320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Aijah, ei ole jah, ma viimase mohikaanlasena lõpetasin alles BB. Aga tänud vihje eest, vaatan ära
    Pole vaja isegi vaadata. Ses osas, et parem ela BB lõpuosa uimas ja siis mingi mõne aasta pärast vaata El Camino ära, kuna see oli sisuliselt üsna ebavajalik lisandus kogu sarjale.

    Kommentaar


      mingit head uut Netflix sarja pole tulnud?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        mingit head uut Netflix sarja pole tulnud?
        Vaatasime abikaasaga ära sellise asja: https://www.imdb.com/title/tt9151230/ venelaste tehtud, aga isegi annaks 7-7,5/10st. Paljaid tisse näeb rohkem kui korra, natuke nalja, verd ja vägivalda ka. Peaosas ENSV-s sündinud ja praegugi mingil määral Tallinnas elav Kirill Käro.
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
          Vaatasime abikaasaga ära sellise asja: https://www.imdb.com/title/tt9151230/ venelaste tehtud, aga isegi annaks 7-7,5/10st. Paljaid tisse näeb rohkem kui korra, natuke nalja, verd ja vägivalda ka. Peaosas ENSV-s sündinud ja praegugi mingil määral Tallinnas elav Kirill Käro.
          Oh, väärt soovitus.
          Käisin PÖFFil seda vaatamas (osad 1-2/3? olid filmiks pressitud) ja mul polnud õrna aimugi, et see lugu edasi läheb.

          Kommentaar


            Ozark kõlbab vaadata?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Mhmh.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                ETV reedeõhtune Ääremaa on hea.

                Kommentaar


                  Mu hetke vaatamised:
                  1. Wandavision (veits nerdy aga jah)
                  2. The rookie
                  3. Brooklyn nine nine

                  Kommentaar


                    Kui the rookie meeldib, siis sul veel 8 hooaega castle-t ootel rõõmu pakkumaks. Fillion mängib sisuliselt sama tegelast sealgi.

                    Kommentaar


                      One Chicago triloogia on ka väga hea, piisavalt suured vahed hetkel osadel, et jõuab nädalaga järjele

                      Chicago Med
                      Chicago Fire
                      Chicago PD

                      Kommentaar


                        Superman & Lois algus oli paljutõotav.

                        Kommentaar


                          Idanaabritelt taas krimikulda:

                          Kommentaar


                            Jupiteris Babylon Berlinil subtiitrid kadunud. tra küll. Võiks ka rubriiki närvi ajab postitada.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Vaatasime kaasaga sellise seriaali ära nagu Orphan Black. Tasub vaatamist, head näitlejad, vägagi korralikud efektid ja ei vaju ka kuidagi ära 5 hooaja jooksul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Vaatasime kaasaga sellise seriaali ära nagu Orphan Black. Tasub vaatamist, head näitlejad, vägagi korralikud efektid ja ei vaju ka kuidagi ära 5 hooaja jooksul.
                                see on see kus üks näitlejanna mängib umbes kümmet rolli? Kunagi sai vaadatud seda, aga siis oli aind 2 hooaega väljas. Kõva naine oli rsk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X