Lehekülg 110, kokku 118 EsimeneEsimene ... 1060100106107108109110111112113114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 181 kuni 2 200, kokku 2358

Teema: TV Sarjad

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kõige intensiivsemalt klišeed täis teleosa ilmselt jah.
    Ah, ära hädalda. Ülilahe oli, kuigi lõpp oli veidi liiga lihtne jah.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

See on muidugi kummaline, et kihlveokontorite hinnagul on hooaja lõpu valitsejana kõige tõenäolisem - Gendry...

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Oleks midagi näha olnud, siis oleks ehk intensiivne ka olnud. Tuleb vist telekal heledus põhja keerata ja uuesti vaadata.
    Viimati muudetud Udupasun poolt : 29.04.19 at 20:59 Põhjus: Ahjaa, seda et lahingus kasutatud taktika oli nii loll, nagu George Lucas oleks teinud.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
    Oleks midagi näha olnud, siis oleks ehk intensiivne ka olnud. Tuleb vist telekal heledus põhja keerata ja uuesti vaadata.
    Mul on siiani monitor kõige heledama peal, kuna muidu polnud tõesti midagi näha.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma tõmbasin kardinad ette ja vaatasin telekast. heledust timmima ei pidanud. Aga üldiselt, öö ja värki, noh.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Pimedus mind ei häirinud kordagi. Pigem olen nõus Dannariga, et väga intensiivne osa, kuid oleksin samuti oodanud mingisugust plottwisti või huvitavamat lõpplahendust. Üllatusi praktiliselt polnud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

phoenix marie semi-ok, aga see kuradi LARP teema võiks küll siin spoilerites olla:

1: juhuks kui kunagi ka full pedeks hakkan.
    2. et ei peaks seda iba lugema.

täiseas mehed vahivad mingeid draakoneid ja siis kirjutatakse foorumisse ka veel? mingi reality check oleks vajalik.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    phoenix marie semi-ok, aga see kuradi LARP teema võiks küll siin spoilerites olla:

1: juhuks kui kunagi ka full pedeks hakkan.
    2. et ei peaks seda iba lugema.

täiseas mehed vahivad mingeid draakoneid ja siis kirjutatakse foorumisse ka veel, mingi reality check oleks vajalik.
    Ise täiseas mees aga peab kõike kommenteerima, krdi kaerahelbeke selline.
    Kedagi ei huvita sinu arvamus vanaisa, võta tablad sisse ja kobi konkusse kerra.

Mulle ka paljud asjad ei meeldi või ei mõista kellegi muusika/filmi/sarja maitset aga ma ei käi kiunumas ning tühja kõvatamas. Võtan teadmiseks, et inimesed/maitsed on erinevad ja liigun edasi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ise täiseas mees aga peab kõike kommenteerima, krdi kaerahelbeke selline.
    Kedagi ei huvita sinu arvamus vanaisa, võta tablad sisse ja kobi konkusse kerra.

Mulle ka paljud asjad ei meeldi või ei mõista kellegi muusika/filmi/sarja maitset aga ma ei käi kiunumas ning tühja kõvatamas. Võtan teadmiseks, et inimesed/maitsed on erinevad ja liigun edasi.
    miks solvud nüüd niimoodi? mis tühja kõvatamas ja kiunumas? vaata kella "kaerahelbeke". ma järgmine kord panen spetsiaalselt sinu jaoks smailid ka lõppu kui soovid. panen seekord ka : D

p.s. Pints, sa muidu ok vend aga ise lendad ka full retardi time and again mingi random OT joigi peale mingi intrinsic hoiakute pärast. et nendest tablade soovitustest - võime arutada, ilmselt oskan paremaid soovitada. smail ka : )

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

miks solvud nüüd niimoodi? mis tühja kõvatamas ja kiunumas? vaata kella "kaerahelbeke". ma järgmine kord panen spetsiaalselt sinu jaoks smailid ka lõppu kui soovid. panen seekord ka : D
    On ju kõvatamine, kui arvad et "täiseas meestel" ei kõlba selliseid asju vaadata nagu oleksid ise mingi eriti õige isane. Ei solvunud, püüdsin samas "toonis/stiilis" sulle vastata

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    On ju kõvatamine, kui arvad et "täiseas meestel" ei kõlba selliseid asju vaadata nagu oleksid ise mingi eriti õige isane. Ei solvunud, püüdsin samas "toonis/stiilis" sulle vastata
    kordan veelkord, et kõikidele oleks selge - täiseas meestele ei kõlba draakoneid vaadata, aga Phoenix Marie on semi-ok!

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Oh, Dr Noormann, kus küll võiks tutvuda täisealisele mehele lubatud tegevuste täisnimekirjaga? Aita, palun!

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    kuid oleksin samuti oodanud mingisugust plottwisti või huvitavamat lõpplahendust. Üllatusi praktiliselt polnud.
    Soovitan Õnne 13 vaadata, seal on praegu väga põnev - Mare Peterson on vangis! Ja kõik muu ka loomulikult.
    GoT viimane meeldis mulle väga. A mis seal hea ja halva võitluse grande finales üllatada? See kõik on ilmselt alles tulemas.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Seni on GOT olulised ja mdavttu asjad ikka kambrites ära tehtud, mitte lahinguväljadel. Kolm osa enne sarja lõppu pooled põhitegelased ära lasta tappa, tõmbaks lõpuintriige oluliselt koomale. Selles osas mu meelest loogiline.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

pask oli jah. väga üllatav on sellele mingit kiitust lugeda.

kõige intensiivsem GoT osa ja põhimõtteliselt kõik jäid ellu? (!) ainuke tõsine casualty on Visserion? (off screen death?) vähemalt pooled põhikarakterid oleks pidanud ära koristama, et mingigi pinge tekiks.

ka mulle oli liiga sogane/tume. ootasin mingit magic spelli lõkke võistkonnalt. noh paremat, kui see Melisandre kaevikutega. miks ta üldse siis ellu jäi, et pärast lissalt kõngema minna? Arakhide süttimine oligi vist ainuke hea koht selles osas.

ja nagu mainitud see 7 hooaega eelmängu ja selline lõpp oli täielik pask. kui üldiselt sai ikka andeks antud, et rahaliselt raske seda surnute armeed rohkem näidata, kui iga hooaja viimases osas, siis nüüd tuli küll asi liiga lihtsalt. osaliselt häirib muidugi teadmine, et kolm osa on veel - ehk ilma selleta oleks võinud pinge tekkida. näidata Aryat viskamas terariistu kolmest kolm oravale silma ja siis kõige otsustavamal momendil muuta ta Carl Lewiseks(?!). kes Sand Snakes Writers Guild'ist sellega lagedale tuli?

Jorah on nüüd ametlikult seeria kõige retsim mõõgavend? ainuke ellujääja esimesest lainest ja siis teise ülestõusu ajal endiselt väljakul efektiivselt vehkimas? see oli mildly interesting.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma siin mõtisklesin. Et sellega olen ma nõus, et sisu järgi ja dramaatilisuse huvides oleks olnud kindlasti raputavam, kui keegi põhitegelastest oleks lambist surma saanud. Ja et 7 hooaega ootamist ja et siis öökunn nii muna on, oli veidi nõrk. Aga mulle meeldis kuidas see osa oli kokku pandud ja kuidas see töötas. Et pinge ja tempo oli koguaeg täisgaasi peal ja esimese veerand tunni järel pidin ma tegema väikse pausi, kuna see oli nii freaking intensiivne. Ja see Arya põgenemine koridorides oli umbes sama vinge, kui omal ajal Alien3 lõpujooks. Ehk episoodina eraldi oli tegu täiesti megaosaga. Sarja üldkokkuvõttes tõmbas väikese antikliimaksi liiga vara sisse, aga sama tunne oli mul ka BB neljanda osa lõpus ja oi, kus ma eksisin.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

kordan veelkord, et kõikidele oleks selge - täiseas meestele ei kõlba draakoneid vaadata, aga Phoenix Marie on semi-ok!
    No aga pane pihensit edasi oma fööniksiga ja luba mul draakoneid vaadata. Paps.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    pask oli jah. väga üllatav on sellele mingit kiitust lugeda.

kõige intensiivsem GoT osa ja põhimõtteliselt kõik jäid ellu? (!) ainuke tõsine casualty on Visserion? (off screen death?) vähemalt pooled põhikarakterid oleks pidanud ära koristama, et mingigi pinge tekiks.

ka mulle oli liiga sogane/tume. ootasin mingit magic spelli lõkke võistkonnalt. noh paremat, kui see Melisandre kaevikutega. miks ta üldse siis ellu jäi, et pärast lissalt kõngema minna? Arakhide süttimine oligi vist ainuke hea koht selles osas.

ja nagu mainitud see 7 hooaega eelmängu ja selline lõpp oli täielik pask. kui üldiselt sai ikka andeks antud, et rahaliselt raske seda surnute armeed rohkem näidata, kui iga hooaja viimases osas, siis nüüd tuli küll asi liiga lihtsalt. osaliselt häirib muidugi teadmine, et kolm osa on veel - ehk ilma selleta oleks võinud pinge tekkida. näidata Aryat viskamas terariistu kolmest kolm oravale silma ja siis kõige otsustavamal momendil muuta ta Carl Lewiseks(?!). kes Sand Snakes Writers Guild'ist sellega lagedale tuli?

Jorah on nüüd ametlikult seeria kõige retsim mõõgavend? ainuke ellujääja esimesest lainest ja siis teise ülestõusu ajal endiselt väljakul efektiivselt vehkimas? see oli mildly interesting.
    Arthur Dayne, Barristan Selmy, Jaime Lannister (2 käega) ja Jorah Mormont peaksidki kõige retsimad mõõgavennad olema.
    Jorah ju kuulus ka Golden Company ridadesse kunagi. Raamatus on ta isegi osavam, kui ekraanil näidatu.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Line of Duty s5e4 oli parem kui GoT s8e3!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud