320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust Gomorrat striimida saab?

    Kommentaar


      Kust Gomorrat striimida saab?
      Kunagi oli Netflixis, vahepeal oli Amazon Primes, aga muidu pmst googleda ja leiad mingi saidi. Piraadisadam aiatab muidugi ka

      Kommentaar


        Algselt postitas tarry Vaata postitust
        Samal ajal Gomorra läheb järjest paremaks ja paremaks....Vaadake parem seda!
        neljas ikka väga meh. surematu filmist võib veel õnnelik peer tulla, muidu ennustan, et õhk otsas.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Aga Okupeeritud? kahjuks kanal 12 lehel võimalik vaid kahte viimast osa, aga tahaks esimest hooaega
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ma vaatan ainult Narcost ja Billionsit - ehk kus raha liigub ja võim on ülim. Mingitele vaeste jebimistele ei viitsi kaasa elada, BB ja itaalia urkad jne. John Snow nagu lubaks, aga siis selgus, et tegu muinasjutuseriaaliga

            Kommentaar


              Gomorra esimesed hooajad meeldisid väga, aga ühest hetkest hakkas tunduma, et sarja tegevus käib ringiratast. Ehk siis pärast "lõpplahendust" algab kõik jälle nullist ja seda kraami annaks vajadusel lõpmatuseni edasi teha. Pisut nagu seebikas. Sellest hetkest hakkas ka huvi langema.

              Ps. Viimast hooaega ei ole viitsinud vaadata. Võib-olla see lükkaks minu nägemuse ümber.

              Btw, USA sarjade kriitika tundub küll naljakas. Arvestades kui palju kvaliteeti sealt on tulnud ja tuleb.

              Kommentaar


                mida siis järgmisena vaadata. gomorra? narcos? mulle ka meeldib raha liikumine, võim ja ilusad libud. narcos

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  neljas ikka väga meh. surematu filmist võib veel õnnelik peer tulla, muidu ennustan, et õhk otsas.
                  Neljas on vrd eelmistega nõrgem jah, üldiselt muidugi stiil "tapame kõik maha" muutub kiiresti väsitavaks ka, hullemgi, et sari muutub etteaimatavaks vrd GoTi alguse (?) fenomen, et nobody is safe lähenemine.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99
                    inglise keeles, vahepeal tuleb po russki sisse, aga harva. üldiselt, viimase aja üks parimaid sarju. aga mu maitse muidugi erinev keskmisest draakonikiimlejast!
                    Ütleme nii, et kerge hirm on viimase osa ees, et kas suudetakse pekki keerata (tegelikult pigem mitte... parem karta). Ja esmane tõrge inglise keelse dialoogi ees on nagu väga hästi sisse istunud, et pigem sobib vägevalt.

                    Detailid on ikka väga hästi timmitud. Väga hästi. Isegi see on paigas, et pealikud kimuvad filtrit ja teised paberit.

                    Väärt kraam need mini-seriaalid.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Chernobyl - ütleme nii, et ülitäpsete detailideni välja ja näitetöö otsa, pole paha. Ilmselgelt parim palsam koos Brightburniga GoT ootamatult lihtsa ja puisele lõpule (samas ei ole petitsioonidele allkirju jaganud).
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        thread e01

                        Kommentaar


                          Tsernobõli eksperdina on mulle sari senimaani väga meeldinud. Alguses enne vaatama hakkamist kartsin, et inglise keelt häirib, kuid tegelikult ei pannud tähelegi kuna näitlejatöö on väga hea.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            Tsernobõli eksperdina on mulle sari senimaani väga meeldinud. Alguses enne vaatama hakkamist kartsin, et inglise keelt häirib, kuid tegelikult ei pannud tähelegi kuna näitlejatöö on väga hea.
                            Tšernobõli ekspert?Palun valgusta lähemalt!

                            Kommentaar


                              Chernobyl oli jah päris tummine kraam. Hype oli põhjendatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Chernobyl oli jah päris tummine kraam. Hype oli põhjendatud.
                                Viimane osa töötas ka suurepäraselt. Puust ja punaseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X