320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    seda gay latiinot müüdi minu jaoks nagu superkangelast ja siis, kui viimases osas selgus, et asi on kõik täiesti tavaline, siis otsutasin, et ikka ei meeldi, kuigi kogu ülejäänud sõit oli meeldiv. tundub, et kogu raamat/sari oli tagant ette kirjutatud.
    põhimõtteliselt mu nägu 13RW viimast osa vaadates
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      põhimõtteliselt mu nägu 13RW viimast osa vaadates
      Esimene hooaeg?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Esimene hooaeg?
        yeah. teine on mul ka taustaks läbi tiksunud, aga ei mäletagi, mis selle kohta öelda. peale PSA'd lülitusin peamiselt twitterile vist. kohtupink oli muidugi teises hooajas ja teistsuguse pr strateegiaga. ei leidnud viisi, kuidas "Kaks tilka vett" teemasse postitada.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          South Parki uus hooaeg hakkas. Endiselt sitt. #cancelsouthpark

          Kommentaar


            Ikka on mingi all-season-long story ja see houmou pc principal teema?

            Kommentaar


              Allseason polnud, aga see principal oli alles ja osa oli kuidagi, noh, mage.

              Kommentaar


                Kuulge, kes vaatas siis jagage oma vaateid seriaali "Pank" esimese osa kohta.
                Soovitatavalt rohkem kui 1 sõnaga (hea/halb, geniaalne/pask jne) ?

                Tahaks ausalt teada mida inimesed väljaspool pangaseinu sellest arvavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kuulge, kes vaatas siis jagage oma vaateid seriaali "Pank" esimese osa kohta.
                  Soovitatavalt rohkem kui 1 sõnaga (hea/halb, geniaalne/pask jne) ?

                  Tahaks ausalt teada mida inimesed väljaspool pangaseinu sellest arvavad.
                  Pealiskaudne, külm, poosetav. Nagu halvemat sorti Eesti muusikavideo.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Segu "Sügisballist", "Püha Tõnu kiusamisest", "Novembrist" ja NO-teatri aritmeetilisest keskmisest. Koeralaip ja toores maks oli puudu ainult. Tarbetult teatraalsed karakterid (Eesti Panga juht näiteks), lohisevad süva-allegoorilised monoloogid, vahestseenid, ebaproportsionaalne osa kunstkenitlemist. Esimene osa võttis ootused maha, edasi saab minna kas paremaks või samamoodi. Teisel juhul jääb kolmas osa minust juba vaatamata.

                    Kommentaar


                      Muidu oli nagu enamvähem, aga tempo oli minu maitse jaoks ilmselgelt liiga kiire.

                      Sergo poes sõbrale "see on liitintress".
                      Pangainimene, kes kuuleb kõrvalt "sa tead, mis on liitintress. tule homme kell 9 panka tööle"
                      Sergo läheb kell 9 panka
                      Pangamees "oled sa seda tööd enne teinud?"
                      Sergo "ei"
                      Panganaine räuskab midagi
                      Pangamees "siin on sinu laud"
                      Sergo hakkab midagi tegema.

                      Vähe selline "oot, mis juhtus"? Ma muidugi finantsidioot ja ei saanudki aru, et mida need inimesed seal toas tegid. Mis olid riskid? Kust tuli kasv? Mille pealt tuli kasv? Miks kiire kasv oli halb? Et nende paariminutiliste peostseenide asemel võinuks olla mõned dialoogid (nt kasvõi kuradi töövestlus, kus kõik ära selgitataks, mis toimub). Ehk ägeda kunsti tegemise asemel oleks rohkem reaalseid ja usutavaid dialooge ära kulunud. Aga vaadates tegelaskujude teatraalsust (eriti kettasse ajas mindki see Dvinjaninovi tegelaskuju), siis usutavus polnudki eesmärk kui selline. Millest mul on kahju.

                      Võibolla eksin, aga taaskord üritatakse vist mingi ilgelt pikk ajavahemik kümne tunniga ära näidata. Üldiselt sarjad toimivad ikkagi selle pealt, et minnakse süvitsi, saad tegelaskujudest rohkem teada ja inimestele kaasa elada. Aga hetkel on selline kiire möll, et suht pohui on. Eks näis, kuidas edasi läheb.

                      Kommentaar


                        Lugesin mingit arvamusartiklit, kus autor oli näinud kolme esimest osa. Tema põhi etteheide oli samuti teatraalsus esimeses osas. Aga kuna järgmistel on teine rezhisöör, siis pidid need paremad olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Kuulge, kes vaatas siis jagage oma vaateid seriaali "Pank" esimese osa kohta.
                          Soovitatavalt rohkem kui 1 sõnaga (hea/halb, geniaalne/pask jne) ?

                          Tahaks ausalt teada mida inimesed väljaspool pangaseinu sellest arvavad.
                          Üldiselt meeldis. Paar kohta nagu liialt venis minu arust (näiteks lõpupoole olev klubis tantsimine). Algus oli ka ikka uskumatult deep . Mitu aju peaaegu, et järgi ei jõudnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Pealiskaudne, külm, poosetav. Nagu halvemat sorti Eesti muusikavideo.
                            Jep. Jäi arusaamatuks, miks mulle nende tegelaste või selle panga käekäik vähimalgi määral korda peaks minema. Rohkem ei vaata.

                            Kommentaar


                              Vara veel järeldusi teha selles suhtes kas edasi vaadata või mitte.
                              Esimese osa pealt ikkagi ootan ka järgmisi, kuigi nendin, et suurt muljet ei jätnud.
                              Pangahärra teatraalsus? Seda ei pannud üldse tähele, ilmselt selle tõttu, et kohaliku linateose puhul on see juba reegeltegelaskuju.
                              Pööran selliste sarjade puhul alati tähelepanu ajastutruule keskkonnale, seega Datsuni ja koleülikondade eest ainult plusspunktid!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Vara veel järeldusi teha selles suhtes kas edasi vaadata või mitte.
                                Esimese osa pealt ikkagi ootan ka järgmisi, kuigi nendin, et suurt muljet ei jätnud.
                                Pangahärra teatraalsus? Seda ei pannud üldse tähele, ilmselt selle tõttu, et kohaliku linateose puhul on see juba reegeltegelaskuju.
                                Pööran selliste sarjade puhul alati tähelepanu ajastutruule keskkonnale, seega Datsuni ja koleülikondade eest ainult plusspunktid!
                                Datsun ja ülikonnad olid fine, Toomas Pisukese sõprade outfitid ka, aga laudadel laiutavate CRT monitoride kõrval flat-screen telekad seinal (1990ndad!), selgelt äratuntavalt hübriidbussis tehtud stseen (1990ndad!), WTCT logo majaseinal katusestseenis (1990ndad!)... Plot erroreid way liiga palju mu maitse jaoks.
                                Aga sellega nõus, et teise osa vaatan kindlasti ära, päris loobumisvõitu esimese pealt ei anna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X