320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kust vaatasid seda sarja? Torrentid vää? Leiab korralike ENG sube ka?
    arvutist. jaä. yes, hardcoded. teine hooaeg lasti Inglismaal (Sky Atlantic) 24h viivitusega ehk põhimõtteliselt samal ajal (sealt ka kahe aastane teise hooaja ootus).
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Gomorra puhul ma ei saanud aru, et politsei olnuks olemas. Ehk siis jõustruktuuridele ei pööratud üldse tähelepanu.

      Naljakas oli muidugi ka see, et võllid kippusid kusagil a läbi 12-ndal korrusel pesitsema...aga lifti need kortermajad pole näinud.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        GoT'i kohta - Jah, Arya storyline oli napakas. Seda kõike oleks saanud palju paremini lahti arutada. Samas too Waif võttis asja ikka pagana isiklikult ja ilmselgelt alahindas vastast. Samal ajal ei olnud ka head ülevaadet Arya tervislikust seisundist. Ta võis voodis vabalt ka päevi lebada. Niivõrd kuivõrd sellest kõhuhaavaga kasu peaks olema. Riverruni teema oli suuresti raamatust inspireeritud. Ilmselgelt lackluster, aga siin ei saa ainult sarja autoreid süüdistada. Lisaks mingi point sellel süžeeliinil siiski oli. Jamie karakter imo väga ei kõigu. Vähemalt mulle tundub, et ta on siiski varasemast pehmom ja eelmine episood mängis lihtsalt kaarte õigesti.

        Tegelikult täitsa huvitab, kuivõrd sari uuest raamatust kõrvale kaldub. See, et Arr-Arr Martin nii kaua nikerdab, võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Siit võib tulla meistriteos, kuid samas võib eksisteerida ka olukord, kus ootamatu tähelepanu alla sattununa ei tea tüüp ise ka hästi, kuis asjad lõpuni viia.

        Gomorra kohta - Hooaja alguses olid kahtlused, et siit tuleb mingi nikerdis. Õnneks need kahtlused tõeseks ei osutunud. Kokkuvõttes üsna soliidne hooaeg, viimased osad olid väga head. Ma pakun, et vahet ei ole, kas gängstasarjad või gängstaräpp - need pidevad mõrvad on ikka üle võlli. Kui päris maailmas mingi taoline lahing toimub nagu Gomorra esimesel hooajal laohoones, siis saaks sellest vist isegi Eesti uudistest lugeda. Romanzo Criminalet olen ka üritanud vaadata, aga viimati ei näinud võimalust.

        Kommentaar


          Krt, need va spagetid teevad/tegid veel mingid aastad tagasi päris uhkelt bologneset. Ja isegi eesti keelde nende tegusid tõlgitud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Ma pakun, et vahet ei ole, kas gängstasarjad või gängstaräpp - need pidevad mõrvad on ikka üle võlli. Kui päris maailmas mingi taoline lahing toimub nagu Gomorra esimesel hooajal laohoones, siis saaks sellest vist isegi Eesti uudistest lugeda. Romanzo Criminalet olen ka üritanud vaadata, aga viimati ei näinud võimalust.
            mhmh, aga ma miskipärast tunnetan justkui päris sündmused oleks tagataskus. umbes nagu Omar klopsiti kokku mitmest stoorist.

            Romanzo Criminale oli kehv?

             
            kastke see Malamore happesse one limb at a time! Grazie!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              mhmh, aga ma miskipärast tunnetan justkui päris sündmused oleks tagataskus. umbes nagu Omar klopsiti kokku mitmest stoorist.

              Romanzo Criminale oli kehv?
              Ei, ma väljendasin ennast halvasti. Pmts ei ole lihtsalt kohta avastanud, kust Romanzo Criminalet tirida või vaadata saaks.

              https://en.wikipedia.org/wiki/Scampia_feud Mingi taoline värk on wikipedias. Mõningad sarnasused ju täitsa on sarja süžeega.

              Kommentaar


                Loll, aegunud ja kindlasti kõiki GoT fänne vihaseks ajav küsimus. Olen pikalt mõtelnud, et kuna GoT on paljude hinnangul ajaloo parim seriaal, siis peaks ise ka seda vaatama hakkama - samas ei taha lugeda mingeid reviewsid, mis võiksid spoilida. Kuna mulle ei meeldi aga näiteks LOTR, Harry Potter, Piraadisaaga ja üleüldse igasugune fantaasia ja keskaja mõõklemise teema, siis küsimus. Kas mulle võiks vaatamata sellele siiski sobida GoT? Kuidas seal kaalukauss on draama ja näitlemise ning fantaasia (draakonid, määdžik, üleloomulikud jõud) vahel?

                Kommentaar


                  GoT oma algselt olemuselt (raamatu järgi) on suht non-magic maailm, mis ploti(de) edenedes rohkem magicuks muutub. Kuigi tegu on välja mõeldud maailmaga ei ole see päris fantasy (minu jaoks). Probleem tekib sul selle keskaja mõõklemisega, sest kogu olustikult meenutab GoT just kõige rohkem seda. Kui sa selle suudad alla neelata siis vaata esimene hooaeg ära. Ja siis otsusta ise kas haaras sind kaasa või mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                    Loll, aegunud ja kindlasti kõiki GoT fänne vihaseks ajav küsimus. Olen pikalt mõtelnud, et kuna GoT on paljude hinnangul ajaloo parim seriaal, siis peaks ise ka seda vaatama hakkama - samas ei taha lugeda mingeid reviewsid, mis võiksid spoilida. Kuna mulle ei meeldi aga näiteks LOTR, Harry Potter, Piraadisaaga ja üleüldse igasugune fantaasia ja keskaja mõõklemise teema, siis küsimus. Kas mulle võiks vaatamata sellele siiski sobida GoT? Kuidas seal kaalukauss on draama ja näitlemise ning fantaasia (draakonid, määdžik, üleloomulikud jõud) vahel?
                    Ma ütleks, et kui tissid ka ei meeldi, siis võib vist välistada. Võttes arvesse, et mulle meeldib kõik see, mis sa enda sõnutsi välistad ja GoT on vist ainuke seriaal, mida ma olen 100% ära näinud, siis vist väga ei sobi sinu jaoks.
                    Lugu on iseenesest hea, kuid võiks palju kiiremini jutustatud olla. Ma arvan, et kõiks senist 6 hooaega võiks vabalt ühte-kahte kokku pressida. Nii palju spoilin aga tead ilmselt seda juba niigi, et kui kardad iga hooaeg endale armsaks saanud tegelaste surma näha, siis jäta ka see seriaal vahele.
                    Draama ja näitlemise koha pealt seda, et hooaja peale tuleb vast kaks-kolm wow-efektiga stseeni. Täpsemalt ei julgeks ma näitlemise osas sõna võtta, ei tunne seda ala.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      mina lõpetasin vaatamise siis kui mingi draakoni-huinjaa mängu tuli.

                      Kommentaar


                        No näitlejatööd ja draama on vast ikka rõhuasetusega. Inimesi on üritatud kujutada "päris" inimestena, mitte mingite idealiseeritud versioonidena, kes on kas vastavalt head või kurjad. Juhtub lihtsalt, et nad elavad maailmas, kus on pagana draakonid. 6 hooaega ei ole samuti liiast. Mõnes kohas tundub vahel tõesti, et liigub aeglaselt, aga teistes kohtades jällegi tormatakse või lõigatakse midagi välja.

                        Kommentaar


                          Homsest Netflixis järgmine Marco Polo hooaeg saadaval. Ega see esine hooaeg miskit erilist olnud, aga eks mõned suurejoonelised lahingud jälle tulemas.

                          Kommentaar


                            Kelle poolt te sex factoris ka olete?

                            Kommentaar


                              Päris hea. Jääb üle vaid oodata, millal Eestis asi töösse läheb.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kelle poolt te sex factoris ka olete?


                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X