320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nu tegelikult polegi selles seriaalis audentsust taga aetud. Lihtsalt üks kohalik suurima eelarvega seriaal, kuhu on püütud kunsti ka sisse sokutada ja suurele auditooriumile vast peale ei lähegi. Eks näis.

    Mulle meeldis enim see, et iga nägu, iga tegelaskuju oli karakter - seda jama meite seriaalides juba väga ei kohta...nu jah, egas ma neid väga pole vaadanud ka.

    Hetkel tundus, et esimene osa oli lihtsalt kiire ülevaade, et järgmistes osades sügavamalt asja kaeda.
    Harva on mõne seriaali esimene (ja ka teine või isegi kolmas) osa (siga) äge.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Datsun ja ülikonnad olid fine, Toomas Pisukese sõprade outfitid ka, aga laudadel laiutavate CRT monitoride kõrval flat-screen telekad seinal (1990ndad!), selgelt äratuntavalt hübriidbussis tehtud stseen (1990ndad!), WTCT logo majaseinal katusestseenis (1990ndad!)... Plot erroreid way liiga palju mu maitse jaoks.
      Aga sellega nõus, et teise osa vaatan kindlasti ära, päris loobumisvõitu esimese pealt ei anna.
      WTCT katusestseenis olid veel näha moodsad jahutuse välisosad ja vendi korstnad, eelmisel aastatuhandel nad kindlasti sellised välja ei näinud.

      Kommentaar


        Mõtle kui äge oleks vaadata Better Call Saul lõpuni enne BB'd? Kahju, et ma seda enam teha ei saa.

        BCS neljanda hooaja finale oli ikka väga võimas!

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Mõtle kui äge oleks vaadata Better Call Saul lõpuni enne BB'd? Kahju, et ma seda enam teha ei saa.

          BCS neljanda hooaja finale oli ikka väga võimas!
          Oli. Aga ikkagi on kogu sari selline coitus interruptus.

          Kommentaar


            Its all good, man. Huvitav kaua veel läheb, enne kui ristuvad teed BBga?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Its all good, man. Huvitav kaua veel läheb, enne kui ristuvad teed BBga?
              Üks hooaeg. Seda on öeldud.

              Kommentaar


                Vaatasin ka paljuhaibitud Panga ära. Muidu oli suht okei, välja arvatud pikad ja venivad peostseenid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Vaatasin ka paljuhaibitud Panga ära. Muidu oli suht okei, välja arvatud pikad ja venivad peostseenid.
                  jep. ma ei oska öelda, aga mu jaoks on natukene" üritame olla skandinaavia stiilis värk, aga kokkuvõttes, on ikka juustune tundus mulle. pigem kolm miinus. ei tekitanud vibe, et vaataks veel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    jep. ma ei oska öelda, aga mu jaoks on natukene" üritame olla skandinaavia stiilis värk, aga kokkuvõttes, on ikka juustune tundus mulle. pigem kolm miinus. ei tekitanud vibe, et vaataks veel.
                    Olen ka üritanud aastaid hakata vaatama mõnda kodumaist sarja ja peale esimest paari osa lihtsalt canceldan. Minumeelest see tase on niivõrd kehv, et see ei kutsu lihtsalt vaatama. 10 aastat tagasi kui olid Kelgukoerad, Ohtlik Lend, Kättemaksukontori esimesed hooajad jne, siis tundusid Eesti seriaalid kuidagi palju mahlasemad ja nauditavamad. Võibolla on põhjus selles, et välismaine Netflix on ära rikkunud, vanusega hindad teistmoodi ja võibolla olen ma ülekohtune, aga viimase 5 aasta jooksul ei ole Eestis reaalselt ühtegi vaadatavad seriaali ega filmi tehtud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      viimase 5 aasta jooksul ei ole Eestis reaalselt ühtegi vaadatavad seriaali ega filmi tehtud.
                      Whoa, whoa, whoaaaaaa ... hold your horses. Filme on ikka kohe päris palju tehtud, mis vaadatavad, mõned lausa head või väga head.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Whoa, whoa, whoaaaaaa ... hold your horses. Filme on ikka kohe päris palju tehtud, mis vaadatavad, mõned lausa head või väga head.
                        Võibolla sellega pingutasin üle lihtsalt endale ei meenu hetkel esimese hooga ühtegi head filmi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Võibolla sellega pingutasin üle lihtsalt endale ei meenu hetkel esimese hooga ühtegi head filmi.
                          Võib-olla sa pole siis kõige õigem mees asju hindama ka?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Whoa, whoa, whoaaaaaa ... hold your horses. Filme on ikka kohe päris palju tehtud, mis vaadatavad, mõned lausa head või väga head.
                            huvi pärast, et mis need head või väga head on? Üldjuhul filmidest satun alati mingi kunstilise hala otsa ja sarjadest viimati mõtsin meriväljat vaadata kuna tundus olema eesti segu x-files sarjast, kuid pühajumal kui halb see oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              huvi pärast, et mis need head või väga head on? Üldjuhul filmidest satun alati mingi kunstilise hala otsa ja sarjadest viimati mõtsin meriväljat vaadata kuna tundus olema eesti segu x-files sarjast, kuid pühajumal kui halb see oli.
                              Võib olla läks hästi hinge, kuna see Kaukaasia-temaatika südamelähedane, aga Mandariinid on üks tugevamaid filme, mida elus näinud.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Võib olla läks hästi hinge, kuna see Kaukaasia-temaatika südamelähedane, aga Mandariinid on üks tugevamaid filme, mida elus näinud.
                                Mandariinid valmis aastal 2013 ja ehk Nasfal seda ei arvestanud oma viie aasta sisse: 2014, 2015, 2016, 2017, 2018.*

                                * Nasfali õigusabikulusi toetas Põhiõiguste Kaitse Keskus MTÜ ja Keskkonnainvesteeringute Keskus.

                                Eks see maitsest sõltu, ise vaatan ka kodumaist toodangut tihti nagu külasanti, et on selline armetu aga ikkagi oma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X