Lehekülg 1, kokku 131 123451151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2651

Teema: TV Sarjad

Hybrid View

Amatöör Kasutaja Svenniid avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane TV Sarjad

Ma ei tea, kas siin on juba selline teema, kui ka on, siis nüüd on kaks.

Milliseid sarju te siis vaatate. Ise sain endale Seinfeldi paar hooaega, ja päris hea on aega parajaks teha. See läheb huumori poolest sinna Sõprade ja Tuvikeste vahele.

10X Prison Breaki ja Hero'st palun mitte postitada.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Vot tubli töö, ammu mõelnud, et peaks selle teema ikka ära tegema.

Minu arvutis on hetkel päevakajalised 'Californicationi' ja 'It's Always Sunny in Philadelphia' käimasolevad hooajad. Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.

Aga kui keegi teab soovitada mõnd uut sarja, mis sobiks HBO suuuurepäraste 'Carnivale' ja 'Deadwoodi' järglaseks, siis oleks palunud küll.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

What the what? Kasutaja tkkt avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.
    a no see blond viiide liidri tütar on väga nitševo. mul ei tule nimed meelde praegu. puhkusele läks vist sellepärast, et iga osaga vaatajate protsent langes kõvasti. a mulle täitsa meeldis, või meeldis see piff!?! vahet ei ole, sarja olen ikka sunnitud vaatama.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

Tottenham till I die Kasutaja präänik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    a no see blond viiide liidri tütar on väga nitševo. mul ei tule nimed meelde praegu. puhkusele läks vist sellepärast, et iga osaga vaatajate protsent langes kõvasti. a mulle täitsa meeldis, või meeldis see piff!?! vahet ei ole, sarja olen ikka sunnitud vaatama.
    Kas mitte kohe algselt ei pidanudki seda välja laskma neljaste blokkidena?

A, muide, küsin teilt ka. Kunagi räägiti mulle mingisugusest alles ilmunud telesarjast, kus jälllegi tulnukad ründavad maad ja siis jääb aeg seisma mingiks ajaks jaa nii edasi. Pärast kõik taastub ja toimunust ei mäletata mitte midagi. Siis hakatakse seda asja uurima ja ilmneb tõsiasi, et igal inimesel on kusagil mingi kaaslane, kes mäletab sama seika juhtunust. + leitakse mingi video, kus tundmatu objekt üle staadioni läheb ja sellest hakatakse juhtnööre kokku panema ning keissi lahendama.
    Vabandan suht crappy kirjelduse eest, ma enam ei mäleta, kuidas lugu läks... Aga ikkagi on kõik viited sellele telesarjale vägagi teretulnud!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas präänik Vaata postitust
    A, muide, küsin teilt ka. Kunagi räägiti mulle mingisugusest alles ilmunud telesarjast, kus jälllegi tulnukad ründavad maad ja siis jääb aeg seisma mingiks ajaks jaa nii edasi. Pärast kõik taastub ja toimunust ei mäletata mitte midagi. Siis hakatakse seda asja uurima ja ilmneb tõsiasi, et igal inimesel on kusagil mingi kaaslane, kes mäletab sama seika juhtunust. + leitakse mingi video, kus tundmatu objekt üle staadioni läheb ja sellest hakatakse juhtnööre kokku panema ning keissi lahendama.
    Vabandan suht crappy kirjelduse eest, ma enam ei mäleta, kuidas lugu läks... Aga ikkagi on kõik viited sellele telesarjale vägagi teretulnud!
    FlashForward ?

U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Vot tubli töö, ammu mõelnud, et peaks selle teema ikka ära tegema.

hehehehehe

+1

hiljem kirjutan.
    Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.
    Production on the remaining nine episodes will resume in January 2010 and will air on ABC starting March 30, 2010

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Olen netist jäginud Smallville'i. Viimased kaks hooaega on tõeline saast olnud aga vaatan ikkagi.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kindlasti mida hetkel vaatamata ei jäta on Kaks ja pool meest ning FOX Crimest tulev J.A.G
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Fox Life'i pealt "My Wife and Kids", samuti 18:30 TV 6 pealt "The Siiimpsooooooooooooooons".
    Netist olen Top Gear'i viimaseid hooaegu vaadanud.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kaks ja pool meest on suht nähtud kõik mis kanal2 pakub, aga siiski üke mu lemmikuid.

Californication on tase.

Veel. House ja vahepeal olen sunnitud Meeleheitel koduperenaisi vaatama, aga ega ei kurda ka väga, täitsa ok.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Vaatan alati South Parki. Enne vaatasin alati The Shieldi. Kõiki osasid olen näinud ilmselt Allo Allol, A-rühmast ja Knight Riderist. Simpsoneid vaatan ka, kui ette satub. Family Guyst ei saa aru.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Family Guyst ei saa aru.
    Ma ka pigen ütlen, et Simpsonid >>>>>> Family Guy. Simpsonitele lülitan kui tean et see kusagilt tuleb, aga Family Guy-le mitte. Samas alles hiljuti sattusin Family Guy peale ja tihedalt tuli seal ikka sellist nalja et raske on midagi paremat loota.

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

püüan ikka top geari vaadata nii palju kui võimalik.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Siin juba lisatud veel sarju mida vaatan: Simpsonid, Family Guy, Top Gear, Kaks ja pool meest.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Top Gear on sari?

Enda läbi aegade lemmikud on Miami Vice ja Oz, praegustest vaatan (kui teleri ette juhtun) House'i, Kelgukoeri, Simpsoneid ja Cobra 11't. Kodu keset linna vahel ka.

Neiu õhutusel olen hakanud Õnne 13-t jälgima, täitsa nitsevoo komöödia tegelikult. :P

que Kasutaja cocoon avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

South Park, The Boondocks, The Wire, Miami Vice, Seinfeld.

Pikaaegne lemmik...

...kindlasti Curb Your Enthusiasm.
    the absence of evidence is not the evidence of absence

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Simpsonid ei ole enam väga pikka aega midagi uut ja huvitavat teinud ... pole lihtsalt naljakas enam. Kunagi oli parim.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Simpsonid ei ole enam väga pikka aega midagi uut ja huvitavat teinud ... pole lihtsalt naljakas enam. Kunagi oli parim.
    inimesed kasvavad ja saavad vanemaks, you know.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

palliahistaja Kasutaja Yaman avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Parimad on Band of Brothers ja Andy Richter controls the universe. Veel leian meelelahutusliku kvaliteeti Family Gui´s ja House nimelises doktoris. A-rühm on on ka üks aegumatu sari. Mäletan, et Losti esimesel hooajal sai isegi trennist enne lõppu ülelastud(ükski teine sari ega film pole veel sellist au teeninud), aga kahjuks raha>>>>>>>igasugune loogiline tsenaarium. Ülejäänud 173 hooaega+ esimese lõpp on sellin sitt, mida oma vaenlasele ka ei soovitaks.
    Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Criminal Minds (vaatan võimalusel) Üks huvitavamaid krimisarju ilmselt mida olen näinud. Eelkõige meeldib psühholoogiline pool. Mängib osalt ka intelligentsil. Ilmselt seepärast ka vaatan, kuna palju on ehk liialt ainult faktidele keskenduvad (a'la CSI)
    Kindlalt vaata Law and Orderit ja The Wire´it.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud