320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    just avastasin, et teine hooaeg peaagu välja lastud. dis gon b good!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ülikõva sari!

      Kommentaar


        Riverdale season 3 Veronica hustling

        Kommentaar


          Minu selle aasta top 10.

          Esikoht läheb nelja sarja vahel jagamisele, kõik on täiesti erinevad ja sõltub kuidas tuju on. Hindeks kõigile 8,5

          Homecoming - Ma tavaliselt ei vaata alla 8. hindega sarju imdbs, kuna valikut on palju ja millegi alusel tuleb teha eelselekteering. Aga see sai kuldgloobuste parima sarja nominatsiooni ja rotten tomatoes kriitikud hindavad seda sarja väga kõrgelt. Seega otsustasin ära testida. Sam Esmail (Mr Roboti tegija) on saanud järjekordse keerulise põnevikuga hakkama, lisaks on tal top 10 ilus naine. Veitsa kade. Kuigi paljud tavavaatajad vinguvad, et see sari on kuradi aeglane ja oleks võinud ühe enamvähem tavapikkuses filmi teha. Mulle meeldivad detailid ja sellinne mõnus kulgemine. Eriti kui näitlejatearmee on võimas. Esimest korda elus tundus Julia Roberts hea näitleja. Samas pole kõiki neid 1990. naistekaid vaadanud, ehk võibolla teen liiga.

          Cobra Kai - Nostalgialaks. The Karate Kid sai ka üle vaadatud ja praegu on see film suht lamp, aga Cobra Kai on mõeldud nendele samadele fännidele, kes on nüüd täiskasvanud ja tahavad veidi mustemat huumorit. Super kvaliteet ja ülimalt fun sari.

          The Haunting of Hill House - Parim õudusdraama mida minu silmad näinud on. Oskas tekitada hirmu, tegelased olid huvitavad ja noh sisu oli ka. Näitlejatel polnud ka viga. Päris paljud olid tundmatud nimed.

          My Brilliant Friend - Ok viimane osa veel vaatamata, aga see on lihtsalt vauu, sisu poolest ehk on veidi naistekas, aga kui lugu tuuakse ekraanile niimodi, siis pole midagi halba öelda. Itaalia keelne sari, ehk emotsioon on hoopis teine kui me harjunud oleme. Näitlejad on vapustavad, pooled teevad siin debüüdi, ehk seda enam. See on visuaalselt kuradi ilus, see 1950. Napoli tundub olevat väga hästi tabatud, kõik see Teise maailmasõja järgne depressioon ja vaesus on hästi välja toodud. Ma ei ole muidugi tolle aegse Napoli eluoluga kursis, aga mind on see igastahes ära võlunud ja vähemalt tundub väga tõetruu. Lisaks ilule on see sari päris julm, ikka üllatavalt julm.

          Siis tuleb väike vahe, aga Bodyguard ja Narcos:Mexico olid väga head sarjad, mõlema puhul oli häirivaid asju ja päris suurde nelikusse neid ei tõsta, aga ega nad palju maha ei jää, sellinne 7,5-8 hinne.

          Amy Adams on top naisnäitleja, seega Sharp Objects meeldis. Sünge sari, sünge teema, ei olnud ideaalselt lahti joonistatud, aga kokkuvõttes kvaliteetne asi. Hindeks 7,5

          The Terror oli ka fun, hooaja algusest ka miskit. Siis vist on sellest juba veidi kirjutatud. Aga äge teema ja ägedad näitlemised. Veidi lihtsam põnevus vahelduseks. Hindeks 7,5.


          Sacred Games on hea India sari, oskavad vahel kvaliteetseid asju teha. Hinne samuti 7,5.


          Castle Rock on sellinne sari, mis mulle tavaliselt meeldib, aga mingid osad olid suht kahtlased ja üldmulje sai veidi rikutud. Hinne on 7.


          Escape at Dannemora on hea, ehk see saab siia tabelisse ilmselt, aga alles neli osa väljas.

          Kommentaar


            Itaalia sarjade näitet mida ma olen jälginud.
            Gomorra (vast kõige tuntum ja paar aastat tagasi võis leida telia sarjade riiulilt) Napoli Mafia
            Romanzo Criminale (näitab praegu teil Eestis kanal 12 pealt) Roma mafia vanal ajal.
            Suburra le serie (Netflixi toodang, arvatvasti kellel on Netflix on seda Netflix lehel vilksamas näinud) Roma mafia nüüdsel ajal
            Rocco Schiavone (Rai Fiction, seda on pisut raskem saad kätte, tegu on crimiga, aga ei ole nii prutaalne nagu eelnevad 3)
            Il commissario Montalbano (Sitsiilia politsei inspektor on peategelane, kuritegevus Sitsiilias)

            Ma ei tea kas neid siin on mainitud või mitte, aga ma lihtsalt mõtlesin et võiks jagada sellist infot.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust

              The Terror oli ka fun, hooaja algusest ka miskit. Siis vist on sellest juba veidi kirjutatud. Aga äge teema ja ägedad näitlemised. Veidi lihtsam põnevus vahelduseks. Hindeks 7,5.

              Terror oli jah täitsa hea vaatamine, väga tasemel näitlejatega.

              Ma ei tea kas olen juba soovitanud aga Counterpart ja Taboo on ka põnevad. The Man in the High Castle uus hooaeg oli endiselt kaasahaarav ning suutis üllatada. Imestan, et Peaky Blindersit pole siin väga mainitud.

              Kommentaar


                GLOW - lõbus sari naisnäitlejatest kes hakkavad WWE tüüpi maadlust tegema. 80ndate teemas filmitud. Saab naerda ja näeb tisse. Community sarjast tuttav Alison Brie on peaosas. BoJacki sarjas on ta Nguyeni rollis. Nüüd saate hääle ja näo kokku panna.

                Kommentaar


                  Vagiina Wolfid sellist sarja heaks ei kiidaks. Jube alandav.

                  Kommentaar


                    Vaatasin vahelduseks sarju. Alustasin Mindhunteriga. Väga hea karakterikeskne sari FBI ajaloost. Sarjas olulisel kohal olevate sarimõrvarite kehastajad on üle prahi näitlejad. Ühesõnaga väga meeldis ja hammas läks verele. Võtsin siis teise sarja käsile, samuti kiidetud ja väga kõrgelt hinnatud Hispaania päritolu Netflixi hitt, nimeks Money Heist. Ja etskae, see oli täiesti kohutav.

                    Järgnev sisaldab kergeid spoilereid. Seega lugeda omal vastutusel. Sari keskendub pundile röövlitele, kes mängivad politseiga kassi-hiire mängu. Eesmärgiks üüratu kasum ja mingi umbmäärane antiestablishment sõnum. Hästi palju twiste, aga enamus on igavad ja kaheldava loogikaga. Vahel on tunne, et sarjal pole piisavalt mune, et midagi ootamatut teha. Kui keegi saab kuuli, siis selgub, et kuul läks ikka sinna, kus oli kuulivest. Tüüpiline. Ilmselt suurim probleem on sümpaatsete karakterite puudumine. Röövlite edulugu üritatakse näidata moraalselt pigem õigena, aga see ei tundu...õige. Nad ei tee terve sarja jooksul peaaegu midagi, et positiivsete tegelaskujudena või isegi antikangelastena mõjuda. Tegemist on enamjaolt juhmide ja üliemotsionaalsete pättidega. Oleks siis kellelgi vähemalt karismat. Politseid ja teisi võimustruktuure kujutatakse samal ajal ääretult saamatutena. Viimaks muutub see saamatus isegi humoorikaks. Nt ühel hetkel sõitis üks tsikk moottorratta seljas eriüksuslaste piiramisrõngast läbi - loomulikult 90ndate märulifilmi stiilis keegi talle pihta ei saanud. Hinne 5/10.

                    Kommentaar


                      Vaatasin lõpuks Kaardimaja viimase hooaja ära. Täiesti kohutav. Meeletult kahju, et viimast hooaega ei saadud Frankiga teha.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Võtsin siis teise sarja käsile, samuti kiidetud ja väga kõrgelt hinnatud Hispaania päritolu Netflixi hitt, nimeks Money Heist. Ja etskae, see oli täiesti kohutav. Hinne 5/10.
                        paned Ursula koefitsient juurde ja saadki solid 5/7 sarja ju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          paned Ursula koefitsient juurde ja saadki solid 5/7 sarja ju
                          Ah, I see you're a man of culture as well.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            paned Ursula koefitsient juurde ja saadki solid 5/7 sarja ju
                            Ma pigem langetaksin selle koefitsendi tõttu hinnet. Ei sümpatiseerinud teps mitte tema tegelaskuju ega mingid fanservice tagumikunäitamise stseenid. 5/10 saab sari puhtalt seepärast, et see oli pädevalt tehtud. Lootsin arvustuste pealt midagi enamat kui plaksumaisi-meelelahutust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Vaatasin lõpuks Kaardimaja viimase hooaja ära. Täiesti kohutav. Meeletult kahju, et viimast hooaega ei saadud Frankiga teha.
                              Kusjuures minu arvates NIII kohutav polnudki, vähemalt enamus hooaega. Üldine hooaeg tiksus sellises 5/10-st rütmis nagu viimased hooajad ikka. Vaadatav.
                              (Selle sarja mandumine pärast esimest 2 hooaega on küll all time great)

                              Viimane osa ja hooaja lõpp oli küll täiesti kohutav 1/10st-s. Ebausutav, ebaloogiline ja sisutu lõpp mis karakterite iseloomu ja senise käitumisega absoluutselt kokku ei lähe. Täispask.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Kusjuures minu arvates NIII kohutav polnudki, vähemalt enamus hooaega. Üldine hooaeg tiksus sellises 5/10-st rütmis nagu viimased hooajad ikka. Vaadatav.
                                (Selle sarja mandumine pärast esimest 2 hooaega on küll all time great)

                                Viimane osa ja hooaja lõpp oli küll täiesti kohutav 1/10st-s. Ebausutav, ebaloogiline ja sisutu lõpp mis karakterite iseloomu ja senise käitumisega absoluutselt kokku ei lähe. Täispask.
                                Ma ütleks nii:

                                1. hooaeg 10/10
                                2. hooaeg 10/10
                                3. hooaeg 9/10
                                4. hooaeg 8/10
                                5. hooaeg 8/10
                                6. hooaeg 2/10

                                Aga olen nõus, et viimase hooaja tegi täiesti kohutavaks just viimane osa.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X