320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Preacher on üks tasakaalutu ehk siis kulda ja karda väärt kraam. Koomiksi üks ekraanile tooja on Seth Rogen... võib olla tema parim töö.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Stranger Things oli suurepärane, kaasahaarav, lisaks veel super muusika ja teema oli huvitav. Lapsnäitlejad olid ka tasemel. Ehk korralik 8/10 ja kandideerib mu top top 10 sarjatabelisse.

      Aga selle suve parim sari kipub olema ikka The Night Of, kiitsin juba esimest osa, nüüd on neli väljas ja jätkuvalt võimas. Natuke võiks võrrelda seda sellise sarjaga, nagu the Wire, mu lemmik sari ikkagi.
      Võrdluse all ma mõtlen, et lihtne ja tavaline teema on tehtud nii kaasahaaravaks ja tõetruuks. Tegelased ei ole ülevõlli ja üritatakse teemat näidata võimalikult tavalisena. Nt Politsei ei ole mingi superkangelaste koht, vaid seal on tavalised tööinimesed. Näitlejad on lihtsalt ebareaalselt head.
      Kui sari jätkab samamoodi, siis on tegu ilmselt viimase paari aasta parima sarja kandidaadiga.

      Kommentaar


        4 osa ja juba The Wire? ohtlik. The Night Of Is a Perfect Blend of The Wire and Serial. Wire + Serial? väga ohtlik.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          4 osa ja juba The Wire? ohtlik. The Night Of Is a Perfect Blend of The Wire and Serial. Wire + Serial? väga ohtlik.
          Ei mõista? Kui minu kirjutatule vihjasid, siis ilmselt on tegu trollimise või on saadud valesti aru, kui millelegi muule, siis ei oska öelda, pole lugenud selle kohta, et millega see sari kellegi arvates sarnaneb või mitte.

          Kommentaar


            Stranger Things saab ka minu poolt "thumbs up". Suurepärane täiskasvanuks saamise sari.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Stranger Things saab ka minu poolt "thumbs up". Suurepärane täiskasvanuks saamise sari.
              Ehk kuues osa on puhtageniaalne.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                HBO lühisarjad Generation Kill ja Band on Brothers on ka sigahead ja vääriks vaatamist.
                Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                Lisa The Pacific ka sinna.
                Jõudsin ka oma vaatamiste järjega siis siiani. BoB oli sehr gut. Pacific jäi hoolimata kahest üritusest järge üles võtta lausa pooleli, kuidagi ei suutnud asjasse süveneda, no järelikult oli schlecht. Aga mulle meeldis lõpuks kõige rohkem hoopis sakslaste kontrasari natside vaatepunktist ehk Unsere Mütter, Unsere Väter. Ingliskeelses maailmas nimetati see Generation Wariks, ärge siis ajage seda segi ka ülal välja toodud Generation Killiga. Kahjuks ainult kolm osa ja lõpp läks ikka totaalselt lappama (pean ennekõike silmas ühe tegelase jumalikku tagasitulekut, aga ka paar muud asja), mistap vähemalt üks hindepunkt jääb andmata, aga soovitus ikka. Tempo on hea, näitlejad sümpaatsed, haledat eepikat meeriklastega võrreldes vähe. Päris ilma melodraamata muidugi ei saa, aga see antud juhul ei murra. Friedhelmi osatäitja on nagu Moriarty vend, väga tüüne roll.

                Muide sarja olla kunagi ka mingil eesti kanalil näidatud, ei oska kinnitada.

                (Entschuldigung, kui keegi on 'UM, UV' juba jutuks võtnud, mitu aastat vana sari ikkagi, aga otsing ei näidand midagi)

                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Jõudsin ka oma vaatamiste järjega siis siiani. BoB oli sehr gut. Pacific jäi hoolimata kahest üritusest järge üles võtta lausa pooleli, kuidagi ei suutnud asjasse süveneda, no järelikult oli schlecht. Aga mulle meeldis lõpuks kõige rohkem hoopis sakslaste kontrasari natside vaatepunktist ehk Unsere Mütter, Unsere Väter. Ingliskeelses maailmas nimetati see Generation Wariks, ärge siis ajage seda segi ka ülal välja toodud Generation Killiga. Kahjuks ainult kolm osa ja lõpp läks ikka totaalselt lappama (pean ennekõike silmas ühe tegelase jumalikku tagasitulekut, aga ka paar muud asja), mistap vähemalt üks hindepunkt jääb andmata, aga soovitus ikka. Tempo on hea, näitlejad sümpaatsed, haledat eepikat meeriklastega võrreldes vähe. Päris ilma melodraamata muidugi ei saa, aga see antud juhul ei murra. Friedhelmi osatäitja on nagu Moriarty vend, väga tüüne roll.

                  Muide sarja olla kunagi ka mingil eesti kanalil näidatud, ei oska kinnitada.

                  (Entschuldigung, kui keegi on 'UM, UV' juba jutuks võtnud, mitu aastat vana sari ikkagi, aga otsing ei näidand midagi)

                  Kanal 2 näitas. Üldiselt muidugi püüti poliitkorrektset sarja teha, kuid muidugi tõmmati teema Saksamaal jms üles. Eriti muidugi ei meeldinud poolakatele nende glory-glory partisanide mahategemine juudi küsimuses, aga ajaloolased on kinnitanud sarjas näidatut.
                  Lõpp kahjuks muidugi kiskus kraavi, vist said kirjutajal ideed otsa.
                  Kokkuvõttes võis muidugi vaadata, aga siiski oli Pacificuga üsna samal tasemel.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Weeds - mille soovitusele pean olema tänulik sellele foorumile. Tõesti esimesed 2 hooaega olid sellised meh, et hea vaadata pohmaka supi või õhtul enne magama minekut õhtu võileibade kõrvale. Aga kolmandast hooajast läheb asi ilusti tööle.

                    Aga parim asi mis selle sarja juures on on soundtrack. Armusin sellesse kohe ära ja kui ma tavaliselt skipin erinevates sarjades introd siis selles sarjas on see üks parim osa.

                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Jean Claude van Johnson! http://www.imdb.com/title/tt5655056/
                      Vaatasin esimese osa ära ja täitsa meeldis. Selline lahe huumor ja JCVD on vahva iseenda rollis.
                      Eks kirjutage mis arvate, kui nähtud
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Kas Hannibali kolmandat hooaega tasub vaadata? (ilma spoileriteta palun)
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kahtlemata. Parem kui esimene, kuid teist hooaega vast üle ei löö.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ei tea kas siin kunagi on juba soovitatud aga lõpetasin just Netflixi sarja Bloodline esimese hooaja vaatamise ja seni on olnud väga nauditav.
                            Peresuhteid käsitlev draama, mis ei lähe absoluutselt liiga läilaks ära, vaid pigem muutus põnevaks tänu sisse pikitud kriminaalsele sisule.

                            Bloodline
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Ei tea kas siin kunagi on juba soovitatud aga lõpetasin just Netflixi sarja Bloodline esimese hooaja vaatamise ja seni on olnud väga nauditav.
                              Peresuhteid käsitlev draama, mis ei lähe absoluutselt liiga läilaks ära, vaid pigem muutus põnevaks tänu sisse pikitud kriminaalsele sisule.

                              Bloodline
                              Nii ja naa, muidu kenasti tehtud, aga pisut klišeesid on sees.
                              Aga soovutan ka. Seevastu stranger things- thumbs up.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                HBO poolt jälle midagi väga head. The Night Of.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X