320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reede õhtul vaatasin siis Leegioni esimese osa ära, suht freaki Värk peaks mainima, seega raske veel öelda kui heaks see lugu kujuneb.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      American Crime Story: OJ simpson vs The people
      Siin sarjas oli vastupidi. Osatäitjate valik oli megatüütu. Travolta häiris, Gooding häiris, see põhitsikk häiris nii siin kui ka igas Horror Storys kus ta on jne. Aga samas tuleb muidugi kõvasti respekti anda- sisuliselt teadsin OJ Simpsoni keissi üsna üksikasjalikult ja ikka oli kaasahaarav. Saavutus omaette.
      sama. põhimõtteliselt. mu meelest OJ oli kirjutatud pasaks rolliks, Darden maksis ka dramatiseeringu eest makse, Travolta oli ise full retard (Shapiro rääkis päriselt kuskil kunagi sarnaselt tema esitusega?). Paulsoni Marciale jagan ise kiitust. aga jah, ootamatult hea oli. kiitused režiile ja kaameratööle.
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Sherlock (misiganes see viimane hooaeg on)
      See sari saab ka igaltpoolt sisse, aga pean möönma, et ma veel ei väsi. Kogu see pildiline pool on sarjal äge ja kui teise(?) osa tüütu "oh no, Sherlock flippis ära ja kõik on halvasti"" soigumine kõrvale jätta, siis läks sari üsna ludinal.
      sama. esimene osa oli meh.

      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Taboo (I hooaeg)
      Päris omapärane sari sesmõttes, et näitlejad ägedad (Hardy on Hardy ja see põhitsikk on suht seks), pildi süngus kickäss, lugu ise tundub meeldivalt müstiline ja pidevalt on tunne, et kui see sari käima läheb, siis tuleb sealt midagi suurt. Aga millal, kurat, siin sarjas midagi juhtuma hakkab? Või õigemine kas üleüldse hakkab. Suht kettasse ajab juba.
      more or less sama. voodoo on eemaletõukav. ei usu midagi suurt ... pigem jätan pooleli.
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Olen üritanud ka muid kiitust saanud komöödiaid vaadata (Fleabag, Atlanta nt), aga no mitte ükski ei kliki. Kui kellelgi on mõnda head soovitust, siis kuulaks huviga
      sama. Vice Principalsi esimese osa vaatasin ka ära ... läheb hiljem heaks?

      Edit: hakkas klikkima. ootan järgmist hooaega.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Goliath ja Billy Bob Thorton. Saibiss.
        Meeldis, et mõnus lühike ja midagi väga õhku ei jätnud. Näitlejatöö hea. Sarja lõpp jäi ainult kuidagi lahjaks.
        7/10 vms.

        Kommentaar


          Mad Men sai lõpuks vaadatud, kui lemmik sarjad on The Sopranos ja The Wire siis kohati on ka Mad Men tõeline nauding, aga kuidagi pikaks venis see asi ja vahepeal oli lausa tunne, et vaataks mingit seebikat. Sellegipoolest väga hea sari, palju häid näitljaid ja karakterid oli ka cuulid ja muidugi oli ka palju huvitavaid teemasid, aga top sarjade hulka päris ei mahu, top 20 sarjaga on tegu kindlasti.

          Kommentaar


            Marvel Agents of SHIELD eilne osa, mind = blown. IMDB reiting on hetkel 9.8

            Kommentaar


              Netfilxi/Marveli uus seriaal Iron Fist on lühidalt öeldes pask. Pikemalt täis pask.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Big Little Lies
                Lähedased inimsuhted on nii mürgised, et olen püüdnud alati neid miinimumis hoida. Mõnikord muidugi kahetsed seda kibedalt.
                Aga see sari rikaste ja ilusate kurjusest ja kurbusest on võrratult kirjutatud ja tehtud. Elegantne vaadata ning tunned, et dialoogil on tõepoolest sisu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Mulle ka Big Little Lies meeldis, aga eile armusin uude netflixi sarja, 13 Reasons Why, alguses mõtlesin, et liiga noortekas, aga see oli väga stiilne, muusika oli super, enamus peanäitlejad on ägedad ja tundub sellinne tõepärasem kui tavalised noorte draamad. Ja teema on muidugi super ja tegelikult ka väga tähtis. See on raamatu järgi tehtud, kahjuks ei tednud sellest, muidu oleks ehk ka omal ajal nooremana seda lugenud.

                  Kommentaar


                    Ma ei oska väga mingeid asju kasutada siin, aga KUI SIIN ON MÕNI PÕGENEMISE-PRISON BREAK FÄNN SIIS ÄRGE LUGEGE ALTPOOLT.










                    Kas tõesti inimesed vaatavad sellist sarja ajal kui kvaliteetseid asju tehakse niipalju. Mäletan, et lapsena essad kaks hooaega meeldisid ja viimased kaks olid jamad, tundub, et otsustati veel üks jama teha.

                    Lisaks araablastele peksa andmisele meeldis väga see autostseen, kus mingi vend sõitis sellele vanemale vennale kõrvale ja siis vajutas mingeid nuppe ja siis Lincolnil läks vist pidur katki ja gaas läks põhja ja siis ta sõitis mingi sajaga vette ja lendas esiklaasist välja ja mitte midagi ei juhtunud ja sai kohe edasi lammutada. Päriselt ka? See sari siis ongi suunatud 15 aastastele? Või see Lincoln superkangelane? Olen pettunud, et isegi natuke pole viitsitud. Kurb, samas mingi nostalgia pärast isegi mingi põnevus tekkis ja võibolla vaatan teise osa ka ära, aga nt kes imdb fännid on, siis ärge ennast sellel 9,7 hindel eksitada laske, mingi 6-7 pigem.

                    Kommentaar


                      Homeland suutis mind lõpuga ikkagi üllatada, väga hea. Aga vist hakkab vaikselt aitama ka - best before saab läbi. Ometi loen, et veel kaks hooaega ees. Viimastest nädalatest on mulle meeldinud The Good Fight: täiesti oma eelkäijaga võrdne kirjatöö.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Homeland suutis mind lõpuga ikkagi üllatada, väga hea. Aga vist hakkab vaikselt aitama ka - best before saab läbi. Ometi loen, et veel kaks hooaega ees. Viimastest nädalatest on mulle meeldinud The Good Fight: täiesti oma eelkäijaga võrdne kirjatöö.
                        Palju seda üldse tehtud on ja kas on mõtet vaatama hakata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Palju seda üldse tehtud on ja kas on mõtet vaatama hakata?
                          Good Fighti? 9 osa, esimesel hooajal tuleb veel üks. Teine hooaeg ka kindel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Good Fighti? 9 osa, esimesel hooajal tuleb veel üks. Teine hooaeg ka kindel.
                            Homelandi mõtlen.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Homelandi mõtlen.
                              Seda on lausa kuus hooaega.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Seda on lausa kuus hooaega.
                                Aga on hea või venib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X