Lehekülg 123, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2373113119120121122123
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 2460

Teema: TV Sarjad

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Dracula:
    1. osa - täitsa põnev
    2. osa - oh, päris lahe
    3. osa - misfakknüüd?
    Uus hooaeg - Johnny Sins. Teeb ära.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Umbre

Rumeenia sari taksojuhist kes tegelt saladuskatte all käib inimestelt võlgu välja nõudmas. Hea jõulumeelelahutus.
    Kolmanda hooaja lõpus peab tõdema, et tõeline HBO kvaliteetsari.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Netflix pealt "Messiah"

Vaatasin paari päevaga 1. hooaja ära ning mulle täitsa meeldis.
    Eks nimi vihjab üsna palju ja eks kogu seriaal ka ühe tegelase, keda nimega Al-Masih kutsutakse, ümber käibki. Tema muidugi peabki ennast kellekski kõrgemal olevaks ja see rahvast meelitab, aga loomulikult ei meeldi see julgeolekustruktuuridele ega ka kõrgemale võimule. Mõnes mõttes isegi natuke õpetlik, sest kedagi pimesi järgides võid ennast hiljem leida palju hullemast olukorrast või mõjutad selle tegevusega enda lähedasi.

Igatahes lõppes 10. osa niimoodi, et üritasin juba leida infot 2. hooaja kohta, mis paraku tõenäoliselt enne 2021 ei juhtu.

May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Messiah oli igati kobe vaatamine tõesti - ehkki kiirem tempo poleks paha teinud. Suhteliselt originaalne idee ja vähemalt polnud peategelasest imalat usukuulutajat tehtud ning müstika tema ümber jäi püsima.
    Veel üks äsja Netflixi jõudnud sari, mis esimese osa põhjal huvi pakkus, on Giri/Haji. Ühel ilusal päeval ehk leian aega sellega jätkata.
    Aga nüüd on lähenemas see rõõmupäev kui jätkub suurepärane Babylon Berlin.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Stephen Kingi materjalist värskelt tehtud The Outsideri kolm osa on ka päris okei olnud, eriti praegusel nigelal ajal. Vist oli HBO.
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

ETV2 peal siis "New Pope", mille erkaanile jõudmist võib pidada parajaks imeks, arvestades Eesti telekanalite senist praktikat. Sisu jõuab veel areneda, kaunis visuaal mõistagi püsib ning tissimeeter on täidetud vähemalt 3 osa jutti seni.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Netflixi Black Summer reanimeeris minu silmis küll allakäinud zombie-seriaalide žanri. Pinge, mis FWDis oli langemas ja WDis juba ammu kadunud, oli täitsa kenasti olemas, kirjutajatel polnud ka tahtmist mingit õdede Bröntede perekonnasaagat kirjutada ning värskendav on ka vaadata zombie seriaali, kus make-up aristid ei võitle omavahel, kellel pikemad. Jah, aeg ajalt on inimesed ikkagi liiga saamatud, aga see on vist tõele lähedam kui mõõkadega pähe raiumine. Kellele muidugi õlalt- värisev- kaamera ei sobi, ei peaks aega raiskama.
    Vaatasin selle nüüd ära ja no suurepärane! Absoluutne vastand TWD-le. Korrakski ei löödud lahti vaprate ja ilusate stiilis seebiooperit, tegelasi me tundma tegelikult ei saanudki. Selle asemel oli iga osa lühikesteks peatükkideks lahti löödud, mis kõik olid võimaluste piires single-cam long-take-shotid, mis kruvisid meeletult pinget ja samas tekitasid ka kohe arusaama, miks inimesed nii "lollisti" käituvad apocalypsises.

New York Timesi review

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma olen avastanud enda jaoks Uue Paavsti sarja etv 2 pealt. Polnud varem muidugi isegi kuulnud sellest aga kus meil parimad esimese hooaja vaatamise saidid on?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma olen avastanud enda jaoks Uue Paavsti sarja etv 2 pealt. Polnud varem muidugi isegi kuulnud sellest aga kus meil parimad esimese hooaja vaatamise saidid on?
    https://www.bestfreestreaming.com/

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

https://go3.tv/series/uus-paavst,serial-1024418

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Sulle meeldib vein, sa oled chillax, sa oled salliv, miks sa ise paavstiks ei hakka?

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sulle meeldib vein, sa oled chillax, sa oled salliv, miks sa ise paavstiks ei hakka?
    kardinalide kostüümid meenutavad Liverpooli liiga palju
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    kardinalide kostüümid meenutavad Liverpooli liiga palju
    Veits turtsatasin

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olen ses osas eriti huumorivaenulik inimene, et ma ei saa naljadest aru, aga What We Do In Shadows on üsna mitu naeru välja saanud. Eriti neetud müts ja takso.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Ma mõne Bojacki episoodi ajal mõtlesin, et näiteks Da Vinci ja Mozart oleksid teispoolsuses päris uhked, nähes, kui geniaalset kunsti ka 21. sajandil teha suudetakse. Kindlalt minu isiklikus seriaalide edetabelis 1. kohal (nt Fargo ja Narcose ees).
    Selle postituse jätkuks: BJ Horsemani kõige eelviimases osas lõi stsenaristil sisemine Puškin välja ning tõi sellega episoodile nt imdb-s hindeks 10.0. Pigem kipun arvama, et üsna teenitult.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Pakkumine on ahvatlev. Kuid pean tagasi lükkama, sest ma olen moslem.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Homelandi viimane hooeg tõotab tulla imeline

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

persse, kas seda exitit saab kuskilt subtiitritega või ei saa?

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

High Fidelity'st on tehtud 10x30min sari peaosas Zoe Kravitziga. 2 episodes in ...

pro-Kanye karakter ja Biggie Me and My Bitch on ehk suurimad muutused. see ongi siuke hea vorm, mille külge saaks hästi iga subkultuuri referentsid sisse tikkida.

-e- Produced by Questlove on vist parim kirjeldus. ja Zoe pisut siuke robotlik. imiteerib Cusacki selle asemel, et enda seest leida toon/intonatsioon?
    Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    persse, kas seda exitit saab kuskilt subtiitritega või ei saa?
    5 osa on, tiksub nädala kaupa või nii. 1337/piratebay uploader: [BRSHNKV]
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

grazie mille!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid