320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Erootilise tekstiga mehe aju arvelt köige paremini profiiti löigata oskab ikka teine mees, köik ju pole supertalendid kel nii ilu kui aju
    Kah õige tähelepanek.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Aga sellise "oot kes too on ja mix ma teda teadma peaks" suhtumise peale käsi ei tõuse screenshoti tegema
      Ma omast arust küsisin lihtsalt, et kes ta on. Pole temast enne tänast midagi varem kuulnud.

      Ja noh, kaala jagagu ka inffi, et kes mis kus.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Mulle hakkab Kalvi-Kalle üha rohkem meeldima. Ta neist kõige stiilipuhtam vend. Suht agile ja suht hästi omades kategooriates suudab jala pealt mõelda ja ennast väljendada. Seal tekib väike beef ka osade vahel, Kalvi-Kalle suht viisakaks jääb sellises olukorras tbh, väike respekt isegi.
        Osa vaadatud ja olen ka TiimKalviKalle.
        Temaga oleks oluliselt huvitavam napsutada, kui tolle Keviniga.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Puci, sa mingi korra kvartalis tood selle teema välja. "Sõber" tegeleb selle teemaga või? : D
          Siin tasub ju kindlasti rääkima hakata . "Söber" olevat ka kord sellist OF hallanud kelle isikut kohanudki pole.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vöiksite selle Kalvi-Kalle vähemalt kandideerima meelitada küll
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Siin tasub ju kindlasti rääkima hakata . "Söber" olevat ka kord sellist OF hallanud kelle isikut kohanudki pole.
              Oot for riilz confirmed "sõber" vä

              Mis kasumijaotus on ka ja kuidas sõber talenti värbab?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Oot for riilz confirmed "sõber" vä

                Mis kasumijaotus on ka ja kuidas sõber talenti värbab?
                Pigem lihtsalt kord kui suhted lubasid kaart korra jooksis, mitte süstemaatiline pimpimine. Tösi, egas "söber" ise löpetama kippunud .
                Ilus lugu olevat ilusast pildist märkimisväärselt olulisem ja seda ka numbrid näitavat
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Uues nalja- ja naerusaates „Killumeister“ võtab särav lauljanna Synne Valtri nõuks üles otsida Eestimaa parimad naljategijad-anekdoodivestjad ehk killumeistrid. Algab korralik huumorilahing, kus end tagasi ei hoita ning kilde ja killukesi lendab mitmetes erinevates Eestimaa paikades.

                  See oli päris halb saade.

                  Kommentaar


                    Veits on isegi mcn'ist kahju.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Suht ühe raksuga tasub ära vaadata taanlaste The Investigation (Efterforskningen), mis jutustab loo Kim Walli mõrva uurimisest, mille painav protsess ähvardab kõiki osalisi läbi kärsatada. Tobias Lindholm ujub selle sarjaga taotuslikult vastuvoolu, kordagi ei näidata mõrvarit ega Kim Walli kehaosi (lähim on asi sellele pilksamisi nähtav joonistus torsost), rääkimata flashbackist allveelaeval toimunust. Aga väga timm seeria, kenasti haaratakse kaasa igale edusammule, millele koheselt järgneb löök vastu lõugu, põnevus kannab lõpuni välja. Lugedes intekaid, siis sarja faktilist poolt väga kahtluse alla panna ei saa.
                      Sari saadaval Viaplays ning Telia Inspira kanal peaks kah näitama.

                      Kommentaar


                        Kolmas osa väljas!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kolmas osa väljas!
                          veidi pettunud. konteksti arvestades liiga normaalsed naised olid. 3. mehe allalaskmine saatetegijate poolt oli ka too much mu maitsele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            veidi pettunud. konteksti arvestades liiga normaalsed naised olid. 3. mehe allalaskmine saatetegijate poolt oli ka too much mu maitsele.
                            Kurat, jälle lasid dialoogid kiirendusega läbi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kurat, jälle lasid dialoogid kiirendusega läbi?
                              mingi 7h tagasi oli väljas juba.

                              Kommentaar


                                tuleb välja saunameeste jutust, et viimases osas ka ühel preilil OF.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X