Lehekülg 132, kokku 133 EsimeneEsimene ... 3282122128129130131132133 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 621 kuni 2 640, kokku 2643

Teema: TV Sarjad

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Nimi ja kanal?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Nimi ja kanal?
    Kindlat kanalit ei ole, üle kannavad kõik peamised meediaväljaandjad. Peaosades Martin Helme, Ülle Madise ja Paul Keres. Villu Kõvel ka kõrvalosatäitjana oluline roll mängida.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Netflixist on midagi head vaadata mis mõtted mujale viiks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    see Marcella vast piisavalt ok, et viib mõtted mujale, aga midagi ülivaimustavat ka ei ole.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Warrior Nun oli hea, Alba Baptista

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Liiga peen huumor

e: plasticule

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Norsemen

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    mõned mis sai kodus olemise ajal läbi vaadatud

Banshee - An ex-con assumes the identity of a murdered sheriff in the small town of Banshee, Pennsylvania, where he has some unfinished business.

Kui The Shield mu all time lemmar, siis Banshee selle esikoha omale võtnud. Hea tasakaal politsei olemise ja kohaliku kasiino röövimise vahel. Transvestiidist ninja-häkker parim tegelane sarjas.
    Banshee on fucking awesome! Vaatasin kolmandat korda algusest lõpuni ja mõne aasta pärast jälle!

Mõnumeeter 10 - tisse näeb vähemalt igas teises osas ja naised on ilusad!
    Valumeeter 10 - pead lendavad sõna otseses mõttes ja kaklusstseenid on nii hästi koreografeeritud, et ei peagi haigutades telefoni poole vaatama nagu tavaliselt vaid vastupidi, tekitavad reaalselt pinget.
    Ajumeeter - realistlikkust oodata ei tasu, aga samas midagi hinge kriipima ka niiväga ei jää, et seda selles loodud maailmas juhtuda ei saa vms. Aga algusteema ajal kuvatakse väikseid mõistatuspildikesi ekraanile, mis spoilerdavad tulevat osa justkui, kuid ega nendest enne aru ei saa, kui see koht kätte jõuab, mis on omamoodi äge ajugümnastika.

+ Kõige parem theme song ever, millest üle kerida ei saa https://www.youtube.com/watch?v=g5Afk39ucIE

Telia HBO-s on see olemas, kel võimalus.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Banshee on fucking awesome!
    yo tänks soovituse eest, vaatasin 2 esimest osa ära, jätkan lähiajal järgmistega. Peategelane on Shea Whigham-light muidugi ja näeb ka üldiselt välja, nagu Eesti ehitaja

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    yo tänks soovituse eest, vaatasin 2 esimest osa ära, jätkan lähiajal järgmistega. Peategelane on Shea Whigham-light muidugi ja näeb ka üldiselt välja, nagu Eesti ehitaja
    Pidin googeldama, kes see on sihukene, aga ma boardwalk empiret ei jaksanudki kaua vaadata. On see ikka oma aja investeeringut väärt, arvestades, et peaky blinders näiteks mulle ei sobi üldse?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Pidin googeldama, kes see on sihukene, aga ma boardwalk empiret ei jaksanudki kaua vaadata. On see ikka oma aja investeeringut väärt, arvestades, et peaky blinders näiteks mulle ei sobi üldse?
    peaky blinders ja BWE on öö ja päev

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

ega ma ei ole kumbagi vaadanud, ma üldse väga kehva seriaalivend - Billionsit proovin ikka vaadata samas.
    Aga Shea on mänginud hulgaliselt filmides igast tentsikuid, aseministreid jne, huvitaval kombel on ta 2020.a. film The Quarry suht sama süžeega nagu Banshee. Tundub, et lõpuks on välja murdnud kõrvalosadest.

Algupärane

Banshee on fucking awesome! Vaatasin kolmandat korda algusest lõpuni ja mõne aasta pärast jälle
    võtsin Bansheest ja Strike Backist lähtuvalt ülejäänud Cinemaxi tooded sarjad ka ette. Õnneks ei ole palju ja hooaegu pole hulgi, et jõuab ära vaadata ja hinnata. Siiani täiesti lootustandvad asjad

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

"Uue aja asjad" on lahe maallaste kraam.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ted Lasso on täitsa kena vaatamine olnud, soovitan.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Veel üks äsja Netflixi jõudnud sari, mis esimese osa põhjal huvi pakkus, on Giri/Haji. Ühel ilusal päeval ehk leian aega sellega jätkata.
    Giri/Haji on tore kraam. Täpsemalt - seal on kõike. Tekkis huvi, eks? Aga jah - kohati vaataks nagu muru kasvamist, siis komöödiat, siis mungakloostri klassiõhtut, siis tapatalguid jne. Lühidalt - pange silm peale.
    Ja kui muidu huvi ei tekkinud, siis imdb's on Plot Keywords: lesbian daughter
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ei mäleta (otsida ka vist ei oska), kas HBO The Watchmen on siit läbi käinud. Looja ja kirjutaja kõndis oma ajast (küll aastakese, aga siiski) ees. Eks seda ennustatavust ühiskonna tajuvuse ja allhoovuste järgimisega saavutatakse, antud juhul on seda ikka ülihästi tabatud. Rassiliste eelarvamustega inimestele muidugi ei soovita, vaevalt et seriaal midagi neis eelarvamustes muudab, lihtsalt raiskate oma aega.
    Muidugi eriline kiitus veel seriaali muusika eest, next level.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Cobra Kai https://www.imdb.com/title/tt7221388/

Kuigi ma olen Karate Kidi põlvkonnast ja seda filmi vaadanud kümneid kordi siis olin selle Cobra Kai suhtes skeptiline ja mõtlesin et milleks on vaja vanale asjale elu sisse puhuda. Seda suurem heameel oli näha, et tegelikult on päris hea asjaga valmis saadud. Sarja tempo, muusika ja lihtne jälgitavus on meeldinud ka teistele vaatajatele ja IMDB hinne 8,8 on "noortesarja" kohta hea saavutus.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Ei mäleta (otsida ka vist ei oska), kas HBO The Watchmen on siit läbi käinud. Looja ja kirjutaja kõndis oma ajast (küll aastakese, aga siiski) ees. Eks seda ennustatavust ühiskonna tajuvuse ja allhoovuste järgimisega saavutatakse, antud juhul on seda ikka ülihästi tabatud. Rassiliste eelarvamustega inimestele muidugi ei soovita, vaevalt et seriaal midagi neis eelarvamustes muudab, lihtsalt raiskate oma aega.
    Muidugi eriline kiitus veel seriaali muusika eest, next level.
    ma ei saanud suht kellagi aru. visuaalselt ilus, aga vajas keskendumist, mida mul polnud või muud lisainfot. seletusvideod ka kuskil youtube "watch later" listi tuhandepealises meres alla vajunud.

Westworldiga oli mul pisut samamoodi. teine hooaeg oli pasam. nüüd lugesin, et seal hakati mäda panema ka - prooviti üllatada inimesi redditis, kes ennustused sisse laksinud.

The Last Panthers pole keegi tsekanud? soovitate?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud