320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Religious fanatic rsk

    Ilmselt lõi homoshit ikka lõpuks välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Mul on ka hetkel pooleli. Prolly parim seriaali soundtrack ever. https://play.spotify.com/user/117598...M4lW0UMG4l6hiy
      mhmh... muusika tõesti hea
      Mul vana ebamoodne mp3mängija seal esitatud palasid täis

      Kommentaar


        The Night Manager. Enamvähem okei minisari oli. Üldiselt mulle hirmsasti see minisarjade formaat meeldib, kus sisuliselt ühe filmi materjal mängitakse pikemalt lahti, karakterid saavad areneda jne. Lisaks on Le Carre materjalina juba nii hea, et täissaasta tema teoste põhjal on keeruline teha. Näiteljatöödki (Laurie, Huddlestone) olid korralikud. Ühesõnaga oli sarjas kõik osised olemas, et kõva teos kokku meisterdada, aga üldjoontes jäi sari siiski veitsa pinnapealseks ja igavaks, lõpp oli liiga Hollywood ja kõik oli veidi liiga ninnu-nännu. Kuid siiski selliseks pohmellinädalavahetuseks üsna ideaalne sari.

        Kommentaar


          Line of Duty - BBC sari politsei sisejuurdluse osakonnast AC-12. Kolm hooaega hetkel näidatud. Keeley Hawes (Spooks) teises hooajas. Koos Peaky Blinders'iga ilmselt 2010ndate parimad vähemalt Inglismaa toodangust küll.


          PS - Game of Thrones on ikka siuke two and a half men pask, et anna olla. Enne oli nitševoo aga hooaeg 6 on fuck off kui mõttetu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Parlour Vaata postitust
            PS - Game of Thrones on ikka siuke two and a half men pask, et anna olla. Enne oli nitševoo aga hooaeg 6 on fuck off kui mõttetu.
            Liiga vähe nude'i sinu jaoks?
            Igaljuhul vaidleks vastu. The Door oli üks parimaid osasid mis üldse GoT on pakkunud ning ka üldiselt on täiesti korralik hooaeg olnud senimaani. Viimased 2 episoodi lubaks samuti nagu palju tegevust, 60 min ja 69 min.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Igaljuhul vaidleks vastu. The Door oli üks parimaid osasid mis üldse GoT on pakkunud ning ka üldiselt on täiesti korralik hooaeg olnud senimaani. Viimased 2 episoodi lubaks samuti nagu palju tegevust, 60 min ja 69 min.
              Mulle ka meeldib. Palju parem seep kui ametlikud seebid.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Liiga vähe nude'i sinu jaoks?
                Igaljuhul vaidleks vastu. The Door oli üks parimaid osasid mis üldse GoT on pakkunud ning ka üldiselt on täiesti korralik hooaeg olnud senimaani. Viimased 2 episoodi lubaks samuti nagu palju tegevust, 60 min ja 69 min.
                Mis see nudeness siia puutub? See mitu korda nüüd tisse näidatakse küll ühtegi sarja paremaks ega halvemaks sisult ei tee.
                The Door? Jah aga ma rääkisin tervest hooajast kui tervikust ning üheksandat ega kümnendat osa pole veel näidatudki. Kaheksandat pole näinud.

                Kommentaar


                  Mis sulle siis sealt ei meeldi? Ma nõustun, et viimased episoodid on pisut vähem sündmusrikkad olnud, aga eks selliseid söödu episoode peab ju ka olema, et viimaste osadega värav lüüa.

                  Kommentaar


                    Võrreldes esimese nelja hooajaga, siis on jah tegevus ikka suht ära kadunud. Sama teema nagu walking deadis. Aga ehk näitavad paljast Sansat varsti

                    Kommentaar


                      Mulle ja kindlasti ka paljudele teistele see hooaeg meeldib. Ainus murekoht on mõned süžeeliinid, millede puhul loogilist lõpplahendust või siis üleüldse vajalikkust on väga raske näha. See võib tähendada sarja autorite geniaalsust, kuid samas on tõepoolest ka Losti kordumise oht. Muidugi eks küsitavusi ja napakaid hetki oli ka varasematel hooaegadel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Mis sulle siis sealt ei meeldi? Ma nõustun, et viimased episoodid on pisut vähem sündmusrikkad olnud, aga eks selliseid söödu episoode peab ju ka olema, et viimaste osadega värav lüüa.
                        Olulised vajakajäämised osade süzeeliinide loogilisuses, vajaduses, nende lahendamises JA need fking lollid Daeneryse/Tyrioni stseenid. Rohkem ei jätkaks, et mitte spoilida.

                        Kommentaar


                          Eelmine hooaeg oli sitem. Aga The Door oli geniaalne.

                          Kommentaar


                            Gomorra - La serie



                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Mis sulle siis sealt ei meeldi? Ma nõustun, et viimased episoodid on pisut vähem sündmusrikkad olnud, aga eks selliseid söödu episoode peab ju ka olema, et viimaste osadega värav lüüa.
                              ainult viimase osa sitt.
                               
                              Algselt postitas mariolovesjammin
                              The Arya storyline has been truly awful. The Waif made the Faceless Men, supposed to be the absolute elite assassins in this world, look like amateurs failing to kill a 12 year old girl with a stab wound. Arya's behaviour in the previous episode now just seems bizzare without further explanation. I'm glad it's out of the way and hopefully she's allowed to leave Braavos.

                              Tyrion's scenes in the pyramid were completely useless filler, I think that "joke" scene was around 10 mins ffs, and there had already been an extremely similar scene with the exact three characters before in the season. The transition from the ships to the siege was too sudden, too much and then Dany with the dramatic entrance, was surprised she didn't drop her usual cringey line.

                              Tommen is such a hype killer, that little shit stain.

                              Jaime's character is fluctuating too much, his meeting with Brienne was so underwhelming.

                              Blackfish death just felt like a waste of a decent character and time.
                              +
                              Brienne käis ringi nagu vanaisa Simpson. Arya lasi katki lõigatud kõhul slide'i.

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Eelmine hooaeg oli sitem. Aga The Door oli geniaalne.
                              nojah, sitem kui sandsnakes on raske olla. aga Arya see hooaeg on üsna lähedal.

                              samas ma ise ei vingu. kvaliteedi kukkumine oli ette nähtav - kui autor ikka mõõdab 5 aastat ja korra lõpuks lõikab, siis aastaga saabki kohati totaalse plätserduse selle kõrval.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                                Kust vaatasid seda sarja? Torrentid vää? Leiab korralikke ENG sube ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X