320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkasin vaatama Handmaid's Tale'i ja vist üldse esimest korda pean tunnustama seriaalitegijaid selle eest, et nad on teinud nii head tööd, et selle tulemit ei ole sisuliselt võimalik vaadata. Sarjas loodud düstoopiline ühiskond on nii jõle ja ahistav, et ma pean tegema enne iga episoodi vaatamist kaks pitsi mustsõstralikööri, et seda kõike üldse välja kannatada. Samas lugu on muidugi põnev ja kangesti tahaks teada, kuidas päädib, aga trrr kuidas ma ei naudi seda vaatamist. Omapoolse märkusena ütleks veel, et castingul on vist tehtud väike viga, mulle tundub, et preilid Moss ja Strahovski oleksid teine teise rollis hoopis parem valik olnud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Lõpetasin eile õhtul siis Stranger Thingsi teise hooaja.. Ega jah, mõistetav miks nii hea tagasiside siiani olnud, samas pole see seda tüüpi seriaal mida mitu osa järjest vaataks nii, et ajataju kaotaks. Liiga väsitav selleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Lõpetasin eile õhtul siis Stranger Thingsi teise hooaja.. Ega jah, mõistetav miks nii hea tagasiside siiani olnud, samas pole see seda tüüpi seriaal mida mitu osa järjest vaataks nii, et ajataju kaotaks. Liiga väsitav selleks.
        Ma küll olen mõlemad hooajad binge'nud. Suurepärane sari. Mis muidu uuematest head on?

        Aa, handmaid tale, okei.

        Kommentaar


          Uuematest sarjadest meeldisid:

          Taboo - 19. sajandi London. Päris rets. Tom Hardy peaosas. Soovitan subtiitreid hooaja esimesele poolele.



          Godless on must watch kõigile kellele westernid meeldivad.



          Ja loomulikult Black Mirrori uus hooaeg. Episoodid 4 ja 6 especially.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Uuematest sarjadest meeldisid:

            Taboo - 19. sajandi London. Päris rets. Tom Hardy peaosas. Soovitan subtiitreid hooaja esimesele poolele.



            Godless on must watch kõigile kellele westernid meeldivad.



            Ja loomulikult Black Mirrori uus hooaeg. Episoodid 4 ja 6 especially.
            Mul jäi BM kuhugi teise hooaja jõuluosa juurde pidama. Ehk esimene hooaeg meeldis sitaks, teine ei istunud suurt kuidagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul jäi BM kuhugi teise hooaja jõuluosa juurde pidama. Ehk esimene hooaeg meeldis sitaks, teine ei istunud suurt kuidagi.
              Kolmas ja neljas hooaeg on teisele hooajale impruuvment kohe kindlasti. Hulga meeldivaid üllatusi ja ägedaid kontseptsioone.

              Kommentaar


                kuuldavasti võrreldakse Hang the DJ'd San Juniperoga. ja see on teatud sektorile vastuvõetamatu. kas siis, kui ma kaalusin suvel Belinda Carlisle kontserdile minna, ikka tasub vaadata?

                (üldse peetakse neljandat suht nõrgaks, ei?)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar



                  Eelmise aasta lemmik animatsioon.
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    kuuldavasti võrreldakse Hang the DJ'd San Juniperoga. ja see on teatud sektorile vastuvõetamatu. kas siis, kui ma kaalusin suvel Belinda Carlisle kontserdile minna, ikka tasub vaadata?

                    (üldse peetakse neljandat suht nõrgaks, ei?)
                    Common denominator San Juniperoga on ainult Georgina Campbell (L)

                    Neljandal hooajal oli vähemalt kolm osa mis jätsid väga hea tunde, ning osad episoodid olid jätk nendele ideedele mida sarjas varem käsitletud. VB mingi new innovation faktor jääb puudu siis, aga sellest oli mul suht savi.

                    Kommentaar


                      Sai Peaky Blindersi viimane hooaeg ära vaadatud. Üldiselt Ok nagu ikka, aga lõpp oli kuidagi liiga cheesy....

                      Kommentaar


                        BBC alustas üsna totra avaosaga sarja McMafia. Kirjutavad, et päriselt on veel hullem.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Pühadeaja peamine vaatamine on olnud Babylon Berlin - suurepärane sakslaste sari 1929. aasta hullumeelsest Berliinist. Kahte esimest osa nägin Pöffil suurelt ekraanilt, kokku on aga 16 osa ja päris lõpuni ma veel jõudnud pole. Soovitan vägagi - inglisekeelsete subtiitritega versioon on täiesti kättesaadav.
                          Lisaks sai lõpetatud The Crowni teine hooaeg, mis jäi minu meelest esimesest veidi nõrgemaks. Sellegipoolest ajaloohuvilisele kohustuslik.
                          Ühelt poolt Aitäh ja teiselt poolt mine per'e. ~16h kulutatud nädalavahetusest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Tra.

                            Ma ei ole suurem asi seriaalide vaataja, aga nüüd võtsin end kokku ja vaatasin suvel paari kuuga House of Cardsi ära. Jäin põnevil uut hooaega ootama.

                            Tra.
                            Järgmisena võtsin ette Breaking Bad'i, mis sai nüüd täna hommikul lõpetatud.

                            Sellise asja vaatamine teeb suht katki ikka. Väga valus sari. Kogu arutelu sarja üle toimus siin vist aastal 2013?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Gomorrah kolmas hooaeg sai ka ära vaadatud, kiidan.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Järgmisena võtsin ette Breaking Bad'i, mis sai nüüd täna hommikul lõpetatud.

                                Sellise asja vaatamine teeb suht katki ikka. Väga valus sari. Kogu arutelu sarja üle toimus siin vist aastal 2013?
                                Kuidas üldse ilma seda sarja vaatamata võimalik elada on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X