320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Charmed (2018) see viimane kolmas hooaeg, Ajuvärk on ikka meeletu

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Charmed (2018) see viimane kolmas hooaeg, Ajuvärk on ikka meeletu
      Ma ei saa aru, kuidas inimestel nii palju vaba aega, et mingit jama vaadata. Samas ei kritiseeri, lapsena fännasin seebikaid.

      Kommentaar


        Prantslaste the bureau on päris hea tõesti... Korralik luure ja vastuluure värk käib.

        Kommentaar


          "Homeland"-i 7.hooaja lõpus vahetatakse Carrie vene vangide vastu Vene-Eesti piiril,Narva jõe piiripunktis....

          Kommentaar


            Algselt postitas tarry Vaata postitust
            "Homeland"-i 7.hooaja lõpus vahetatakse Carrie vene vangide vastu Vene-Eesti piiril,Narva jõe piiripunktis....
            Jep

            Kommentaar


              Algselt postitas tarry Vaata postitust
              "Homeland"-i 7.hooaja lõpus vahetatakse Carrie vene vangide vastu Vene-Eesti piiril,Narva jõe piiripunktis....
              Mul isegi meeles, et mõni suvi tagasi otsitki siit mingeid näitlejaid ja taustanäitlejaid vist sellesse seriaali.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Soovitan julgelt HBO pealt "Welcome to Utmarki".
                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Top-notch näitlejate ansambel, soovitus igal juhul, ETVle ka midagi ülesse korjamiseks:

                    Kommentaar


                      Keegi Line of Duty uut hooaega on näinud? Tasub vaadata? Eelmise hooaja lõpp oli küll jura.

                      Kommentaar


                        Ted Lasso - soovitan.
                        Kohe hakkan vaatama teise hooaja teist osa.

                        Kommentaar


                          Mul on selle sarjaga teatud eelarvamus, et tegemist on ameeriklastele suunatud teemaga ja võib-olla eurooplasest jalkafännile on veits liiga cringe?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Mul on selle sarjaga teatud eelarvamus, et tegemist on ameeriklastele suunatud teemaga ja võib-olla eurooplasest jalkafännile on veits liiga cringe?
                            nope, ok huumor on. kerima ei pea ka + osad lühikesed ja hästi pakitud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Mul on selle sarjaga teatud eelarvamus, et tegemist on ameeriklastele suunatud teemaga ja võib-olla eurooplasest jalkafännile on veits liiga cringe?
                              Hea lihtne vaatamine, üdini positiivne, minul teeb tuju alati heaks.

                              Kommentaar


                                Sopranod

                                Vaatasin siis mina ka nüüd see aasta selle legendaarse sarja ära ja lükkan ta rahulikult enda läbi aegade lemmikute tabelis kõrgele. Jagama esimest kohta Breaking Badiga.

                                Et kes seda sarja vaadanud pole, siis võib-olla on järgmistes postitustes spoilereid ja neid tasub vältida. Tore oleks, kui järgnevad postitajad kasutaks spoilereid.

                                Lappasin seda teemat veidi ja üritasin meenutada, aga ei tule ette, et siin väga oleks arutatud Sopranode lõpustseenist.

                                Mida arvate Sopranode lõpust?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X