320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TV Sarjad

    Ma ei tea, kas siin on juba selline teema, kui ka on, siis nüüd on kaks.

    Milliseid sarju te siis vaatate. Ise sain endale Seinfeldi paar hooaega, ja päris hea on aega parajaks teha. See läheb huumori poolest sinna Sõprade ja Tuvikeste vahele.

    10X Prison Breaki ja Hero'st palun mitte postitada.

    #2
    Vot tubli töö, ammu mõelnud, et peaks selle teema ikka ära tegema.

    Minu arvutis on hetkel päevakajalised 'Californicationi' ja 'It's Always Sunny in Philadelphia' käimasolevad hooajad. Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.

    Aga kui keegi teab soovitada mõnd uut sarja, mis sobiks HBO suuuurepäraste 'Carnivale' ja 'Deadwoodi' järglaseks, siis oleks palunud küll.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Olen netist jäginud Smallville'i. Viimased kaks hooaega on tõeline saast olnud aga vaatan ikkagi.

      Kommentaar


        #4
        Kindlasti mida hetkel vaatamata ei jäta on Kaks ja pool meest ning FOX Crimest tulev J.A.G
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          Fox Life'i pealt "My Wife and Kids", samuti 18:30 TV 6 pealt "The Siiimpsooooooooooooooons".
          Netist olen Top Gear'i viimaseid hooaegu vaadanud.

          Kommentaar


            #6
            Kaks ja pool meest on suht nähtud kõik mis kanal2 pakub, aga siiski üke mu lemmikuid.

            Californication on tase.

            Veel. House ja vahepeal olen sunnitud Meeleheitel koduperenaisi vaatama, aga ega ei kurda ka väga, täitsa ok.

            Kommentaar


              #7
              Vaatan alati South Parki. Enne vaatasin alati The Shieldi. Kõiki osasid olen näinud ilmselt Allo Allol, A-rühmast ja Knight Riderist. Simpsoneid vaatan ka, kui ette satub. Family Guyst ei saa aru.

              Kommentaar


                #8
                püüan ikka top geari vaadata nii palju kui võimalik.

                Kommentaar


                  #9
                  Siin juba lisatud veel sarju mida vaatan: Simpsonid, Family Guy, Top Gear, Kaks ja pool meest.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Family Guyst ei saa aru.
                    Ma ka pigen ütlen, et Simpsonid >>>>>> Family Guy. Simpsonitele lülitan kui tean et see kusagilt tuleb, aga Family Guy-le mitte. Samas alles hiljuti sattusin Family Guy peale ja tihedalt tuli seal ikka sellist nalja et raske on midagi paremat loota.

                    Kommentaar


                      #11
                      Top Gear on sari?

                      Enda läbi aegade lemmikud on Miami Vice ja Oz, praegustest vaatan (kui teleri ette juhtun) House'i, Kelgukoeri, Simpsoneid ja Cobra 11't. Kodu keset linna vahel ka.

                      Neiu õhutusel olen hakanud Õnne 13-t jälgima, täitsa nitsevoo komöödia tegelikult. :P

                      Kommentaar


                        #12
                        plaan on lähiajal hakata vaatama freaks and geeks'i ja noh, the office'i usa versiooni peaks ka ikka ära vaatama.

                        Kommentaar


                          #13
                          family guy ja 2,5 meest

                          Kommentaar


                            #14
                            2 ja pool meest, Simpsonid, Dr House, ning aegajalt ka CSI kriminaliste ja konte. Bones isegi päris huvitav, in a way.

                            Kommentaar


                              #15
                              How I met your mother, The Big Bang Theory, Scrubs, It´s always sunny in Philadelphia on hetkel repertuaaris.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X