320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sex Education paugutab edasi. Teine hooaeg on mind isegi rohkem, positiivsemalt üllatanud, kui seda tegi esimene. Nagu üks korralik värviline ruubiku kuubik ning siis näidatakse erinevaid mooduseid selle kokkupanemiseks.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Hank on Better Call Saulis
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Vaatasin siin ära sellies asja nagu "Sunderland 'til I Die" - ei ole eriline fänn, kuid huvitav on näha klubi telgitaguseid. Mis juhtub, kui liigas läheb nii nagu läheb. Lihtsalt kõrvale käima lükata ja 1 silmaga vaatamise asi. 5/10
        Formula 1: Drive to Survive - ehk liialt Haasi ja väiksemate tiimide keskne, kuid tsenseerimata elu-olu F1s. (kes vaatab pikki Skysportsi ülekandeid etappidest saab natukene ka aimu sellest, mis kaadrist välja jääb). 7/10 1 season. Teine kah väljas ja pooleli.
        "The Englis Game" - mingi uus sari jalgpalli (liiga/karika) algusest inglismaal. Pole veel vaatama hakanud, kuid nimekirjas.

        Kommentaar


          The English Game on tõenäoliselt kõige kehvem seriaal, mille puhul ma vähemalt ühe hooaja täispikkuses ära vaatan. Hetkel on kolm episoodi nähtud.

          Tegelased on kohutavalt igavad (see kipub üldiselt mu puhul olema üks tähtsamaid indikaatoreid sarjade-filmide puhul), aadli-seebiooper, mis hõlmab plotist ebaproportsionaalse osa, on lihtsalt puine, tobe ja täis meeleheitest klaasistunud pilkusid. Proletariaadi ängi kujutamine väärib samas veidi rohkem kiitust.

          Jalgpalli roll on pigem tagasihoidlik, kuigi kokkuvõttes on see ainus põhjus, miks ma hooaja tõenäoliselt lõpuni vaatan. Ehk teatavat hariduslikku väärtust see olustik ja jalgpalli saatev kontekst siiski annavad.

          Aga õnneks see ajutrauma saavad selle
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Hank on Better Call Saulis
          ja Mad Meni poolt kompenseeritud

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            The English Game on tõenäoliselt kõige kehvem seriaal, mille puhul ma vähemalt ühe hooaja täispikkuses ära vaatan. Hetkel on kolm episoodi nähtud.

            Tegelased on kohutavalt igavad (see kipub üldiselt mu puhul olema üks tähtsamaid indikaatoreid sarjade-filmide puhul), aadli-seebiooper, mis hõlmab plotist ebaproportsionaalse osa, on lihtsalt puine, tobe ja täis meeleheitest klaasistunud pilkusid. Proletariaadi ängi kujutamine väärib samas veidi rohkem kiitust.

            Jalgpalli roll on pigem tagasihoidlik, kuigi kokkuvõttes on see ainus põhjus, miks ma hooaja tõenäoliselt lõpuni vaatan. Ehk teatavat hariduslikku väärtust see olustik ja jalgpalli saatev kontekst siiski annavad.
            Paari osa põhjal ajalooliselt päris huvitav. Kuigi seal on ka hirmsaid vigu tehtud - peategelane Fergus Suter läks tegelikult Darwenist Blackburn Roversisse, aga klubi, kes esimesena nendest vanadest Etoni pättidest jagu sai, oli hoopis täiesti ilma Suterita mänginud Blackburn Olympic. Sarja tegijate jaoks nähtavasti üks Blackburn kõik.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Järelvaatamisest nägin, et K12 on hakanud Knight Riderit näitama. On keegi näinud? On ka hea?

              Kommentaar


                When They See Us - huvitav tõsielul põhinev minisari poistest, keda Trump tahtis surma saata.

                Kommentaar


                  Vana asi küll aga netflixis bingetav. Vietnam War on ikka kuramuse hästi tehtud dokusari.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Vana asi küll aga netflixis bingetav. Vietnam War on ikka kuramuse hästi tehtud dokusari.
                    Tundub põnev - kuradima pikk ainult. Tänud soovitamast!
                    Kuidas selle Tonkingi lahe intsidendiga ikkagi oli siis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Vana asi küll aga netflixis bingetav. Vietnam War on ikka kuramuse hästi tehtud dokusari.
                      jeesh, see on vietnami kohta parim dokusari tõesti. Ma olen vist üks kümmekond lävi vaadanud.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        ZeroZeroZero: kõlbal küll, kuid Comorrale jääb kõvasti alla. Raamat oli ka hea.
                        The Crown: Vaadanud olen kaks hooaega, suurepärane, miks ma varem ei vaadanud.
                        Ozark: 3s hooaeg oli hea, algus oli väga tempokas ja hea, lõpp oli natuke lihtne, aga ikkagi ootan 4 ndat.
                        Altered Carbon: See Rootsiameerilane mulle meeldib, Kinnaman vist. Üldiselt üldse ulmekad ei meeldi, see oli täitsa enam vähem.

                        Midagi vaadatud, aga no kurat, vaatasin juba enne nii palju sarju, et enam pole midagi vaadata, selline tunne, raisk.

                        Kommentaar


                          Westworldi uus hooaeg ajab mul kõvaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Vana asi küll aga netflixis bingetav. Vietnam War on ikka kuramuse hästi tehtud dokusari.
                            Ma olen küll 7. episoodi juures, aga kas My Laist ei tule sõnagi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Ma olen küll 7. episoodi juures, aga kas My Laist ei tule sõnagi?
                              Tuleb.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Tuleb.
                                Ok.
                                Kokkuvõttes huvitav ülevaade, korrastab ajatelge mälus. Huvitav, mida USA lootis saavutada, kui saatis 19-aastaseid eesliinile (valdav enamus siiski ei näinud combatit), aga point on valid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X