320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ehk siis, kui esimene hooaeg meeldis väga, siis teisega pole mõtet alustada?
    Eks kõik hinnangud ole ju ikkagi suures osas isiklikud.

    Mulle see sari meeldis ja olen kõik 4. hooaega ära vaadanud ja ootan ka viiendat, sest asi veel ei lõppenud.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Olen viimased paar nädalat vahelduva eduga vaadanud Netflixist Ozarki ja ei mõista miks sellel sarjal nii kõva haip on? Kuigi sarjal on palju häid momente siis pidevalt rikutakse need momendid karakterite idiootsete otsuste ja aina ebausutavamaks muutuva plotiga. Idee kohaselt peaksid kaasa elame perekond Byrdidele, aga minu jaoks on pereema Wendy kõige ebameeldivam karakter ja muutub isa osaga aian vastumeelsemaks(olen S2E8 juures).

      Väidetavalt peaks 3. hooaeg kõige parem olema ja saanud palju kiitust igal pool. Kuidas siin mõni ekspert arvab, tasub edasi veel vaadata ?

      Kommentaar


        Minu jaoks on Langmore ja Snell pered selle sarja tõmbenumbrid.

        Kommentaar


          Ozarki vaata muidugi edasi. Ja Wendy muutub sulle veel ebasümpaatsemaks.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ja Wendy muutub sulle veel ebasümpaatsemaks.
            Lumehelbekesed rsk, just sellist peaministrit oleks meil vaja. Aga Ozark jah väga hea, kui oled Ameerikas mujal, kui rannikul käinud siis naudid Snelle ja Langmore lugu palju rohkem. Real American heroes.

            Kommentaar


              Algselt postitas noname Vaata postitust
              Olen viimased paar nädalat vahelduva eduga vaadanud Netflixist Ozarki ja ei mõista miks sellel sarjal nii kõva haip on? Kuigi sarjal on palju häid momente siis pidevalt rikutakse need momendid karakterite idiootsete otsuste ja aina ebausutavamaks muutuva plotiga. Idee kohaselt peaksid kaasa elame perekond Byrdidele, aga minu jaoks on pereema Wendy kõige ebameeldivam karakter ja muutub isa osaga aian vastumeelsemaks(olen S2E8 juures).

              Väidetavalt peaks 3. hooaeg kõige parem olema ja saanud palju kiitust igal pool. Kuidas siin mõni ekspert arvab, tasub edasi veel vaadata ?
              Naljakas, aga täpselt samal maal. Kunagi oli vist BBga sama lugu, et pika puuga kõige ebasümpaatsem tegelane oli Skyler, kelle tõttu inimesed seriaalist vihaposte tegid. Järelikult hästi tehtud karakter. BB ozark ei ole, aga tugev küll.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Natuke edasi vaadates sain nüüd aru, et Wendyga tahetakse teha Walter White 2.0 naisversioon, aga tema evolutsioon tehtud natuke liiga rutakalt minu arvates. Aga nõus, et vihatud karakter võib olla ka väga hea karakter a la King Joffrey

                Breaking Badiga on paralleele tõesti. Ruth on ka pmst hillbilly Jesse Pinkman

                Kommentaar


                  Romelu Lukaku soovitusega tulev Power on põnev vaatamine, kuigi kohati minnakse asjadega üle võlli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Romelu Lukaku soovitusega tulev Power on põnev vaatamine, kuigi kohati minnakse asjadega üle võlli.
                    Epic oss confirmed

                    Kommentaar




                      Homelandi 11 episood, holy shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Homelandi 11 episood, holy shit
                        Ja oligi! Nii kiiresti lipsas mööda, et ma polnud kindel.
                        Õudne mõelda, et seda sarja on ainult üks osa veel. Aastaid selline armas kaaslane.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          Natuke edasi vaadates sain nüüd aru, et Wendyga tahetakse teha Walter White 2.0 naisversioon, aga tema evolutsioon tehtud natuke liiga rutakalt minu arvates. Aga nõus, et vihatud karakter võib olla ka väga hea karakter a la King Joffrey

                          Breaking Badiga on paralleele tõesti. Ruth on ka pmst hillbilly Jesse Pinkman
                          Ozark Ray Donovaniga sarnane minu arust, aga Ray Donovan on parem veits.

                          Kommentaar


                            Ma avastasin täiesti juhuslikult HBO-st sellise sarja nagu Ballers. NFLi mängijate, aga eelkõige agentide igapäevasest elust. Tundub väga realistlik. Karakterid on ka ägedad ja üldiselt mõnus vaatamine. Viies hooaeg pidi asja perse keerama, aga 3,5 hooaega on mul küll lennates läinud. Eks paistab, mis edasi. Pooletunnised episoodid on ka head. Täpselt parajad, mida söömise kõrvale vaadata.

                            Kommentaar


                              Fauda, natsijuudid teevad pahadele palestiinlasstele Gestapot. Vaatan teist hooaega, siiamaani meeldib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ma avastasin täiesti juhuslikult HBO-st sellise sarja nagu Ballers. NFLi mängijate, aga eelkõige agentide igapäevasest elust. Tundub väga realistlik. Karakterid on ka ägedad ja üldiselt mõnus vaatamine. Viies hooaeg pidi asja perse keerama, aga 3,5 hooaega on mul küll lennates läinud. Eks paistab, mis edasi. Pooletunnised episoodid on ka head. Täpselt parajad, mida söömise kõrvale vaadata.
                                Entourage on suht sarnane, ainult et naitlejatest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X