320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    +2x speedi peal äkki isegi kannatab.
    omajagu huumoriväärtust on nendel viidetel olnud, aga seekord nagu ei olnud naljakas.

    Kommentaar


      kusjuures BBga ma kerisin pea kõik Walti pere teema stseenid edasi, ränk yawn oli ju? BCS kohtukeissid on kõvasti intrigeerivamad.

      Kommentaar


        ma kerin tagasi hoopis aegajalt

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ma kerin tagasi hoopis aegajalt
          My man!
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            oot, sa vaatad ühte mingi 7 hooajalist seriaali otsast lõpuni mitu korda?
            No ma olen mingi kolme tüdruksõbraga kasvõi selle otsast lõpuni vaadanud. Neile on see esimene kord.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, ma mõtlen enda puhul:
              * BB vaatasin ma ära pärast sarja lõppu. Esimene kaks hooaega ei saanud päris käima, aga siis binge'sin kogu sarja paari päevaga ära
              * pärast seda olen viimase 8? aasta jooksul BB-d umbes viis-kuus korda vähemalt uuesti otsast lõpuni vaadanud.
              Breaking Bad'i viimane osa oli eetris 2013 septembris ehk 6,5 aastat tagasi. see tähendab, et oled vaadanud umbes korra aastas ära kõik 62 osa, mille pikkuseks reeglina 48 minutit ehk kokku umbes 3000 minutit ehk 50 tundi ehk natuke rohkem kui kaks ööpäeva ehk umbes 1/175 su elust viimase kuue aasta jooksul. tekib küsimus, et millal sa kõiki neid muid asju (filme vaadata, foorumisse postitada, tööd teha, naisi rebida) veel teha jõudsid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                Breaking Bad'i viimane osa oli eetris 2013 septembris ehk 6,5 aastat tagasi. see tähendab, et oled vaadanud umbes korra aastas ära kõik 62 osa, mille pikkuseks reeglina 48 minutit ehk kokku umbes 3000 minutit ehk 50 tundi ehk natuke rohkem kui kaks ööpäeva ehk rohkem kui 1/200 su elust viimase kuue aasta jooksul. tekib küsimus, et millal sa kõiki neid muid asju (filme vaadata, foorumisse postitada, tööd teha, naisi rebida) veel teha jõudsid?
                Nii hakkab päris kurb jah, kui mõelda...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  No ma olen mingi kolme tüdruksõbraga kasvõi selle otsast lõpuni vaadanud. Neile on see esimene kord.
                  Kas seda nimetatakse psühholoogiliseks vägivallaks? Nagu Hannes Võrno ja Eesti filmid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Kas seda nimetatakse psühholoogiliseks vägivallaks? Nagu Hannes Võrno ja Eesti filmid.
                    Breaking Bad pole Eesti filmid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      kusjuures BBga ma kerisin pea kõik Walti pere teema stseenid edasi, ränk yawn oli ju? BCS kohtukeissid on kõvasti intrigeerivamad.
                      Sama. Mul kadus ka BB mingi 3. või 4. hooaja vahel huvi ja mingi pool aastat ei vaadanud. Ja siis vaatasin edasi kuskilt ja viimane hooaeg oli juba amazing.

                      BCS vaatasin esimest osa ca 20 mintsa, panin kinni. Kuu aega hiljem (karantiin hehe) proovisin uuesti vaatama hakata, ja oli väga põnev. Peategelane James on palju sümpaatsem, kui Walt. Huumor on ka hea. Kuid kergelt jäi puudu viimane hooaeg, mis mingi x aja pärast alles välja lastakse. Tahaks juba näha.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Ozarki uue hooaja 9s episood ajas mind ausalt öeldes närvi. Sellest sarjast on ühtäkki mingi fkin seebiooper saanud. Selle Wendy venna teemaga tulistati küll endale jalga sel hooajal.

                        Kommentaar


                          Billions 5. hooaeg tuleb ülehomme. Tasub pensionifondi väljavõtted ja Baltika aktsiad valmis panna!

                          Kommentaar


                            Homelandi 8-ndas hooajas oli null tissi, seksi. Korra pandi läga. Samas regulaarselt õrritati lesbitsemisega. Ehk siis vaadake omal vastutusel.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Billions 5. hooaeg tuleb ülehomme. Tasub pensionifondi väljavõtted ja Baltika aktsiad valmis panna!
                              kust vaatad?

                              Kommentaar


                                Sorry vaan. Ei viitsi otsida neid postitusi, kuid need, kes ütlevad, et eraldiseisev sari Sauli’st on igav vms, on küll veidi imelikud. Mul hetkel viienda hooaja kümnes osa poole peal ning iga minut sellest on väga nauditav seni olnud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X