320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võrdluseks võiks tuua siis nt IMDB sama top 20. Ma loodan, et mõni vahele ei jäänud. Türgi, India ja teisi selliseid sarju esialgu ei arvestanud.

    1. Game of Thrones

    2. Breaking Bad

    3. The Wire

    4. Sherlock - läheb vast ikka arvesse?

    5. Firefly?

    6. True Detective, kuna neil iga hooaeg uus teema, siis kas sobib?

    7. Fargo, sama mis eelmisega?

    8. Black Mirror?

    9. Stranger Things

    10. House of Cards

    11. Narcos

    12. Westworld

    13. Peaky Blinders

    14. Rome

    15. The Haunting of Hill House

    16. The West Wing, tuli ka välja 1999 ja ilmselt oli juba suht valmis kui The Sopranos esimene osa välja tuli.

    17. House

    18. Deadwood

    19. Battlestar Galactica

    20. Better Call Saul


    Ehk siis 5 on sama. Siint ma olen näinud 17/20, sealt ajakirja tabelist ainult 7.


    Võrdluseks minu isiklik top 20. Fargo, True Detective ja Black Mirror jäävad välja, ma ei tea kas nad täiesti siia kategooriasse lähevad.


    1. The Wire - Ma arvan, et ükski sari ei hakka mulle kunagi rohkem meeldima kui see.

    2. Westworld - Ma olen selliste sarjade räme fänn, kus sa ei saa midagi aru ja tuleb kogu aeg mõelda, et wtf toimub. Teine hooaeg oli minu arust ka hea, aga kindlasti nõrgem kui esimene.

    3. Breaking Bad - loog.

    4. Deadwood - ka loog.

    5. Stranger Things

    6. Mr Robot - Ma olen endiselt fänn, ka peale kolmandat hooaega.

    7. Game of Thrones - No esimesed neli hooaega olid võimsad. Ootan juba neid fucking raamatuid.

    8. The Crown - Üks läbi aegade kallemaid sarju, aga raha on läinud õigesse kohta.

    9. Mad Men - Kriitikute lemmik, mind lõpuks tüütas ära veidi, põhiteemad jäid liiga üksluiseks. Isegi Jon Hamm võib natuke ära tüüdata.

    10. Better Call Saul - ka loog

    11. The Shield - Tüütas ka lõpuks veidi ära.

    12. Peaky Blinders - Super muusika ja Tom Hardy on ka sees.

    13. Justified - Sellest sarjast kuidagi vähe juttu. Väga äge asi ja pigem veidi alahinnatud. Ägedad pahategelased on seal.

    14. The Handmaid`s Tale - Elisabeth Moss on üks erakordselt hea näitleja.

    15. This is Us - Vot see on õige draama.

    16. Dexter - Esimene sari, mida ma ei vaadanud telekast kohalikelt kanalitelt. Kahju, et viimaste hooaegadega üldmuljet rikkusid.

    17. Daredevil - Ideaalne näide kuidas teha superkangelaste teemat.

    18. Narcos

    19. Boardwalk Empire - Ägedad tegelased ja palju tapmist. Lõpuks hakkas ka ära tüütama.

    20. House of Cards - Kevin oleks võinud mind sebida, ma poleks menti läinud.

    Igastahes ärge tehke sarju liiga pikalt, lõpetage õigel ajal ära, 7-8 hooaega ühtlast kvaliteeti luua on raske. Väljaarvatud Deadwood, see jäi oma tipphetkel pooleli.

    Kommentaar


      Aamen.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Pose oli päris karm vaatamine, 1980 ja transade ning homode elust. Alguses armusin ühte peategelasse ära, hiljem selgus, et ainult paar näitlejat on heterod ja ülejäänud transseksuaalid ja homod. Kohati oli väga raske seda nende ballide ja modelliteemat vaadata ning tundus veidi üle võlli, aga mul pole mitte mingit aimu transseksuaalidest, kokkupuude on null ja see sari haris mind päris palju. Need haigla stseenid olid eriti karmid ja paar korda tuli vist mingi imeväike pisar ka mööda põske alla.

        Ekre keskmisele valijale seda sarja ei sooivita. Teiste kohta ma ei tea. See on mingil määral tehtud ühe kuulsa dokumentaali ainetel. Paris is Burning, ehk kui sa suudad natuke laiemalt seda maailma näha, siis see sari on päris hariv, aga ka väga masendav, sest ka tänapäeval on paljudes kohtades seis sellinne nagu seal sarjas.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Pose oli päris karm vaatamine, 1980 ja transade ning homode elust. Alguses armusin ühte peategelasse ära, hiljem selgus, et ainult paar näitlejat on heterod ja ülejäänud transseksuaalid ja homod. Kohati oli väga raske seda nende ballide ja modelliteemat vaadata ning tundus veidi üle võlli, aga mul pole mitte mingit aimu transseksuaalidest, kokkupuude on null ja see sari haris mind päris palju. Need haigla stseenid olid eriti karmid ja paar korda tuli vist mingi imeväike pisar ka mööda põske alla.

          Ekre keskmisele valijale seda sarja ei sooivita. Teiste kohta ma ei tea. See on mingil määral tehtud ühe kuulsa dokumentaali ainetel. Paris is Burning, ehk kui sa suudad natuke laiemalt seda maailma näha, siis see sari on päris hariv, aga ka väga masendav, sest ka tänapäeval on paljudes kohtades seis sellinne nagu seal sarjas.
          Vastupidi Karl. Ma just soovitaks seda keskmisele EKRE valijale. Võib-olla jõuab ka neil kohale, et inimene on inimene.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Pose oli päris karm vaatamine, 1980 ja transade ning homode elust. Alguses armusin ühte peategelasse ära, hiljem selgus, et ainult paar näitlejat on heterod ja ülejäänud transseksuaalid ja homod. Kohati oli väga raske seda nende ballide ja modelliteemat vaadata ning tundus veidi üle võlli, aga mul pole mitte mingit aimu transseksuaalidest, kokkupuude on null ja see sari haris mind päris palju. Need haigla stseenid olid eriti karmid ja paar korda tuli vist mingi imeväike pisar ka mööda põske alla.

            Ekre keskmisele valijale seda sarja ei sooivita. Teiste kohta ma ei tea. See on mingil määral tehtud ühe kuulsa dokumentaali ainetel. Paris is Burning, ehk kui sa suudad natuke laiemalt seda maailma näha, siis see sari on päris hariv, aga ka väga masendav, sest ka tänapäeval on paljudes kohtades seis sellinne nagu seal sarjas.
            Ära muretse, nii nimetatud partei valijatel kui üldse normaalsetel inimestel on sada muud asja teha, kui vaadata mingit seepi homode ja transade tegemistest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ära muretse, nii nimetatud partei valijatel kui üldse normaalsetel inimestel on sada muud asja teha, kui vaadata mingit seepi homode ja transade tegemistest.
              No neist nimetatud parteiga seotud inimeste alternatiivsetest tegevustest võis täna juba mingit aimu saada.



              Normaalsete inimeste osas ei oska arvamust öelda, sest filmid nagu Milk ja Brokeback Mountain on küllalt populaarsed ka pealtnäha normaalsete inimeste seas.

              Kommentaar


                Good stuff.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Patriot

                  Pole vist siin teemas mainitud ja üleüldse kuidagi radari alt lennanud, kuid täiesti geniaalne seriaal. Ärge laske end a-rühma stiilis pealkirjast eksitada, 170 keelt rääkivate ja kõiki maailma võitluskunste valdavate spioonidega pole siin midagi pistmist. Pigem midagi sellist kui "burn after reading" oleks Tarantino poolt täispikaks sarjaks ümber kirjutatud Inglorious Basterdsi stiilis melanhoolseks kuid oluliselt vaimukamaks mustaks komöödiaks.
                  Jep. Olin skeptiline, aga selle soovituse peale korjasin üles ning tõega geniaalne asi
                  308

                  Kommentaar


                    Whiskey Cavalier, täitsa chill

                    Kommentaar


                      Farewell Fiona

                      Kommentaar


                        Netflixist After Life. Puhas huumor.

                        Kommentaar


                          Ma olen vaadanud terve koorma Parks and Reci ära. Kiidan. Mina, kes ma naljadest üldse aru ei saa...

                          Ja parimate tegelaste tabel:
                          Ron
                          Andy
                          April
                          Knope
                          ...
                          viimasena Tom.

                          Kommentaar


                            Ma olen vaadanud terve koorma Parks and Reci ära. Kiidan. Mina, kes ma naljadest üldse aru ei saa...

                            Ja parimate tegelaste tabel:
                            Ron
                            Andy
                            April
                            Knope
                            ...
                            viimasena Tom.
                            Hea sari jah, isklikud lemmikud on Ron, Ben, Andy

                            Kommentaar


                              Algselt postitas matys Vaata postitust
                              Hea sari jah, isklikud lemmikud on Ron, Ben, Andy
                              Pean veidi parandama, et neli esimest hooaega olid väga kõvad, aga sealt edasi on kuidagi tüütu. Kõik need McCaini ja Bideni kameod, fart attackid, mingid tüütud lapsed Roni kiusamas ja üleüldse. Äkki veel läheb käima, aga praegu on umbes kaks osa päevas tempo tekkinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Pean veidi parandama, et neli esimest hooaega olid väga kõvad, aga sealt edasi on kuidagi tüütu. Kõik need McCaini ja Bideni kameod, fart attackid, mingid tüütud lapsed Roni kiusamas ja üleüldse. Äkki veel läheb käima, aga praegu on umbes kaks osa päevas tempo tekkinud.
                                Nii on ilmselt iga sarjaga. Isegi Trailer Park Boys läks väga läilaks kätte ära, eriti kui Snoop Dogg ja Douche Benson sinna külalistena toodi.
                                True Detective kolmas hooaeg on väljas, sama sürr nagu varasemadki. Väärt kraam.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X