320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öösel siis Emmyd:

    Outstanding Drama Series - Homeland
    Outstanding Comedy Series - Modern Family
    Outstanding Variety Series - The Daily Show with Jon Stewart
    Outstanding Miniseries or Movie - Game Change

    Terve nimekiri siin. (uus link)

    Kommentaar


      Magic City

      50-ndate Miami, maffia, palju ilusaid (kes on suhteliselt palju riieteta), draama. Mida enamat veel sarjalt tahta. Päris hää.

      Kommentaar


        Mis selle Revolutioniga siis teha? Hakata aega panustama või...?

        Hea asi mis tulemas on võiks olla The Following Kevin Baconiga peaosas. Näis.

        Kommentaar




          Mina Revolutionile ega Last Resortile pikka iga ei ennusta. Piloodid vaatasin ära, rohkem ei viitsi aega raisata.

          Kommentaar


            Olen uue seriaali otsingul mida vaatama hakata. Panen mingid punktid maha ja võite soovitada midagi.

            Midagi põnevat, mille tegevus toimuks tänapäevases maailmas. Hooajas võiks koosneda 12 episoodist.
            Ulme eriti peale ei lähe. Boonus oleks see, kui episoodid lõppeks põneva koha pealt (a la dexter, PB), et oleks suurem motivatsioon kohe järgmine osa otsa vaadata.

            Hetkel on silma jäänud kaks seriaali, Suits ja Homeland aga jätan veel ukse praokile, et saaksite midagi lauale tõsta.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Homeland ja Suits on mõlemad väga vaadatavad.A kui pole näinud, siis Entourage on päris mõnna, muidugi esimesed hooajad on pikemad kui 12 osa.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Vaatasin Revolutioni ära.

                Mu füüsikateadmised on nullilähedased, aga "fakk igasugune loogika" on sarja loojate põhiline idee olnud.

                Lampi kaob kogu maailma elekter ära, lennukid kukuvad spiraalis alla ja järsku sõidavad kõik hobustega. Fakk loogika juba esimese mõne minutiga.

                A) Aurutehnoloogia oli ju hobuste ja elektri vahepeal???
                A.A) Inimkond on ilmselt nii heal tasemel, et suudaks vajaduse korral piisavalt kiiresti luua midagi, mis on aurutehnoloogiast parem, aga töötaks ilma elektri abita.

                TV-sarjast suurt loogikat taga ajada on muidugi mõttetus, aga antud sarja puhul karjub see loogika puudumine lausa näkku.

                Kuigi, vaatan veel teise osa ka ära, ehk suudetakse mingi põnev plot tekitada, et see loogika teisejärguliseks muuta. Esimene osa oli küll ümber põõsa peksmine minimaalse põnevusega.

                Edit: Karakterid on ka väga nõrgad või üle arendatud (Nate)... sarja põhikarakter muutub ka järjest häirivamaks.
                Last edited by Tanel; 28.09.12, 01:36.
                sigpic

                Kommentaar


                  Suits on hetkel uus hittsari. Ise pole näinud, aga kõik räägivad, et see on hea sari. Ning Raitsu poolt mainitud Entoruage on must see.
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    Ja eile öösel siis algas Fringe viies ja viimane hooaeg. Kes pole vaadanud varem, siis ei soovita ilma algusest hakkamata ka üldse proovida.

                    Kommentaar


                      Fringe läks eelmisel hooajal väga ulmeks ära (rohkem kui varem) ja ma ei viitsind enam vaadata.

                      Suits ja Homeland on mõlemad must see. Homeland just eriti, kuna sellesarnast pole mitte midagi kunagi olnud.

                      Daywalkeri kirjeldusele aga vastab ehk kõige paremini Breaking bad. Kindlasti ka Sons of Anarchy.

                      Ise vaatasin hiljuti Touch esimese hooaja ära ja täitsa meeldis isegi. Samas kui palju oleks vaadata olnud samal ajal asju, siis jätaks selle ka viimaseks.



                      Samuti kui meeldivad advokaadi sarjad, siis The Good Wife on väga hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                        Suits on hetkel uus hittsari. Ise pole näinud, aga kõik räägivad, et see on hea sari.
                        Mingi hetkeni päris huvitav tõesti. Kuni karakterid on värsked. Teisel hooajal kippus intriig vaikselt ära kustuma.
                        Nüüd on tagasi Treme, Homeland ja New Girl. Ei viitsigi hakata midagi uut otsima. Võib-olla millalgi hiljem. Too Revolution tundus esmapilgul parajalt õudne, aga ilmselt tuleb teda siiski vaadata.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Lisaks on tagasi Dexter, American Dad, Family Guy ja Simpsonid

                          Kommentaar


                            Olen ainus, kes Person of Interesti vaatab?

                            Uue hooaja esimene oli päris hea, eriti üks stseen osa keskel.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ei ole. Ma ei suutnud eelmine hooaeg ära otsustada kas meeldib või mitte ja nii jätkasin vaatamist. Minu arust on Person of Interest järjest paremaks läinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Olen ainus, kes Person of Interesti vaatab?

                                Uue hooaja esimene oli päris hea, eriti üks stseen osa keskel.
                                Ei sa ole. Uue hooaja esimest pole veel jõudnud vaadata. Mulle on ta algusest peale meeldinud, päris häid huumoritsitaate jookseb ka pea, et igast osast läbi. Seriaalid, mida veel vaatan/ootan: Homeland, Justified ja Shameless. Plaanis nüüd lähiajal Magic City ka ära vaadata, pilot kutsus igatahes tagasi vaatama, ju edaspidi näha ole.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X