320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Tõesti hea ja Natasha on üks kuulimaid tšikke maailmas. Tasub intekaid ka vaadata, päris meeltlahutav. Aga uudis, et teine hooaeg tuleb on küll kulmukergitav. See oli täpselt nii pikk kui vaja ja igasugune edasi tegemine on väntsutamine.
    mmmm ... mulle jäi ikka tunne, et sealt ootaks edasi arendamist. kuhu? pole õrna aimugi.

    ja intekaid panin ka oma (varsti neljakohalisse ) watch listi. speaking of which - tegelase nimi oli hoopis Nadia. Comaneci järgi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Siiski tasub "The Familyt" vaadata kriitilise pilguga ning kõike seal mainitut mitte puhta kullana võtta. Filmitegijad on siiski kasutanud päris palju enda oletusi, mistõttu võib arvata, et reaalsuses on organisatsiooni mõjuvõim väiksem kui suure skandaali puhumiseks seda näidata üritatakse.
      eee ... väga viisakates/leebetes toonides oli see ju. liigset vandenõuteooriat ei olnudki, momeelest. ehk mõne fotodele-fokuseerimise stseeni oleks võinud välja lõigata. aga isegi lõpetati tüüpide enda kaitsekõne/pr'iga.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Rick and Morty 4. hooaja ootuses https://gadgetfreeks.com/rick-and-mo...-need-to-know/ avastasin, et vahepeal on Final space 2. hooaeg praktilisel tervenisti väljas. (Paar osa veel tulemas).

        Kommentaar


          Oli palju vaba aega ja sai ära vaadatud nii mõndagi.
          Stranger Things 3 - ei olnud kohe üldse.
          Better Call Saul - meeldis. Viimane hooaeg isegi väga.
          When they see us (vist oli nii see pealkiri) - ok
          O.J. Simpsoni lugu - ok
          Black Mirror - olin kuulnud, et on hea, aga kuidagi oli ta mul vaatamata ja ei tabanud õiget momenti vaatamiseks, aga no kurat, igati tip-top.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            3 tunni pärast Hawaii Five 0 S10E01 premiere! woop woop, popkorn ja jäätis varutud. absoluutne lemmiksari selles feel-good sarjade kategoorias, kus väga mõtlema ei pea ja näeb naisi ja randa ja päikest ja värki.

            üldiselt aga 2019. a sügise kava vaadata suht kurb. ei tea, kas asi on vaikselt hiilivas vanuses, kuid... kui veel 4-5 aastat tagasi sai töölt koju tuldud ning pea iga päev sari või 3 oli ootamas, siis nüüd nagu väga enam ei olegi... jõhkralt pressib ikka igast sci-fi, fantasy ja horror värki peale...

            Vähe on aga midagi vähe sisulisemat. no a la billions esimesed hooajad või house of cards jne...

            yellowstone vist ple mainitud siin. kevin costner ja hobused ja värki. tisse ka omajagu.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Vähe on aga midagi vähe sisulisemat. no a la billions esimesed hooajad või house of cards jne...
              Succession pole siin keegi vaadanud? mul see ootel.

              Billions on päriselt legit? olen isegi ühest auväärsest allikast veel seda kuulnud, et klassifitseeritakse valesti lõdvaks. (nagu ka enda pealiskaudne mulje)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                üldiselt aga 2019. a sügise kava vaadata suht kurb. ei tea, kas asi on vaikselt hiilivas vanuses, kuid... kui veel 4-5 aastat tagasi sai töölt koju tuldud ning pea iga päev sari või 3 oli ootamas, siis nüüd nagu väga enam ei olegi... jõhkralt pressib ikka igast sci-fi, fantasy ja horror värki peale...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Succession pole siin keegi vaadanud? mul see ootel.

                  Billions on päriselt legit? olen isegi ühest auväärsest allikast veel seda kuulnud, et klassifitseeritakse valesti lõdvaks. (nagu ka enda pealiskaudne mulje)
                  no billions on kindlasti kergem vaatamine kui seda on house of cards, kuid kui natukenegi mingi finantsteema jms huvitab, siis on suht kindlalt vaja vaadata. ilmselt saab 1-2 osaga selgeks, kas meeldib väga või ei meeldi üldse.

                  Kommentaar


                    Mindhunter s02 läks üsna libedalt.
                     
                    zelee, sul eraldi nimekirja fail ka?
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    House of Cards ka listis. nagu ka Filth[film]. Wolf of Wall Street'is oli ka või oli seal ainult küünal mehe peppus?

                    peaks foorumisse sellekohase teema tegema?


                    sellele jutti kuulasin Atlanta Monster podcasti ka ära. siuke hea ja Investigation Discovery/youtube vandenõu vahepealne. pigem hea. Mindhunter, John Douglas, lisa osa läks ühest hetkest väga segaseks. vist lõigati küsimused ära. samade tegijate Up and Vanished tundub huvitavam oma reaalsete tulemuste tõttu. eks näis. üldiselt oli teema mulle imelikul kombel tuttav. isegi Minhunteris tundsin Wayne'i ühel laiba otsimisel ära.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Queen Of The South on tõenäoliselt kõige halvem seriaal, mida olen vaadanud kõik hooajad.
                      Lisaks tüütutele kordustele (sõnad, hoiakud, käitumised), arusaamatutele kõikumistele... on tegemist narko-bisneks seriaaliga, kus kordagi pole tissi näidatud. Nelja aasta jooksul null tissi!
                      Ja sealt käivad läbi mehhiklased, kolumblased, venelased, kuubalased, aafriklased, jänkid...keine titties! Zii-roo!
                      Aga ikkagi vaatan. Lollakas.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Queen Of The South on tõenäoliselt kõige halvem seriaal, mida olen vaadanud kõik hooajad.
                        Lisaks tüütutele kordustele (sõnad, hoiakud, käitumised), arusaamatutele kõikumistele... on tegemist narko-bisneks seriaaliga, kus kordagi pole tissi näidatud. Nelja aasta jooksul null tissi!
                        Ja sealt käivad läbi mehhiklased, kolumblased, venelased, kuubalased, aafriklased, jänkid...keine titties! Zii-roo!
                        Aga ikkagi vaatan. Lollakas.
                        Peale breaking badi on kõik narko bisness seriaalid crap. Latt aeti lihtsalt nii jõhkralt kõrgele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Succession pole siin keegi vaadanud? mul see ootel.

                          Billions on päriselt legit? olen isegi ühest auväärsest allikast veel seda kuulnud, et klassifitseeritakse valesti lõdvaks. (nagu ka enda pealiskaudne mulje)
                          vaatasin kiirelt successioni ka tegevuste kõrvale kuni homse osani ära. semi-legit (skaalal, et billions on legit). esimesed paar osa muljet ei avaldanud, kuid kuidagi arenes välja okeiks. ilmselt seepärast, et sarja teemat vaadates ootused vähe teistsugused ning eeldasin, et tegemist rohkem sisule ja sügavusele rõhuva sarjaga. Reaalsuses aga naersin ilmselt rohkem kui parimate sitcomide vaatamise ajal. Mitte, et komöödiaga tegemist, vaid osad karakterid on isegi väga kenasti välja kukkunud.

                          kvaliteedi mõttes jääb billionsile kõvasti alla, aga ajaviitevaatamiseks väga okei. imellikul kombel on season 2 on senimaani aga parem olnud kui s1. imdb rating 8,0. huumori ja karakterite võtmes kindlasti, tervik päris seda välja ei kanna, puhtalt sisu osas not great not terrible.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            üldiselt aga 2019. a sügise kava vaadata suht kurb. ei tea, kas asi on vaikselt hiilivas vanuses, kuid... kui veel 4-5 aastat tagasi sai töölt koju tuldud ning pea iga päev sari või 3 oli ootamas, siis nüüd nagu väga enam ei olegi... jõhkralt pressib ikka igast sci-fi, fantasy ja horror värki peale...

                            Vähe on aga midagi vähe sisulisemat. no a la billions esimesed hooajad või house of cards jne...
                            See-eest on minusugustele komöödiasõpradele küll omajagu kütet tulevas hooajas -

                            Välja on tulemas uued hooajad BoJack Horsemanile (nagu eile teada sain, jääb 6. hooaeg seriaali jaoks viimaseks; release date 25.10 I pool ja 31.01.2020 II pool). Lõpplahenduse leiab ka Schuri (Office, Parks and Rec, Brooklyn Nine Nine) värskem sari The Good Place . Schurist rääkides siis Brooklyin Nine Nine ja Peralta naasevad ka uue aasta alguses juba 7. hooajaga. Kosmilise huumori fännide piirituks rõõmuks võiks eeldada kusagil novembri jooksul ka 4. hooaega Rick and Morty'le. Veidi kauem peavad kannatama tumedama huumoriga vürtsitatu sõbrad / teised Bill Haderit komöödiageeniuseks pidavad tegelased, sest eelduslikult Barry 3. hooaeg võiks ekraanidele jõuda kusagil märtsi jooksul.

                            Ilmselt midagi väga väärt kraami jätsin veel välja ka.

                            Muidu hakkasin nädalavahetusel vaatama Fleabag'i mis on ikka väga ehe ja värske kraam. Olin treileri ja lühikirjelduse põhjal skeptiline selle osas, aga tõsiselt kvaliteetne, naljakas, ootamatu ja värske. Kahju, et seda ainult kaks hooaega tehti - mõni seriaal venib tüütult pikaks, aga teine jälle lõpetatakse liialt vara ära (tisse ei ole seni veel näinud, aga tissiteemalisi nalju / tisside kirjeldusi see eest piisavalt).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              vaatasin kiirelt successioni ka tegevuste kõrvale kuni homse osani ära.
                              nagu 18h?

                              no hea töö. loodetavasti jõuan ise ka siis kunagi.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                nagu 18h?

                                no hea töö. loodetavasti jõuan ise ka siis kunagi.
                                ma vaatan reeglina 3. ekraanilt töö kõrvale, kuna tegin pmst terve aega tööd, siis tuligi kokku jah. + ma reeglina alates mingi 5. osast kui osatäitjate olulisus on reeglina selge, scrollin tihtipeale mingit suvadialoogid (reeglina mingid lambised suhteteemad, mis peaks justkui minema character developmendi alla, kuid tegelt täiesti lambised) ja need aknast kaugustesse vaatamise kaadrid edasi. Mida edasi sari areneb, seda rohkem neid suvadialooge tuleb, seega ma arvan, et ma mingi 50 min sarja vaatan keskmiselt 25-30 minutiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X