320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis see Orville täpsemalt olla tahab? Komöödiaversioon Star Trekist vist ei ole, sest paari osa põhjal on tegu pigem kerge kosmosesedraamaga ja vale ootusega pealelennates oli ausalt öeldes ilgelt igav.
    Millegipärast Sethi live action asjad ei kliki - Ted oli meh ja A Million Ways to Die in West yks piinlikumaid filme ever. Family Guy jääbki tolle mehe tipuks.

    Kommentaar




      Vaatasin mis Viaplays ka on vaadata ja andsin sellele võimaluse, veits cringe WTF aga just see mida pühapäeva vaja jäätise kõrvale

      Kommentaar


        Ma olen viimasel nädalal Superstore'i vaadanud. Esimesed paar hooaega on väga hea ja tihe goofball-show. Neljas läheb juba veidi lappesse.

        Kommentaar


          Vaatasin eile ganglands ära. Midagi ahhetama panevalt ülihead ei olnud, aga keskmisest USA actionsarjast parem. Õrnalt viskas mingit sellist komorra vaibi kogu see olustik, kuigi sisu erinev. Kui tuleb s2 siis täitsa vaatan.

          Palju kerima ei pidanud ka.

          Kommentaar




            Meie Pääru Oja ja Henessi Schmidt on ka seal kuskil

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust


              Meie Pääru Oja ja Henessi Schmidt on ka seal kuskil

              Kust seda viimast vaadata saab?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Kust seda viimast vaadata saab?
                See tuleb mingi Novembris - mina kasutan seda https://www.primewire.ag/



                Siit näed kõigi relevantsete seriaalide linastusaegu.

                Kommentaar


                  https://www.pogdesign.co.uk/cat/ tundub suurema hulga sarjadega kui JuriM kajastatu. Vähemalt pici põhjal, lingil väga surfata ei viitsinud.

                  Kommentaar


                    Vahepeal vaatasin Vigili kiirelt. Ok UK küte ja seesamune vibes veidi nagu see sari, kus see MI2 Thandie Newton mängis.

                    Eniveis, asja juurde - kus kurat on poissmeeste pidu osa 5?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Vahepeal vaatasin Vigili kiirelt. Ok UK küte ja seesamune vibes veidi nagu see sari, kus see MI2 Thandie Newton mängis.

                      Eniveis, asja juurde - kus kurat on poissmeeste pidu osa 5?
                      Kurat, kuidas sa jõuad päevaga terved seriaalid ära vaadata?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kurat, kuidas sa jõuad päevaga terved seriaalid ära vaadata?
                        6 osa 50 min each. Mul kodukontori setupis töölaäpakas + suur ekraan, eraarvuti + suur ekraan + ees telekas, mis 5. ekraan. Tihtipeale õhtuti random tööasju vaja teha peale lapse magamapanekut, mis ei vaja maksimaalselt keskendumist, siis tööarvuti setupis see. Erarvutis mingi mis iganes, soccernet või reading listi pandud asjad ja siis telekast lükkab mingi uue sarja või mingi spordi taustale kui tekib tahtmine või kui midagi uut on. Kui hea sari, kipun rohkem vaatama, kui mitte nii hea, siis ignoreerin kaugustusse vaatavaid stseene ja tegelen muuga. + kerimine ofc.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Vahepeal vaatasin Vigili kiirelt. Ok UK küte ja seesamune vibes veidi nagu see sari, kus see MI2 Thandie Newton mängis.

                          Eniveis, asja juurde - kus kurat on poissmeeste pidu osa 5?
                          Kas ainult mulle jäi mulje, et neljas osa oligi viimane ja rohkem ei tule?
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            6 osa 50 min each. Mul kodukontori setupis töölaäpakas + suur ekraan, eraarvuti + suur ekraan + ees telekas, mis 5. ekraan. Tihtipeale õhtuti random tööasju vaja teha peale lapse magamapanekut, mis ei vaja maksimaalselt keskendumist, siis tööarvuti setupis see. Erarvutis mingi mis iganes, soccernet või reading listi pandud asjad ja siis telekast lükkab mingi uue sarja või mingi spordi taustale kui tekib tahtmine või kui midagi uut on. Kui hea sari, kipun rohkem vaatama, kui mitte nii hea, siis ignoreerin kaugustusse vaatavaid stseene ja tegelen muuga. + kerimine ofc.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Vigil
                              Vaatasin ka nüüd uut brittide megaprojekti, sama tootja ka kokku meisterdanud LOD-i ja Bodyguardi, selline nõksa roosamannasem tglt on, aga põnevuse suudavad ikka ägedalt ülesse kerida.

                              EDIT: tuleb ka Jupiter/ETV varsti millalgi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                                Kas ainult mulle jäi mulje, et neljas osa oligi viimane ja rohkem ei tule?
                                w t f sellisel juhul. selline megaprojekt ja 4 osa w? tunnen ennast scammituna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X