vaatasin eile õhtul esimesed 3 osa (ehk 1/3 seriaalist) ära.
    Oli iseenesest pinev, aga midagi nagu jäi puudu. Haunting of the Hill House oli kuidagi mõjusam. Ka detailides.
    Kaks lihtsat näidet ehk kõvasti ülepingutatud aktsendid ja arvestatavalt üle võlli creepy'deks tehtud lapsed (vs Hill House'is tundus olema tegu valdavalt normaalsete inimestega, kellega juhtusid creepyd asjad)

kellelgli veel arvamusi?
    On keegi lõpuni ära vaadanud?
    hakkab rohkem kerima keskel ja lõpuks?
    Kokkuvotteks ei kolba see mitte kuskile, venivveniv möga.
    Kirjutavad, et ärge vorrelge neid, aga oleks see bly manor olnud esimesena, poleks see iial rohkem seasoneid saanud.

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Vaatasin viimaks siiski Bojack Horsemani lõpuni ja ei kahetse. Alguses ei saanud see sugugi vedama ja viimaks ei saanud pidama. Ma ei nõustu kõikide antud sarja esitatud arusaamadega, aga mõistan. Läheb kindlasti mu lemmiksarjade top 10 hulka. Viimati vaatasin ka sarja nimega Toast of London ja pean tõdema, et nendel kahel sarjal on mingid kummalised sarnasused.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Värdjad. Nad on suutnud teha ca 2h per osa sarja, mis enamasti toimub sombuses ilmas, ent on vaikselt tempokas, inglaslikult humoorikas. Ja see 2 tundi on üks mõnus vaatamine... ja ka siis ei saada selgust majja. Värdjad ma ütlen on need Shetlandi tootjad.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mindhunterile tõmmati vesi peale
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Mandalorian on üle prahi. Viimases osas on frog lady, kes räägib ainult konnade keelt, aga vajadusel oskab kasutada kõnesüntesaatorit.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

The Queen,s Gambit- Imeline! Vaatasin ära kogu sarja ühe hingetõmbega

Messi...The never ending legend!

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tekkis veidi aega ja kuna nimi tuli tuttav ette, siis võtsin Westworldi ette. Esimene hooaeg oli super. Kuigi oli palju loogikavigu ja küsimusi, et miks seda tegevust nüüd vaja oli ja no loomulikult A-rühma stiilis tulevahetused, kus üks pool ei saa teisele üldse pihta aga teine laseb nagu noor jumal. Aga kogu mõte, idee ja lugu seal taga tegi selle tasa - ehk super!
    Aga siis tuli teine hooaeg ja nüüd vaatan kolmanda veel hambad ristis lõpuni. Liiga palju juba esimeses hooajas olnud probleeme aga enam pole seda, mis selle heastaks. Liiga palju on vaja ka ise puudu olevaid tühimikke enda mõtetega täita.
    Ehk kui hakkad vaatama, lepi sellega kuidas esimene hooaeg lõppeb ja ära edasi vaevu vaatama.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Tekkis veidi aega ja kuna nimi tuli tuttav ette, siis võtsin Westworldi ette. Esimene hooaeg oli super. Kuigi oli palju loogikavigu ja küsimusi, et miks seda tegevust nüüd vaja oli ja no loomulikult A-rühma stiilis tulevahetused, kus üks pool ei saa teisele üldse pihta aga teine laseb nagu noor jumal. Aga kogu mõte, idee ja lugu seal taga tegi selle tasa - ehk super!
    Aga siis tuli teine hooaeg ja nüüd vaatan kolmanda veel hambad ristis lõpuni. Liiga palju juba esimeses hooajas olnud probleeme aga enam pole seda, mis selle heastaks. Liiga palju on vaja ka ise puudu olevaid tühimikke enda mõtetega täita.
    Ehk kui hakkad vaatama, lepi sellega kuidas esimene hooaeg lõppeb ja ära edasi vaevu vaatama.
    Kiidan sind, mulle piisas kolmandal hooajal kahest osast. Esimene hooaeg oli tõesti hea.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mul jäi kolmas hooaeg mingi metroo stseeniga pooleli.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud