320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole vist siin seda krimisarja mainitud, aga julgen soovitada kellele noir värk peale läheb. Kokku 8 osa, Telia HBO äpis kenasti olemas. Perry Mason (2020).

    Kommentaar


      ma olen väga kehva seriaalivaataja, aga kuna uusi filme väga peale ei tule ja vanu on hulgim nähtud, siis Zerozerozero on täitsa mõnus vaatamine. Üks tegijaid on Sicario 2 rezissöör.

      Ilmselt ilma Mogwai soundtrackita oleks palju veetlust kadunud ja selline Miami Vice filmi (2006)/Sicario vaib on pidevalt üleval, jälgitakse pätte nii siin kui sealpool horistonti, nii kartelli kui ka maffiat.
      Dane DeHaas pole erilist muljet seni jätnud, eriti kui ta täiesti miscastiti Valerian and City of 1000..... peaossa, aga siin ebakindla miljonärivõsuna on omas elemendis.

      Ilmselt järgmisena võtab ette rahvaspordipäeva soovitatud Patrioti.

      Kommentaar


        Zerozerozero oli minu jaoks ilge pettumus. Ootasin uut, Gomorra laadset asja, aga ei kanatanud võrdlust.

        Kommentaar


          Algselt postitas -21- Vaata postitust
          Kiidan sind, mulle piisas kolmandal hooajal kahest osast. Esimene hooaeg oli tõesti hea.
          Ja siia lisandub ka minu samasugune hinnang, ainult et mulle piisas täiesti ka teisest hooajast küllalt.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Sai ERR-i tasuta veebikanalis Jupiter minisarja The Head vaadatud.
            Mulle täitsa meeldis aga ma vaatan ka Midsomeri mõrvu ja Antarktikaga seonduv on alati paelunud.
            "Uurija" oli rohkem suunaja/jutustaja rollis, mitte ülivõimetega geenius, mis oli värskendav vaheldus.
            Pahalase/pahalased suutsin tuvastada osa-kahega aga enne lõppu hakkasin korra-kolm ka enda teooriates juba kahtlema, seda suurem oli muidugi võidurõõm, kui kõik ilmsiks tuli ja aimdused kinnitust said.

            Kommentaar


              Proua nõudmisel vahin juba teist nädalat Crown-i. Kuni Dianani suutsin vaadata, sealt edasi vaatab naine üksi.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Praegu vahelduseks midagi jälle on: The Mandalorian, Star Trek Discovery, His Dark Materials. Ulme ruulib.
                The Crown oli õpetlik nagu ikka, Gillian Andersoni Thatcheri kehastamine lausa fenomenaalne.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Endalgi Star Trek Discovery käsil (sest sci-fi on lahe), mis väliselt on lahe, kuid sisuline pool on leebelt öeldes pettumus - lihtsalt mingi jaur.

                  Küll aga on, oli lahe eks Ellen Page'i osalusega The Umbrella Academy.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Praegu vahelduseks midagi jälle on: The Mandalorian, Star Trek Discovery, His Dark Materials. Ulme ruulib.
                    The Crown oli õpetlik nagu ikka, Gillian Andersoni Thatcheri kehastamine lausa fenomenaalne.
                    lisaks siia veel expanse 5 hooaeg väga edukalt alanud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Endalgi Star Trek Discovery käsil (sest sci-fi on lahe), mis väliselt on lahe, kuid sisuline pool on leebelt öeldes pettumus - lihtsalt mingi jaur.

                      Küll aga on, oli lahe eks Ellen Page'i osalusega The Umbrella Academy.
                      Ellen pagest on vahepeal Elliot saanud

                      Kommentaar


                        Norra jõulukas. "Mõnumeeter" on ühes episoodis täitsa põhjas kui 30ndates naine saab ühe energiat täis täku käest tunda korralikku demonstratsiooni noore mehe jaksust.


                        Kommentaar


                          Sama naine osales "Lillehammeri" seriaalis samuti sarnases tegevuses ..

                          Kommentaar


                            Olin miskipärast senimaani eiranud Breaking Badi. Hetkel saab season 2 kohe vaadatud. See sari on ikka puhas kuld. Kui leidub veel mõni minusugune, kes pole seda näinud, siis kindel soovitus ära vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Olin miskipärast senimaani eiranud Breaking Badi. Hetkel saab season 2 kohe vaadatud. See sari on ikka puhas kuld. Kui leidub veel mõni minusugune, kes pole seda näinud, siis kindel soovitus ära vaadata.
                              vaata enne Better Call Saul ja siis alles BB

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                vaata enne Better Call Saul ja siis alles BB
                                Ole nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X